|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Ufo zycze powodzenia w III rundzie... mi cos w ostatnim typie nie poszlo ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 935 |
Andrzej dięki za gre,miałem nieco więcej szczęścia. ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) Życze powodzenia w rzeczywistości
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 935 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
No cóż mwiac, trzeba przyznać że przyfarciłem. R. Schumacher jednakże był od początku moim kandydatem do wygrania GP Kanady. Żałuję tylko że nie postawiłem na niego w realu - w Profie kurs był około 14,00 w sobotę, a w samym wyścigu miał zdecydowanie najszybszy bolid. Nawet jego brat wypowiadał się przed wyścigiem że jego kandydaten na zwycięstwo w Kandzie jest Ralf. Nie znam cyrylicy, ale zakładam że to co napisałeś to odpowiednik do Soczi.Jescze raz dzięki za walkę - zwycięstwo powinno należeć się tobie za consistency
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253 |
Oryginalnie wysłał Soczi:
Nie znam cyrylicy, ale zakładam że to co napisałeś to odpowiednik do Soczi.Jescze raz dzięki za walkę - zwycięstwo powinno należeć się tobie za consistency Soczi to miejscowość wypoczynkowa w Rosji nad Morzem Czarnym, myślałem że twoja ksywa pochodzi od tej nazwy. A co do zwycięstwa to należało się ono tobie bo trafiłeś mecze o wyższym współczynniku. Mi na pocieszenie zostaje wreszcie wygrana w tt oraz 350 zł z STS (byłoby dużo więcej gdyby nie cholerne Oviedo i Barcelona) ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
mój przeciwnik <Set Fisher> nie podał do niedzieli (godz:0-00) 5 typów ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/frown.gif) proszę o jakieś decyzje bo trochę się pogubiłem ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif) DJ SOSNA ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
PS: ale mi w tej rundzie dobrze poszło ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) 4 trafione na 5 i to po całkiem niezłych kursach ! ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif) DJ SOSNA ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Każdy nie puszczony typ liczony jest jako strata 100zł.
|
|
|
Link skopiowany do schowka