|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Akhu. Genoa,Reggiana do gry? Genoa się bardzo ładnie prezentuje ostatnio i mam wrażenie, że jeszcze złapią Frosinone i to oni zajmą pierwsze miejsce na koniec. Reggiana spoko, ale szalejący ostatnio w ataku Olbii Daniele Ragatzu mnie nieco niepokoi Dzięki.Akhu za opinię
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
czyli na niego jak na L wszyscy się mobilizują Zdecydowanie to widać po tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jako ciekawostkę trzeba dodać fakt że haczyk zdecydowanie prowadzi w liczbie trafionych typów a pałęta się w środku stawki słaba obrona
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Bologna, 4-2-3-1: Skorupski; Posch, Soumaoro, Lucumi, Kyriakopoulos; Dominguez, Schouten; Aebischer, Ferguson, Barrow; Sansone.
Milan, 4-2-3-1: Maignan; Florenzi, Kalulu, Thiaw, Ballo-Toure; Pobega, Vranckx; Saelemaekers, De Ketelaere, Rebic; Origi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847 Likes: 10 |
czyli na niego jak na L wszyscy się mobilizują czy coś to dzisiaj przebije? Nowy Temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,321 Likes: 19 |
Lech Poznań od 30 lat nie miał dobrego bramkarza. Ostatnim przyzwoitym bramkarzem w bramce Lecha, był Sidorczuk. W czasach, gdy w piłkę grało się mając wąsa Dolha miał dobre momenty, Holenderka potwierdzi (jak wróci z wysp) zapomniałeś o legendarnym Kotorowskim 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Stachu,gdzie jesteś?! ost post z Czikago 12.04 ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/CbNKJz4/ses.png) [ ibb.co]
|
|
|
Link skopiowany do schowka