Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 98 1 2 51 52 53 54 55 97 98
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Karakuliambro
Hubert Idasiak
dziś na ławce
Fajnie !

Ha, a myśmy go z Akhu widzieli w barwach Napoli smile

Tak było!

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Zagadka 10

Podaj nazwisko piłkarza, który grał z Pawłem Brożkiem i Ricardo Quaresmą (oczywiście nie w tym samym czasie)

(pytanie ukradzione z neta)

[Linked Image from i.ibb.co] [imgbb.com]
[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Stary dobry Arsenal
Dwa samobóje

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Kalu Uche

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Kalu Uche

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
A gdzie Uche grał z Quaresmą ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
myslalem, ze w Kasimpasa.. ale jednak 7 sezonów ich dzieli

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by Karakuliambro
ten jak się rozpędził
https://www.flashscore.pl/mecz/4vjE20nP/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

a tutaj też mam łamaka identyko jak arsenal juve
zobaczcie co się dzieje smile

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by VVega
A gdzie Uche grał z Quaresmą ?
W Kalu FC smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ja sie poddaje.. ciekawe, co wpisze wHiTe w przeglądarke..

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
on używa sztucznej intelignecji
o wszystko możesz zapytać

https://chat.openai.com/chat

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Napisz mi wiersz o Kempie i Łacjie dwóch kolegach

Kempie i Łacji, dwóch kolegach
Zawsze razem bawią się w lesie
Zbierają grzyby, jagody
I ognisko rozpalają z niecierpliwością

Razem śpiewają przy ognisku
I opowiadają sobie historie
A kiedy nadchodzi noc
Rozkładają namioty i zasypiają

Kempie i Łacji to przyjaciele
Którzy zawsze są razem
I nie ma dla nich lepszego miejsca
Niż wspólne kempingowanie w lesie

Bo tam mogą być sobą
I cieszyć się prostymi radościami
Które daje im przyroda i wolność
W Kempie i Łacji, dwóch kolegach

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
laugh

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Napisz mi rozprawkę o Benku i Masterze

Benek i Master to dwaj bohaterowie, którzy zawsze są razem. Benek to młody chłopiec pełen energii i pomysłów, a Master to jego starszy przyjaciel, który zawsze go wspiera i pomaga mu w realizacji marzeń.

Choć Benek i Master są bardzo różni, ich przyjaźń jest niezwykle silna i trwa od wielu lat. Benek jest pełen entuzjazmu i ciągle szuka nowych wyzwań, podczas gdy Master jest bardziej rozważny i ostrożny. Mimo to, obaj potrafią doskonale się uzupełniać i razem stanowią doskonały duet.

Benek i Master są niezwykle odważni i zawsze gotowi do podejmowania ryzyka. Razem przeżyli wiele przygód, które pozwoliły im nie tylko rozwijać swoje umiejętności i zdolności, ale także uczyć się nowych rzeczy i poznawać świat. Dzięki ich przyjaźni, Benek i Master nie boją się niczego i są gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Choć Benek i Master są bohaterami wielu przygód, ich największą moc tkwi w ich przyjaźni. Razem potrafią osiągnąć wszystko, co sobie zaplanują, i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Ich przyjaźń to dla nich największe skarby, które zawsze im towarzyszą i dają im siłę do działania.

Wniosek: Benek i Master to przykład prawdziwej przyjaźni, która jest niezwykle cenna i potrafi dać siłę i motywację do działania. Ich przyjaźń pokazuje, jak ważne jest bycie razem i wspieranie się w trudnych chwilach, a także jak ważne jest cieszenie się prostymi radościami i przeżywaniem wspólnych przygód.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by VVega
laugh

laugh

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Napisz mi krótki wiersz o dwóch wrogach Fortym i Burbonie

Fortym i Burbon to wrogowie zawsze spierający się
Nie mogą się porozumieć, każdy chce mieć rację
Jeden chce zostać królem, drugi chce zostać szlachcicem
A ich konflikt nie ma końca, toczy się w nieskończoność

Nie potrafią znaleźć wspólnego języka
I zawsze szukają sposobu na zwycięstwo
Ale czy aby na pewno to jest warte walki
Czy nie lepiej byłoby się pogodzić i zacząć nowej drogi

Fortym i Burbon, dwaj wrogowie
Może warto by było zostawić za sobą konflikt
I spróbować zacząć od nowa, być może wspólnie coś osiągnąć
Bo przecież każdy z nas ma w sobie coś dobrego, co warto dostrzec

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by kemp
Originally Posted by VVega
laugh

laugh
laugh

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
napisz mi fraszkę o Staszku i Sywlii

Staszek i Sylwia, dwójka zakochanych
Zawsze razem, nigdy nie rozłączają się
On jest jej rycerzem, ona jego królewną
I choć czasem bywa trudno, to zawsze razem idą przez życie

Staszek lubi wędkować, Sylwia lubi czytać
On lubi piłkę, ona lubi szachy
Ale mimo to, potrafią się zrozumieć
I cieszyć ze wspólnie spędzonych chwil

Staszek i Sylwia, to para szczęśliwa
Kochająca się bezgranicznie i wierna
Nie ma dla nich nic ważniejszego
Niż ich uczucie, które rośnie z każdym dniem

Staszek i Sylwia, para idealna
Wzajemnie się uzupełniająca
I choć czasem bywają burzliwe chwile
To zawsze potrafią je przezwyciężyć i być razem

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Wystarczy smile

Strona 53 z 98 1 2 51 52 53 54 55 97 98

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1