Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#771949 07/12/2006 07:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
Ja tylko dziwie się Moderatorom że od razu jak tylko pojawią się tego typu tematy to nie kasują ich tylko wdają się w niepotrzebną dyskusje.

Ktoś tam wyżej pisał że to forum i każdy ma demokratyczne prawo do... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gówno prawda !

Kasuj Biszop i po sprawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Hm i kto tu pilnuje porzadku?? Czlowiek-instytucja na wylocie? (2 ostrzezenia - dawno powinien byc ban ale widocznie ten pan ma jakas role do spelnienia 11 tysiecy postow w tym mnóstwo analiz z czego jakies 90% typy nietrafne ostatnie pozycje we wszelkich niezmiennie rankingach mowi samo za siebie)
Ktory moderator tak chetnie sprawdzal logi czy Svart Ulv to ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - poprosze o sprawdzenie logow IP Ala Capone i Vendetty byc moze bedzie mala eureczka

Bonus: Unibet
#771950 07/12/2006 07:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Były gdzieś wklejone logi IP więc nie ma się czym podniecać...

Zamknijcie ten temat i zapomnijcie o aferach. Tylko się niezdrowa atmosfera robi...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#771951 07/12/2006 08:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dlaczego jeszcze ten temat nie został usunięty?

W ostaniej "gorącej dyskusji" uznalismy ze poziom forum zdecydowanie sie obniżył! Dlaczego? A dlatego że zajmujemy sie tego typu głupotami jak temat yoyo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Jesli nawet afery mają miejsce na forum to jest to sprawa która powini rozwiązywać moderatorzy a nie użytkownicy forum.

Tego typu tematy powiny być kasowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wolnosc słowa? Nie do konca sie z tym zgadzam. Każdy ma prawo założyć temat o czym sobie chce ale to co zrobił yoyo nie powinno mieć miejsca!

Już wyjasniam dlaczego...

Niby po co mamy dowiadywać sie o sprawach typu "ustawka FC Koeln" ?

Komu to jest potrzebne?

Napewno nie mi, Stoinowi, Lupusowi, Biszopowi i innym, którzy znają zycie i wiedzą że tego typu sprawy wywołują tylko burze w szklance wody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Najlepszym przykładem na to iż całkowita wolnosc słowa nie jest najlepszym pomysłem jest sprawa Vendetty!
Z tego co napisał w swoim topicu wynika że zmywa sie z tego forum od nowego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ludzie spiskowali o tym iż on i AL_Capone to te same osoby i tak naprawde nikt z tym nic zrobił!
Svart dalej działa na forum nawet nie dostał upomnienia a Vendetta już zrezygownał na nasze nie szczęscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dla tego też moderatorzy powinni kasowac lub zamykać tego typu dyskusje, poniewaz rozomi z nich wynikające nigdy nie były ani nie będą owocne! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#771952 07/12/2006 08:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
Ja tylko dziwie się Moderatorom że od razu jak tylko pojawią się tego typu tematy to nie kasują ich tylko wdają się w niepotrzebną dyskusje.

Ktoś tam wyżej pisał że to forum i każdy ma demokratyczne prawo do... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gówno prawda !

Kasuj Biszop i po sprawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Hm i kto tu pilnuje porzadku?? Czlowiek-instytucja na wylocie? (2 ostrzezenia - dawno powinien byc ban ale widocznie ten pan ma jakas role do spelnienia 11 tysiecy postow w tym mnóstwo analiz z czego jakies 90% typy nietrafne ostatnie pozycje we wszelkich niezmiennie rankingach mowi samo za siebie)
Ktory moderator tak chetnie sprawdzal logi czy Svart Ulv to ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - poprosze o sprawdzenie logow IP Ala Capone i Vendetty byc moze bedzie mala eureczka

Zajmiesz sie soba czy ja mam zajac sie Toba???
Masz ostatnia szanse albo zajmiesz sie typowaniem albo stad wylecisz tak szybko ze nie zauwazysz ktoredy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do Stoina jak slusznie zauwazyles ma 2 ostrzezenia ale po za tym swoja obecnoscia wnosi duzo wiecej niz Ty krzykaczu i blizej mu do amnestii niz Tobie do pozostania tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Kolejne, "eureczka" geniuszu juz dawno byla lecz niestety niespecjalnie trafiona bo nicki vendetty i Al_Capone to dwa zupelnie rozne nicki, zreszta bystrzaku bylo to podane w temacie obu panow.

Jak Cie kreca afery to zapisz sie do Samoobrony tam maja afere rozporkowa, w sam raz cos dla Ciebie.

Jesli nie zrozumiales powyzszego to streszcze:
Dostales wlasnie ultimatum i albo akceptujesz warunki albo wyjazd.

Tyle mojego, temat zostawiam otwarty zebys mogl sie ewentualnie ustosunkowac i dac mi pretekst zeby Cie wyrzucic.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, betowiec, forty, ANZELMO, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1