|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Co do wyścigu ślimaków w Naszej lidze. Nic się nie zmieni dopóki te piłkarzyki będą wciąż klepani po ramieniu. Akagi przecież sam czasami pisałeś, że w lidze to Legia nie musi bo ma mecz w tygodniu w pucharach. Co to jest?? W pracy też jesteśmy rozliczani za pojedyńcze dni? No nie. A tu albo w weekend odpoczywają bo grają z Puszczą, a tu mogą odpuścić bo ważniejszy puchar. A potem budzimy się i zespół ani w pucharach ani w lidze. Od Lecha, Legii, Rakowa czy Pogoni trzeba wreszcie wymagać stałego poziomu. Bo inaczej nic nigdy nie uda się ugrać. A najlepsze, że wyjdzie Wszołek i pierdolnie tekstem, że przecież pokazali charakter  Jak się jednemu albo drugiemu coś wypomni to obraza, nie będą rozmawiać z mediami itp. Niech najpierw pokażą coś na boisku to może dopiero się media zainteresują aby przeprowadzić wywiad. Idealnym przykładem jest Nasza kadra. Eliminacje bardziej łatwe być chyba nie mogły. Zjebali to. Dostali się jakimś cudem i zobaczycie pełny stadion na sparingach przed mistrzostwami. Sporo ludzi pojedzie oglądać, Naszych na euro. A Oni pewnie 3x w plecak i szybki powrót i uśmiechnięci pojadą na wakacje robić fotki. Tylko kibice zaś będą wkurwieni. Niestety do kolejnych eliminacji gdzie będzie pełen stadion i nadzieja, że tym razem to Oni pokażą co potrafią i będą gryźć trawe aby zadowolić kibica  i tak to się kręci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374 Likes: 2 |
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał. Ale dziś też jest dzień. A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał. Ale dziś też jest dzień. A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas. w 10 ciu też można wygrać tylko że L grała w 7 miu tam nawet nie było krótkiego epizodu gdzie mieliby plan na 3 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380 Likes: 19 |
Sosnowiec z takim składem spadło z ligi o co cho  1x pewniaczek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobrze napisane Skorpion. Zaraz koniec ligi i jednak... Przynajmniej mi, czegoś będzie brakowało, bo tak już mam od lat. Ale przyjdzie nowy sezon i nowe nadzieje. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał. Ale dziś też jest dzień. A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas. w 10 ciu też można wygrać tylko że L grała w 7 miu tam nawet nie było krótkiego epizodu gdzie mieliby plan na 3 pkt ja przy czerwie wzialem Dnb @2.2 jeszcze bez podatku, mysle sobie przeciez to promo, bedzie najwyzej przyjacielski remis i zwrot, poza tym Radomiak o cos jeszcze gral? a tu oklep 0-3 i 0 okazji jakichkolwiek, zdumiewajace
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
Łuki tak wogole to zaraz kasodajne euro zaczynamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał. Ale dziś też jest dzień. A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas. w 10 ciu też można wygrać tylko że L grała w 7 miu tam nawet nie było krótkiego epizodu gdzie mieliby plan na 3 pkt ja przy czerwie wzialem Dnb @2.2 jeszcze bez podatku, mysle sobie przeciez to promo, bedzie najwyzej przyjacielski remis i zwrot, poza tym Radomiak o cos jeszcze gral? a tu oklep 0-3 i 0 okazji jakichkolwiek, zdumiewajace Zagrałeś nie w swoim stylu i o...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690 Likes: 10 |
Węgiel to polskie sumienie... i piłka to też polskie sumienie, dlatego też trzeba postawić sobie kilka pytań.
Dlaczego kopalnie, a w efekcie kibice łożą tak olbrzymi sumy na kluby? Dlaczego zawodnicy nie grają dla kibiców, tylko dla punktów? Dlaczego to nie zaWodnicy, a działacze wyjeżdżają za granicę? Oczywiście tych pytań jest więcej i najwyższa pora na nie konkretnie odpowiedzieć.
Odpowiedzi w imieniu całej piłkarskiej Polski oczekujemy od prezesów naszych klubów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
ja wiem ze 2.02 byloby lepiej w tym stylu ale dawali 2.2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188 Likes: 9 |
poza tym kaziu kazimski znowu wrocil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Dzisiaj na "zdrowy" chłopski rozum to pewniakiem powinna być Pogoń. Coś jak wygrana i over 2,5. Lub rzuty rożne gospodarzy over 6,5 lub 7,5. Dlaczego? Po tej kompromitacji w pucharze to nawet przy 2:0 powinni cisnąc aby dobić rywala. Dla kibiców. Dla samych siebie. To samo rzuty rożne. Non stop atak a , że potrafią rogi nabijać to wiemy. Tylko zasadnicze pytanie. Czy im się zachce  sezon i tak już mają do dupy. Odpoczywać nie muszą bo zaraz koniec więc wymówki nie ma żadnej  Pewnie kibice i tak mają dla Nich przygotowane rozmowy i właśnie dzisiaj powinniśmy zobaczyć jak bardzo mają wywalone na oczekiwania kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690 Likes: 10 |
Oni jeszcze mają szansę na puchary
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Biorąc pod uwagę, że w 8 ostatnich spotkaniach zdobyli 9 pkt... ;)ale racja. Maja jeszcze o co grac. Tylko zauważyłem, że jak ktoś ma o co grać...to nie gra. Chyba lepiej jak zapomną o pucharach to może zaczną wygrywać. Górnik szedł jak burza. Jak tylko pojawiły się głosy o pucharach...0:5 z Cracovią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Oj, Sensei Sensei. ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/GM3213BX0AAS2QW.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690 Likes: 10 |
Fajny gest przyjacielu.
Pięknie poniedziałek się zaczął. Znowu jakieś kosmiczne wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Puszcza Puszcza nie odpuszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Naszła mnie taka myśl, taka rozterka a na pewno nie marzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
czy kibice Wisły oddaliby puchar za ezposredni awans i możliwość grania z europejskimi potęgami jak Górnik, w eklasie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|