|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19 |
akurat tam gdzie miało iść grubo przy 0-0 ht 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
jak masz wolną bile przy 15 czerwonych na stole i wszystko z czarną wyczyścisz potem Wolna bila, czyli w tym przypadku jedna z kolorowych robi za dodatkową czerwoną (16-stą w tym przypadku)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak masz wolną bile przy 15 czerwonych na stole i wszystko z czarną wyczyścisz potem Wolna bila, czyli w tym przypadku jedna z kolorowych robi za dodatkową czerwoną (16-stą w tym przypadku) a kiedy ma sie tą wolną bilę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19 |
jak kolo sfauluje a Ty nie masz żadnej czerwonej do bezpośredniego zagrania czyli wszystkie czerwone są w snookerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lazio Red Kozaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no czyli dobrze mowiem poniekąd, że jak tamten wbije białą zanim jakakolwiek czerwona wpadnie, nie jest tak? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
chyba, ze inaczej też sie da sfaulować, że nie dotknie bandy albo zadnej bili, czy coś..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19 |
jak wbije białą to masz z ręki wtedy i se ustawiasz gdzie chcesz na polu D 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
toć właśnie od początku tak podpytywałem, czy o to właśnie chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
aaa.. no tak, racja.. czyli źle jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
czyli jak kolo przy rozbiciu wbije jakiś kolor zamiast czerwonego, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
jak kolo sfauluje a Ty nie masz żadnej czerwonej do bezpośredniego zagrania czyli wszystkie czerwone są w snookerze  Przeciwnik uderza, nie trafia w żadną z czerwonych (popełnia faul), a biała ustawia się tak, że nie masz bezpośredniego trafienia w czerwone. Sędzia wywołuje faul i wolną bilę. Nominujesz jedną z kolorowych jako dodatkową czerwoną
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Sporting under1,5 team Larnaka mecz under1,5 Lever, Partizan nie strzelą
gogogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,294 Likes: 19 |
też ale biała musi tak stanąć że masz wszystkie czerwone w pozycji snooker 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak kolo sfauluje a Ty nie masz żadnej czerwonej do bezpośredniego zagrania czyli wszystkie czerwone są w snookerze  Przeciwnik uderza, nie trafia w żadną z czerwonych (popełnia faul), a biała ustawia się tak, że nie masz bezpośredniego trafienia w czerwone. Sędzia wywołuje faul i wolną bilę. Nominujesz jedną z kolorowych jako dodatkową czerwoną ożeż w morde.. to rozumiem.. nie znałem takiej możliwości
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
też ale biała musi tak stanąć że masz wszystkie czerwone w pozycji snooker  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Za break maksymalny uważa się oficjalnie break 147-punktowy oraz 155-punktowy. Ten drugi jest możliwy do uzyskania tylko w jednej sytuacji – musi nastąpić faul z free ballem (wolną bilą) przy 15 czerwonych bilach na stole. Taka sytuacja jest bardzo mało prawdopodobna. Należałoby sobie wyobrazić sytuację, w której to zawodnik przy w miarę rozrzuconych czerwonych chce zagrać jedną z bil na „lakier”[7] i popełnia faul[8], a jednocześnie biała bila ustawia się tak, iż zasłonięte są wszystkie czerwone bile. Dopiero wówczas drugi zawodnik otrzyma free balla, czyli będzie mógł wbijać dowolną bilę kolorową (traktowaną jak czerwoną), ale potem będzie musiał jeszcze dojść do czarnej i wszystkie bile czerwone wbić razem z czarną, a na koniec wbić jeszcze wszystkie kolorowe bile (od żółtej do czarnej).
Do tej pory żadnemu graczowi nie udało się uzyskać 155-punktowego breaka w oficjalnym turnieju, odnotowano jednak taki wynik w meczu treningowym, a dokonał tego Jamie Cope latem 2005 roku[9]. Najwyższym breakiem w turnieju rankingowym był break 148-punktowy Jamiego Burnetta, który padł w eliminacjach do UK Championship w 2004 roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,844 Likes: 10 |
Burbi dobrze szyfrowane ? ![[Linked Image from y.yarn.co]](https://y.yarn.co/90fca517-9d4a-42a5-b3d3-e312ea3ac37a_text.gif)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|