|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W Quito też się gra wysoko, bo ponad 2700 i Ekwador tego nie powinien przegrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Warto dorzucić Polskę w siat ę do Waszych pewek?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
i tak wejdą to poco dziadka fatygować  tam w tych nowych limitach to chyba cała południowa się załapie na mistrzostwa  tak jak i u nas na ME, tylko kompletne dziady i nieudacznicy się nie zakwalifikują
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
Warto dorzucić Polskę w siat ę do Waszych pewek? to już na ten San Martin wyższy kurs był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. A'propos wysokości. Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu. Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem. Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy. Ale gdzie tu o tej wysokości? Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek. Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Messi nie zagra z Boliwią.
Powód zmęczenie W La Paz gra się na 3600 metrach, może przytkać "nizinnych" graczy. A Messi, to właśnie taki.. nizinny dosyć jest..a nawet bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. A'propos wysokości. Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu. Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem. Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy. Ale gdzie tu o tej wysokości? Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek. Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5.  no tak dla chłopów z nizin to nawet Morskie przytka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Można powiedzieć że akagi zna warunki panujące w Boliwii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
swoją drogą obserwowałam kiedyś mecz w piłkę na lodzie w życiu się tak nie uśmiałam niech się wszystkie komedie chowają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
coś ala tych 2 gości co grali na te małe bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. A'propos wysokości. Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu. Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem. Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy. Ale gdzie tu o tej wysokości? Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek. Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5.  Biały..masz gotowca do : chapter 2 " Młodość akagiego"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
ale to będzie hicior zamawiam egzemplarz z dedykacją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
swoją drogą obserwowałam kiedyś mecz w piłkę na lodzie w życiu się tak nie uśmiałam niech się wszystkie komedie chowają Śniegu na tym lodzie było ze 20cm, to piłka stawała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
Bro znowu nic nie wrzucacie na społecznościowe panie z biura do zwolnienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Taka ciekawostka osobista, notuj wHiTe. A'propos wysokości. Byłem kiedyś za młodego w zimie na obozie ( nie sportowym) w Zakopcu. Podczas wycieczki na Morskie Oko grałem - chyba jako nieliczny na świecie - w piłkę na jeziorze, bo było zamarznięte, a były to czasy kiedy jeszcze nikt nie walczył o ochronę klimatu przed ociepleniem. Nie wiem skąd jakiejś ekipie chciało się tam targać piłkę od Łysej Polany, ale fakt faktem że graliśmy. Ale gdzie tu o tej wysokości? Graliśmy w podwórkowej konwencji do sześciu bramek. Prowadziliśmy 5:0 i nas przytkało, bo w efekcie przegraliśmy 6:5.  Biały..masz gotowca do : chapter 2 " Młodość akagiego" Akagi nigdy nie był młody
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Cezary Kowalski z "Polsatu Sport" zapowiada natomiast powrót jednego z byłych selekcjonerów. Najbardziej prawdopodobna wydaje się w tym kontekście kandydatura Adama Nawałki"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
i niech Bogusia zabierze ze sobą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,161 Likes: 19 |
kumpel był w Tiranie a teraz jadą w te nieszczęsne góry w Kirgistanie teraz są w Emiratach wczoraj odpalajo tv a tam  [url=https://ibb.co/XFJLfdL]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
nie ma się co dziwić, że w innych krajach też chcą zobaczyć piłkarskich artystów w akcji
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|