|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przepraszam za spóźnienie i witam Was w trzeciej rundzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od tej rundy wszystkie kupony są wysyłane w jednym temacie bez podziału na górną i dolną część tabeli.
Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Witam Muniek ty jesteś moim następnym rywalem. Właśnie wysłałem swoich skautów żeby Cię rozpracowali, za chwilę będę o Tobie wiedział więcej niż ty sam możesz wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A na poważnie to "niech wygra lepsiejszy"
P.S. Miało być lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Dmk gratuluje wygranej.Widzialem twoje typy i powiem szczerze ze byly niezle.Postaram sie jednak zrobic niespodzianke i pokonac Cie:)
Niecg wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Witam Prem$ i gram od razu (tak jak lubisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Mój typ na dzisiaj:
#1 Unibet 04.03.2002 19:55 3032 Roda JC - Vitesse 1 2,30
i oczywiście zgadzam się, żeby zwyciężył lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Sc: [qb]Witam
Dmk gratuluje wygranej.Widzialem twoje typy i powiem szczerze ze byly niezle.Postaram sie jednak zrobic niespodzianke i pokonac Cie:)
Niecg wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb] mam nadzieje, ze NBA sprawi Ci pare niemilych niespodzianek ;-) niech wygra lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Ach Muniek nie wiesz jak wielki ból mi zadałeś tym typem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Roda, Nantes, Ipswich i Alaves to są moje 4 ulubione kluby. Trudno - będę zmuszony kibicować żebyś trafił ten typ bo Roda dla mnie ważniejsza niż playoff
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Szczerze mówiąc spodziewałem się właśnie takiej odpowiedzi z Twojej strony Prem$, gdyż tak reagowałeś na typy swojego przeciwnika w poprzedniej rundzie. Wygląda na to, że znowu Cię wyprzedziłem z typem i jestem przekonany, że było to bardzo dobre posunięcie. Czekam na Twój ruch.
PS. Dzięki za wsparcie dla Rody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Nie zamierzam robić z tego tematu pogawędki chciałem jednak zaznaczyć że zawsze podkreślam swoje przywiązanie (oj chyba nawet coś więcej) do tych 4 drużyn - dowód popytaj na czacie mecza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107 |
markii witam cie w 3 rundzie playoff....jestes bardzo dobrym i wymagającym typerem....będzie mi bardzo tródno ciebie pokonać....ale cóż zobaczy sie:)) wszystko mozliwe...pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Witaj, ktosiu...
#1 4.III.2002r. Unibet godzina 19:55 3032 Roda JC - Vitesse X Kurs: 3.15
Dobrze by bylo, gdybys sie ujawnil, bo cos sie nie chce sciagac ten arkusz exela z drzewkiem plejofoow.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czołem Klopsikus. Lecimy z tym koksem:
#1 4.3.2002 UNIBET 3032 Roda-Vitesse 1 2,30
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
No a rozmowa prem$ z munkiem swiadczy o gadaniu glupot w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Nocturno Culto Twój post był głupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale do rzeczy - widzę że na LimburgParkStadion Kerkradenboijs stracili bramkę (już dawno powinni sprzedać Basa Roordę bo słabo broni), a więc i ja się odkryję:
#1 UNIBET 04.03 21:25 3656 Beira Mar - Belenenses 1 @2.15
Boję się remisu 1-1 ale Beira gra ostatnio dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Znowu zaczynam:) Dmk tu bedzie niespodzianka mam nadzieje ze NBA pokaze jakie jest:)
03:55 uni jutro 4385 Portland Trail Blazers - Sacramento Kings Koszykówka-NBA Zawierając dogrywkę +2.5 Sacramento Kings
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Sc trzyma kciuki - postawilem Kings w realu nawet bez handi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Nie wiedzac z kim walcze, posylam juz drugi typ... Jak sie nie opanuje, to ktos wygra walkowerem...
#2 5.III.2002r. Unibet godzina 18:55 4319 MoDo - Djurgårdens IF X Kurs: 4.20
Jak juz grac, to na calego!
Peace and good meal! hejhops
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107 |
1# Unibet 2002-03-05 03:55 4385 Portland - Sacramento(+2,5) typ 2 1.91 Koszykówka-NBA Zawierając dogrywkę pozdrawiam markii
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Witam NocturnoCulto!!!
Żeby ożywić nasz pojedynek podam pierwszy typ
#1/1 UNIBET 06.03.2002r. 20:55 4344 Liverpool - Newcastle typ: 2 kurs 4.30
#1/2 UNIBET 06.03.2002r. 20,25 4420 Schalke 04 - Bayern Monachium typ X kurs 3.25
Chciałem dać na remis Blackburn - A. VIlla na wtorek ale Blackburn ostatnio zremisowało, mam nadzieję że nie będe żałował. NocturnoCulto teraz kolej na Twój ruch. Mam nadzieję, że mnie nie będziesz wyczekiwał tak jak Twój poprzednik który marnie skończył bo mu nawet kurs 1,10 nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
drogą dedukcji,doszedłem do przemyślenie że Bet007 będzie moim przeciwnikiem w tek rundzie.
Proszę o potwierdzenie wyników tego śledztwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Narazie odpowiem jednym typem:
#1 UNIBET 05.03 4:25
4422 - OTT-LA (ponad 5,5 goli) 2.00
|
|
|
Link skopiowany do schowka