|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
lub jakiś chociaż kalambur dla podpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mam swoje podejrzenia, powoli dochodzimy do prawdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czy nick pochodzi z województwa mazowieckiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Rostkowski jakie brednie opowiada w kanale sportowym
nie to sie nie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
czy nick pochodzi z województwa mazowieckiego? Do zakończenia sprawy, jak kamień w wodę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
"Piękna grupa. Taka nie za słaba" - Daria Kabała Malarz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pomimo pogody, sąsiadka kawka w ogrodzie jak zwykle ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/vBfBF3F/20231203-111012.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzisiaj mam mecz burbi, to udam że tego nie słyszałem, nie widziałem. Poza tym, jestem o odśnieżaniu posesji, to nie w głowie mi Wasze podjazdy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
LECCE (4-3-3): Falcone; Gendrey, Pongracic, Baschirotto, Dorgu; Gonzalez, Ramadani, Oudin; Banda, Krstovic, Strefezza. All. D'Aversa
BOLOGNA (4-2-3-1): Skorupski; Posch, Lucumi, Calafiori, Kristiansen; Aebischer, Fabbian; Ndoye, Ferguson, Saelemaekers; Van Hooijdonk. All. T. Motta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Rostkowski jakie brednie opowiada w kanale sportowym
nie to sie nie dzieje A widziałeś pacyfku tego trenera AV od stałych fragmentów gry? Dobrze pokombinowali z tą bramką po rzucie wolnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,504 |
LECCE (4-3-3): Falcone; Gendrey, Pongracic, Baschirotto, Dorgu; Gonzalez, Ramadani, Oudin; Banda, Krstovic, Strefezza. All. D'Aversa
BOLOGNA (4-2-3-1): Skorupski; Posch, Lucumi, Calafiori, Kristiansen; Aebischer, Fabbian; Ndoye, Ferguson, Saelemaekers; Van Hooijdonk. All. T. Motta A u mnie Zirkzee na kapciu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
LECCE (4-3-3): Falcone; Gendrey, Pongracic, Baschirotto, Dorgu; Gonzalez, Ramadani, Oudin; Banda, Krstovic, Strefezza. All. D'Aversa
BOLOGNA (4-2-3-1): Skorupski; Posch, Lucumi, Calafiori, Kristiansen; Aebischer, Fabbian; Ndoye, Ferguson, Saelemaekers; Van Hooijdonk. All. T. Motta A u mnie Zirkzee na kapciu ehh noo porobiło się ja też go kupiłem na tę kolejkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Rostkowski jakie brednie opowiada w kanale sportowym
nie to sie nie dzieje A widziałeś pacyfku tego trenera AV od stałych fragmentów gry? Dobrze pokombinowali z tą bramką po rzucie wolnym. numer że zawodnik zostaje na spalonym to widziałem wiele razy akurat propsuje takie schematy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Przed 24.03.2023 czyli mecz Czechy-Polska było wszędzie mówione, że mecze z Naszymi sąsiadami będą o 1 miejsce w grupie. Potem, ze falstart i dalej w grze. 20.06.2023 mocno komplikujemy sobie sytuacje w grupie jeżeli chodzi o 1 miejsce w tabeli ale wciąż w grze. Nic się nie stało...07.09.2023 "tylko" 2:0 ale liczą się 3 pkt bo ważniejszy mecz za 3 dni...10.09 wpierdol z Albanią. Wygranie grupy oddaliło się bezpowrotnie ale przecież do awansu "wystarczy" wygrać pozostałe mecze. 12.10.2023 nowe otwarcie...nadzieja nigdy nie umiera w Narodzie. Prosta droga na Euro, zostają dwa spotkania, które przecież wygramy. 15.10.2023 kompromitacja, gramy gówno, wyniki i styl nie poprawiają się ...ale...jest jeszcze szansa. Matematyczne wyliczenia dają Nam awans. Walczymy do końca!! 17.11.2023 koniec marzeń o Euro 2024. Fatalne wyniki, fatalny styl...ale znowu jest "ale". Baraże !!! No przecież jest spora szansa na awans. Z przekazów wynika, ze nawet większa niż zajecie 2 pierwszych miejsc w grupie. Bo przecież tylko 2 mecze a nie cała grupa. No wiec znowu do marca wyciąganie wniosków, szukanie pozytywów i karmienie kibiców zapewnieniami, że grajkom zależy. Mistrzostwem świata jest dla mnie wysłanie delegacji na losowanie grup Euro gdy awansu nie ma. To jednak nic. Ktoś tu na forum wypisał już z kim jaki wynik  wiara w tych "Naszych" grajków widzę w narodzie nadal jest. A na koniec pytanie...co po barażach? Będziemy czekać aż jakiś zespół się wycofa i jesteśmy pierwsi w kolejce?  tak mnie wzięło na przemyślenia przed rosołem. Miłej zimowej niedzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
w życiu bym za to czerwa nie dał
tylko jakis czubek mógł taki przepis wprowadzić w życie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|