|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
czyli podobnie jak na świecie 1% zarabia 99%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19 |
Najwyższe pensje w Saudi Pro League
Cristiano Ronaldo €200m Karim Benzema €200m N'Golo Kante €100m Khalidou Koulibaly €30m Ruben Neves €30m Ever Banega €9,5m Talisca €5.75m Moussa Marega €5m Igor Coronado €5m Matheus Pereira €4.8m Romarinho €4m André Carrillo €3.7m Pity Martínez €3.25m zawsze mnie zastanawia temat kiedy ciapate wpadną na pomysł żeby przestać ładować kasę w jakieś City PSG Reale czy inne Lechie a zaczną swoje ligi sponsorować  piłkarze sami przylecą z wystawionym ozorem i te ich niezbyt rozgarnięte wagins lepszej reklamy nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207 Likes: 9 |
jakies punkty w fortunie sa i cos by zagral ale nie ma co w tym gold cup to cos jest do grania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19 |
cała Skandynawia gra finał młodych towarzyskich od cholery jak nie ma co grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dzis wieczorem bede spozywał alkohol,mocny alkohol w ilosciach wiekszych niz zazwyczaj. Być może , popchnie mnie to, aby popełnic jakis wpis na forum. Liczę na wyrozumiałośc w takim wypadku. Oczywiscie liczę ,że dam radę i zadnych wpisow nie będzie. No ale... Czuję że będzie coś o Tusku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207 Likes: 9 |
cała Skandynawia gra finał młodych towarzyskich od cholery jak nie ma co grać  ale na tym tylko Burbon sie zna, jest jeszcze CASAFA Cup jakies
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Huachipato-Univ.Chile
-Huachipato rr +3,5, -Huachipato lub remis
2,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19 |
cała Skandynawia gra finał młodych towarzyskich od cholery jak nie ma co grać  ale na tym tylko Burbon sie zna, jest jeszcze CASAFA Cup jakies no na tym to się chyba nikt nie zna przynajmniej ja nie znam nikogo kto by się znał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,207 Likes: 9 |
Huachipato-Univ.Chile
-Huachipato rr +3,5, -Huachipato lub remis
2,00 o i juz cos mamy, poszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
cała Skandynawia gra finał młodych towarzyskich od cholery jak nie ma co grać  ale na tym tylko Burbon sie zna, jest jeszcze CASAFA Cup jakies no na tym to się chyba nikt nie zna przynajmniej ja nie znam nikogo kto by się znał  Burbon na wszystkim się zna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19 |
pozer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19 |
Sląsk grał rano z Tychmi teraz z Opava aż takiego szerokiego składu nie majo i chyba najlepsi poodchodzili kurs na Opave zacny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Można rymo coś pomyśleć o tym, że przeciwnik drużyny grającej w pucharach strzeli bramkę.
Np. Narva gra za 5 dni w Erewaniu.
Miałem o 13 Lahti że strzeli w Helsinkach. Wypisując był kurs 1,88, za ok. godziny wysłałem i na kuponie był już 1,95.
Dzisiaj grają Bałtowie, można coś sklecić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19 |
Cavs spakowany nie będzie rekordu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
cała Skandynawia gra finał młodych towarzyskich od cholery jak nie ma co grać  ale na tym tylko Burbon sie zna, jest jeszcze CASAFA Cup jakies no na tym to się chyba nikt nie zna przynajmniej ja nie znam nikogo kto by się znał  Burbon na wszystkim się zna co zrobić..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,443 Likes: 19 |
Sląsk grał rano z Tychmi teraz z Opava aż takiego szerokiego składu nie majo i chyba najlepsi poodchodzili kurs na Opave zacny  kto nie zagrał to nie wygrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kto gra grubo wygrać musi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Quiz 1 ESA live ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/F423z5k/Screenshot-2023-07-08-21-04-19-900-edit-no-mobitroll-kahoot-android.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jak ktoś chce zagrać to proszę pisać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|