Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 93 z 112 1 2 91 92 93 94 95 111 112
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Quito też się gra wysoko, bo ponad 2700 i Ekwador tego nie powinien przegrać.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Warto dorzucić Polskę w siat ę do Waszych pewek?

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by latajaca_holenderka
i tak wejdą to poco dziadka fatygować laugh tam w tych nowych limitach to chyba cała południowa się załapie na mistrzostwa tongue
tak jak i u nas na ME, tylko kompletne dziady i nieudacznicy się nie zakwalifikują

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Originally Posted by Sensei
Warto dorzucić Polskę w siat ę do Waszych pewek?

to już na ten San Martin wyższy kurs był laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. smile

A'propos wysokości.

Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu.
Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem.

Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy.

Ale gdzie tu o tej wysokości?

Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek.

Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5. smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Sensei
Messi nie zagra z Boliwią.

Powód zmęczenie

W La Paz gra się na 3600 metrach, może przytkać "nizinnych" graczy.
A Messi, to właśnie taki..nizinny dosyć jest..a nawet bardzo smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Originally Posted by akagi
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. smile

A'propos wysokości.

Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu.
Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem.

Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy.

Ale gdzie tu o tej wysokości?

Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek.

Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5. smile

no tak dla chłopów z nizin to nawet Morskie przytka tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Można powiedzieć że akagi zna warunki panujące w Boliwii

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
swoją drogą obserwowałam kiedyś mecz w piłkę na lodzie w życiu się tak nie uśmiałam niech się wszystkie komedie chowają

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
coś ala tych 2 gości co grali na te małe bramki laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. smile

A'propos wysokości.

Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu.
Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem.

Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy.

Ale gdzie tu o tej wysokości?

Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek.

Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5. smile
Biały..masz gotowca do : chapter 2 " Młodość akagiego"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
ale to będzie hicior zamawiam egzemplarz z dedykacją laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
swoją drogą obserwowałam kiedyś mecz w piłkę na lodzie w życiu się tak nie uśmiałam niech się wszystkie komedie chowają

Śniegu na tym lodzie było ze 20cm, to piłka stawała.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Bro znowu nic nie wrzucacie na społecznościowe panie z biura do zwolnienia tongue

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by burbon
Originally Posted by akagi
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. smile

A'propos wysokości.

Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu.
Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem.

Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy.

Ale gdzie tu o tej wysokości?

Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek.

Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5. smile
Biały..masz gotowca do : chapter 2 " Młodość akagiego"

Akagi nigdy nie był młody

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
"Cezary Kowalski z "Polsatu Sport" zapowiada natomiast powrót jednego z byłych selekcjonerów. Najbardziej prawdopodobna wydaje się w tym kontekście kandydatura Adama Nawałki"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
i niech Bogusia zabierze ze sobą tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161
Likes: 19
kumpel był w Tiranie a teraz jadą w te nieszczęsne góry w Kirgistanie teraz są w Emiratach wczoraj odpalajo tv a tam laugh


[url=https://ibb.co/XFJLfdL]

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
nie ma się co dziwić, że w innych krajach też chcą zobaczyć piłkarskich artystów w akcji

Strona 93 z 112 1 2 91 92 93 94 95 111 112

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,678 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1