Od tej rundy wszystkie kupony ..."> Od tej rundy wszystkie kupony ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przepraszam za spóźnienie i witam Was w trzeciej rundzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od tej rundy wszystkie kupony są wysyłane w jednym temacie bez podziału na górną i dolną część tabeli.

Powodzenia!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Witam Muniek ty jesteś moim następnym rywalem.
Właśnie wysłałem swoich skautów żeby Cię rozpracowali, za chwilę będę o Tobie wiedział więcej niż ty sam możesz wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A na poważnie to "niech wygra lepsiejszy"

P.S. Miało być lepszy

Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Witam

Dmk gratuluje wygranej.Widzialem twoje typy i powiem szczerze ze byly niezle.Postaram sie jednak zrobic niespodzianke i pokonac Cie:)

Niecg wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Witam Prem$ i gram od razu (tak jak lubisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Mój typ na dzisiaj:

#1 Unibet
04.03.2002 19:55
3032 Roda JC - Vitesse 1 2,30

i oczywiście zgadzam się, żeby zwyciężył lepszy.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Sc:
[qb]Witam

Dmk gratuluje wygranej.Widzialem twoje typy i powiem szczerze ze byly niezle.Postaram sie jednak zrobic niespodzianke i pokonac Cie:)

Niecg wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam[/qb]
mam nadzieje, ze NBA sprawi Ci pare niemilych niespodzianek ;-)

niech wygra lepszy

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Ach Muniek nie wiesz jak wielki ból mi zadałeś tym typem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Roda, Nantes, Ipswich i Alaves to są moje 4 ulubione kluby. Trudno - będę zmuszony kibicować żebyś trafił ten typ bo Roda dla mnie ważniejsza niż playoff

Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Szczerze mówiąc spodziewałem się właśnie takiej odpowiedzi z Twojej strony Prem$, gdyż tak reagowałeś na typy swojego przeciwnika w poprzedniej rundzie.
Wygląda na to, że znowu Cię wyprzedziłem z typem i jestem przekonany, że było to bardzo dobre posunięcie.
Czekam na Twój ruch.

PS. Dzięki za wsparcie dla Rody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Nie zamierzam robić z tego tematu pogawędki chciałem jednak zaznaczyć że zawsze podkreślam swoje przywiązanie (oj chyba nawet coś więcej) do tych 4 drużyn - dowód popytaj na czacie mecza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
markii witam cie w 3 rundzie playoff....jestes bardzo dobrym i wymagającym typerem....będzie mi bardzo tródno ciebie pokonać....ale cóż zobaczy sie:)) wszystko mozliwe...pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Witaj, ktosiu...

#1 4.III.2002r. Unibet godzina 19:55
3032 Roda JC - Vitesse X Kurs: 3.15

Dobrze by bylo, gdybys sie ujawnil, bo cos sie nie chce sciagac ten arkusz exela z drzewkiem plejofoow.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czołem Klopsikus.
Lecimy z tym koksem:

#1 4.3.2002 UNIBET
3032 Roda-Vitesse 1 2,30

pozdro

Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
No a rozmowa prem$ z munkiem swiadczy o gadaniu glupot w tym temacie.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Nocturno Culto Twój post był głupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale do rzeczy - widzę że na LimburgParkStadion
Kerkradenboijs stracili bramkę (już dawno powinni sprzedać Basa Roordę bo słabo broni), a więc i ja się odkryję:

#1 UNIBET 04.03
21:25 3656 Beira Mar - Belenenses 1 @2.15

Boję się remisu 1-1 ale Beira gra ostatnio dobrze

Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Witam

Znowu zaczynam:)
Dmk tu bedzie niespodzianka mam nadzieje ze NBA pokaze jakie jest:)

03:55 uni jutro
4385 Portland Trail Blazers - Sacramento Kings
Koszykówka-NBA
Zawierając dogrywkę +2.5 Sacramento Kings

Pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Sc trzyma kciuki - postawilem Kings w realu nawet bez handi!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Nie wiedzac z kim walcze, posylam juz drugi typ...
Jak sie nie opanuje, to ktos wygra walkowerem...

#2 5.III.2002r. Unibet godzina 18:55
4319 MoDo - Djurgårdens IF X Kurs: 4.20

Jak juz grac, to na calego!

Peace and good meal! hejhops

Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
1# Unibet 2002-03-05
03:55 4385 Portland - Sacramento(+2,5) typ 2 1.91
Koszykówka-NBA
Zawierając dogrywkę
pozdrawiam markii

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Witam NocturnoCulto!!!

Żeby ożywić nasz pojedynek podam pierwszy typ

#1/1 UNIBET
06.03.2002r.
20:55 4344 Liverpool - Newcastle
typ: 2
kurs 4.30

#1/2 UNIBET
06.03.2002r.
20,25 4420 Schalke 04 - Bayern Monachium
typ X
kurs 3.25

Chciałem dać na remis Blackburn - A. VIlla na wtorek ale Blackburn ostatnio zremisowało, mam nadzieję że nie będe żałował.
NocturnoCulto teraz kolej na Twój ruch. Mam nadzieję, że mnie nie będziesz wyczekiwał tak jak Twój poprzednik który marnie skończył bo mu nawet kurs 1,10 nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
drogą dedukcji,doszedłem do przemyślenie że Bet007 będzie moim przeciwnikiem w tek rundzie.

Proszę o potwierdzenie wyników tego śledztwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Narazie odpowiem jednym typem:

#1
UNIBET 05.03 4:25

4422 - OTT-LA (ponad 5,5 goli) 2.00

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1