Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 52 z 84 1 2 50 51 52 53 54 83 84
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
"Gdy dokonasz wpłaty,to wyślij też swój numer konta bankowego na który chciałbyś otrzymywać pieniądze z gry.


Dziś proszę wykonaj przelew Łukaszu. Wykonaj przelew ekspres i wyślij potwierdzenie wpłaty na
e-maila.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru."

na razie jest milutko smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
"Dziękuję za szybką odpowiedź - to się liczy obecnie, bo wiadomo, jak często nie ma odpowiedniego kontaktu z BOK u bukmacherów.

nie rozumiem jednak kilku rzeczy:

skoro zrobię ci przelew ekspres, to po co ci potwierdzenie przelewu, skoro środki będą od razu na twoim koncie?

skoro zrobię przelew z konta bankowego, to po co ci moje dane do przelewu, skoro na TO właśnie konto chciałbym otrzymywać wygrane?

skoro grasz live, to znaczy ze nie grasz nic pre-match?

skoro nie ma ryzyka przegrania, to jakie są gwarancje ze przynajmniej odzyskam środki ulokowane w ciebie?

..i tak odnośnie regulaminu, o który prosiłem - co, jeśli w 3-4 dni (! mała precyzja sugerująca, ze to moze byc - a czemu nie - 5 dni) nie odeślesz mi nic?

co, jeśli odeślesz mi coś "do kwoty 3500zł" - czy jesli odeślesz mi - strzelam - 1PLN, to to też się liczy?

teraz jest wielu oszustów w internecie, więc chciałbym zminimalizować ryzyko.

Pozdrawiam,"

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
"Typer Ekspert
22:55 (2 minuty temu)
do mnie

Jesteś kurwo idiotą i nie będę odpowiadał na głupie pytania.


Nie chcesz grać,to spierdalaj cwelu !😄


Szkoda mojego czasu 🙋"

no i to koniec potencjalnej współpracy frown

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by latajaca_holenderka
co masz na myśli technicznie

no to co ElNinho pisze smile

nie wiem dokładnie, ale to sie szczegóły dogra

choćby to, zeby połączyć nas z kamerkami z różnych stron swiata (bo na razie nie ma studio) zeby nas bylo widac live (albo i nie-live, na początek)

no użyj wyobraźni smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
bardzo niemiły kubiś

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
a taki był fajny, ten Typer Ekspert

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by kemp
Originally Posted by latajaca_holenderka
co masz na myśli technicznie

no to co ElNinho pisze smile

nie wiem dokładnie, ale to sie szczegóły dogra

choćby to, zeby połączyć nas z kamerkami z różnych stron swiata (bo na razie nie ma studio) zeby nas bylo widac live (albo i nie-live, na początek)

no użyj wyobraźni smile

ale co Ty chcesz konkurencje Stanowskiemu robić czy co po kiego Ci studio

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ten ostatni mail wysłał dwa razy nawet (22:55 i 22:56) chyba chciał się upewnić, że dotarł laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by kemp
Originally Posted by latajaca_holenderka
co masz na myśli technicznie

no to co ElNinho pisze smile

nie wiem dokładnie, ale to sie szczegóły dogra

choćby to, zeby połączyć nas z kamerkami z różnych stron swiata (bo na razie nie ma studio) zeby nas bylo widac live (albo i nie-live, na początek)

no użyj wyobraźni smile

ale co Ty chcesz konkurencje Stanowskiemu robić czy co po kiego Ci studio

na razie nie Stanowskiemu, ale Borek i reszta chyba podupadła, to sie zrobiło miejsce tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sylwia widać ma zapał

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
weż ochłoń ja o typach premium mówię nie o telewizji

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
połączonym z blogiem w mediach społecznościowych

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
na początek moze być typy premium, ale przez YT musi być

ale Ty od Scelb masz, a my co zaoferujemy?

widzisz, ile oszustów jest na mailowych serwisach wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by latajaca_holenderka
połączonym z blogiem w mediach społecznościowych

no to juz brzmi jak jakis początek.. ale wg mnie trzeba z pompą zacząć właśnie

live, YT, kamery itp.. nawet niech to idzie jak po grudzie z błędami.. ale niech by szło, to sie dojdzie do perfekcji tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by kemp
na początek moze być typy premium, ale przez YT musi być

ale Ty od Scelb masz, a my co zaoferujemy?

widzisz, ile oszustów jest na mailowych serwisach wink

a co napisałam tongue

a scelba już też ma premium i to chyba nawet przeze mnie frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
opowiedziałam mu o tym kuponie za ponad 3 bańki i na drugi dzień wprowadził premium przypadek laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
[Linked Image from images89.fotosik.pl]

za to kanał użytkownika Diendris można polecić toast (to ten, co Jego filmik wstawił Pacyf o oszustach w necie)


Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by latajaca_holenderka
opowiedziałam mu o tym kuponie za ponad 3 bańki i na drugi dzień wprowadził premium przypadek laugh

laugh

my z typów nie wyżyjemy, tylko pierdoły i anegdotki musza byc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
to też będą ale kogo to zainteresuje muszą być typy przede wszystkim i to trafne tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
z takim Biczykiem to już mamy przynajmniej rozpoznawalność jakąś

Strona 52 z 84 1 2 50 51 52 53 54 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1