Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 73 1 2 22 23 24 25 26 72 73
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Co do wyścigu ślimaków w Naszej lidze. Nic się nie zmieni dopóki te piłkarzyki będą wciąż klepani po ramieniu. Akagi przecież sam czasami pisałeś, że w lidze to Legia nie musi bo ma mecz w tygodniu w pucharach. Co to jest?? W pracy też jesteśmy rozliczani za pojedyńcze dni? No nie. A tu albo w weekend odpoczywają bo grają z Puszczą, a tu mogą odpuścić bo ważniejszy puchar. A potem budzimy się i zespół ani w pucharach ani w lidze.
Od Lecha, Legii, Rakowa czy Pogoni trzeba wreszcie wymagać stałego poziomu. Bo inaczej nic nigdy nie uda się ugrać. A najlepsze, że wyjdzie Wszołek i pierdolnie tekstem, że przecież pokazali charakter laugh Jak się jednemu albo drugiemu coś wypomni to obraza, nie będą rozmawiać z mediami itp. Niech najpierw pokażą coś na boisku to może dopiero się media zainteresują aby przeprowadzić wywiad. Idealnym przykładem jest Nasza kadra. Eliminacje bardziej łatwe być chyba nie mogły. Zjebali to. Dostali się jakimś cudem i zobaczycie pełny stadion na sparingach przed mistrzostwami. Sporo ludzi pojedzie oglądać, Naszych na euro. A Oni pewnie 3x w plecak i szybki powrót i uśmiechnięci pojadą na wakacje robić fotki. Tylko kibice zaś będą wkurwieni. Niestety do kolejnych eliminacji gdzie będzie pełen stadion i nadzieja, że tym razem to Oni pokażą co potrafią i będą gryźć trawe aby zadowolić kibica smile i tak to się kręci.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał.
Ale dziś też jest dzień.
A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Lukasz111
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał.
Ale dziś też jest dzień.
A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas.

w 10 ciu też można wygrać tylko że L grała w 7 miu tam nawet nie było krótkiego epizodu gdzie mieliby plan na 3 pkt

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Sosnowiec z takim składem spadło z ligi o co cho tongue 1x pewniaczek tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobrze napisane Skorpion.

Zaraz koniec ligi i jednak...

Przynajmniej mi, czegoś będzie brakowało, bo tak już mam od lat.

Ale przyjdzie nowy sezon i nowe nadzieje. smile

Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Lukasz111
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał.
Ale dziś też jest dzień.
A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas.

w 10 ciu też można wygrać tylko że L grała w 7 miu tam nawet nie było krótkiego epizodu gdzie mieliby plan na 3 pkt
ja przy czerwie wzialem Dnb @2.2 jeszcze bez podatku, mysle sobie przeciez to promo, bedzie najwyzej przyjacielski remis i zwrot, poza tym Radomiak o cos jeszcze gral? a tu oklep 0-3 i 0 okazji jakichkolwiek, zdumiewajace

Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Łuki tak wogole to zaraz kasodajne euro zaczynamy

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Lukasz111
Jak zobaczyłem czerwo to już wiedziałem jaki będzie finał.
Ale dziś też jest dzień.
A tak w ogóle to zaraz koniec lig i to będzie piękny czas.

w 10 ciu też można wygrać tylko że L grała w 7 miu tam nawet nie było krótkiego epizodu gdzie mieliby plan na 3 pkt
ja przy czerwie wzialem Dnb @2.2 jeszcze bez podatku, mysle sobie przeciez to promo, bedzie najwyzej przyjacielski remis i zwrot, poza tym Radomiak o cos jeszcze gral? a tu oklep 0-3 i 0 okazji jakichkolwiek, zdumiewajace
Zagrałeś nie w swoim stylu i o...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
Węgiel to polskie sumienie... i piłka to też polskie sumienie, dlatego też trzeba postawić sobie kilka pytań.

Dlaczego kopalnie, a w efekcie kibice łożą tak olbrzymi sumy na kluby?
Dlaczego zawodnicy nie grają dla kibiców, tylko dla punktów?
Dlaczego to nie zaWodnicy, a działacze wyjeżdżają za granicę?
Oczywiście tych pytań jest więcej i najwyższa pora na nie konkretnie odpowiedzieć.

Odpowiedzi w imieniu całej piłkarskiej Polski oczekujemy od prezesów naszych klubów.



Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
ja wiem ze 2.02 byloby lepiej w tym stylu ale dawali 2.2

Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,188
Likes: 9
poza tym kaziu kazimski znowu wrocil

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Dzisiaj na "zdrowy" chłopski rozum to pewniakiem powinna być Pogoń. Coś jak wygrana i over 2,5. Lub rzuty rożne gospodarzy over 6,5 lub 7,5. Dlaczego? Po tej kompromitacji w pucharze to nawet przy 2:0 powinni cisnąc aby dobić rywala. Dla kibiców. Dla samych siebie. To samo rzuty rożne. Non stop atak a , że potrafią rogi nabijać to wiemy. Tylko zasadnicze pytanie. Czy im się zachce hmm sezon i tak już mają do dupy. Odpoczywać nie muszą bo zaraz koniec więc wymówki nie ma żadnej tongue Pewnie kibice i tak mają dla Nich przygotowane rozmowy i właśnie dzisiaj powinniśmy zobaczyć jak bardzo mają wywalone na oczekiwania kibiców.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
Oni jeszcze mają szansę na puchary

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Biorąc pod uwagę, że w 8 ostatnich spotkaniach zdobyli 9 pkt... ;)ale racja. Maja jeszcze o co grac. Tylko zauważyłem, że jak ktoś ma o co grać...to nie gra. Chyba lepiej jak zapomną o pucharach to może zaczną wygrywać. Górnik szedł jak burza. Jak tylko pojawiły się głosy o pucharach...0:5 z Cracovią grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
https://twitter.com/ChurchOfChelmo/status/1784931388388475006?t=HmtLtC9uxqLrrDqp6SvxQA&s=19

O tym jeszcze nikt nie powiedział
Kibice Warszawskiej Legii pogratulowali Wiśle Kraków zdobycia pucharu Polski. Odśpiewali hymn Białej Gwiazdy przed meczem

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Oj, Sensei Sensei.
smile

[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,690
Likes: 10
Fajny gest przyjacielu.


Pięknie poniedziałek się zaczął. Znowu jakieś kosmiczne wyniki.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Puszcza Puszcza nie odpuszcza

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Naszła mnie taka myśl, taka rozterka a na pewno nie marzenie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
czy kibice Wisły oddaliby puchar za ezposredni awans i możliwość grania z europejskimi potęgami jak Górnik, w eklasie

Strona 24 z 73 1 2 22 23 24 25 26 72 73

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1