Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Tampa - Nashville to oczywiście #4

Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
A oto mój kupon number5:
#5 01:55 5769 Mighty Ducks of Anaheim - Ottawa Senators
Hokej na lodzie-NHL Typ 2 Kurs 1.90
Pozdrowienia dla ciebie goike! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
#4
Unibet 11.03; 1:55
5769 Mighty Ducks of Anaheim - Ottawa Senators
X 4.15

#5
Unibet
11.03; 3:55
5770 Vancouver Canucks - San José Sharks
X 4.10

Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
#5 Unibet
11.03.02 00:55
5767 Dallas Stars - New Jersey Devils X [4.15]

i juz tylko czekamy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
#3 Unibet 11.03 01:55
5738 Mighty Ducks of Anaheim - Ottawa Senators
Hokej na lodzie-NHL
Ogólna liczba zdobytych goli, tylko 60 minut

Poniżej 5.5 - 1,62

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
#4 Unibet 11.03 g.2.55
5753 Phoenix Suns - Charlotte Hornets
Koszykówka-NBA
Zawierając dogrywkę

PHOENIX SUNS +1.5 -1.91

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
#5 Unibet 11.03 g.03.55
5739 Vancouver Canucks - San José Sharks
Hokej na lodzie-NHL Poniżej 5.5
Ogólna liczba zdobytych goli, tylko 60 minut

Poniżej 5.5 - 1.68

Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Nie zauwazylem tego:(((

Juz nie ma zadncyh meczy do zagrania pierwsze sa o 17;55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (((

Takze wygrales gratuluje .

Szkoda ze nie looknalem forum wczesniej.

Tu by sie wlasnie przydalo to ze nie tylko w unibecie mozna grac.

Ale coz szkoda moglem jeszcze powalczyc a oddalem mecz za darmo.Gratuluje i zycze powodzenia

Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
No wiesz chyba ze mi pozwolisz cos zagrac z dzisejszego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czekam na odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Chociaz nie wiem czy jest to mozliwe i jesli sie nie zgodisz to przyjme porazke z honorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Osobiscie jednak wolabym zagrac jeszcze jeden typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 137
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 137
Pozdrawiam Cię vanpablo. 5 typu nie wysyłałem bo nie było potrzeby. Miałeś wyjątkowego pecha zwłaszcza z typem nr 2 . Zabrakło 2 punktów do remisu. U mnie też jedna druzyna wypuściła z rąk pewne zwycięstwo ( myślę o legii) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: . Ale według moich obliczeń udało mi się przejść do następnej rundy, więc dzięki za grę i powodzenia przede wszystkim w realu, bo to jest najważniejsze

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Sc:
[qb]No wiesz chyba ze mi pozwolisz cos zagrac z dzisejszego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czekam na odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Chociaz nie wiem czy jest to mozliwe i jesli sie nie zgodisz to przyjme porazke z honorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Osobiscie jednak wolabym zagrac jeszcze jeden typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Sorry Sc, ale jest regulamin i jak ktos go nie zna (a Conrad przypominal o nowych punktach wieloktotnie) to nic na to nie poradze.
Poza tym czekanie na ostatnia chwile z typem niesie za soba rozne niebezpieczenstwa - brak, typow, brak dostepu do sieci.
Dajac dwa swoje ostanie typy dobralem je tak abys musial zagrac remis w NHL przy moich dwoch pudlach w NBA. Zreszta Lalers zagralem wlasnie po to bys nie mogl zagrac "szalonego" typu na Knicks! I tak dalem Ci szanse od razu Cie informujac, ze Twoj typ jest niewazny!
Pozdrawiam i dzieki za gre :-)

Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
No cóż Padre nie ma w tej chwili znaczenia co podam jako kolejne 4 typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , sam przesądziłeś o wyniku pojedynku.

Co racja to racja, można powiedzieć że przegrałem na własne życzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , ale tak to jest jak człowiek ma milion innych spraw na głowie i nie zastanowi się zbyt dobrze nad typami.
Chciałbym Ci pogratulować i życzyć abyś dotarł jak najdalej w tej zabawie.

Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
Ciacho gratuluję ci awansu do 4 rundy playoff, szkoda, że byłem niezbyt wymagajacym przeciwnikiem...zbyt prędko się pospieszyłem a ty to wykożystałeś...no cóz debiutowałęm...w następnej edycji mam zamiar wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
pozdrawiam cię i życzę zwycięstwa w tej edycji.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, JelineK, aker), 536 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1