|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Powyższe..przemilczę. Dwie ofensywne drużyny, obie bez punktu w grupie, po dwóch kolejkach. Myślę, że jeszcze za wcześnie przesądzać o końcowym układzie tabeli ale nawet w kontekście 3 miejsca, dzisiejszy mecz jest ważny dla obu drużyn. Chciałbym zobaczyć grę obfitującą w groźne, podbramkowe sytuację i kilka goli. Oby nie przyszedł im do głowy remis 1-1 Molde-Hacken o2,5 @1,61 Do tego przypinam taki sam over w Brighton @1,34 Co daje już tłuściejszy @2,16  W Anglii się nie popisali, chociaż po ht byłem spokojny i nawet nie zerkałem ( dobra, jednym okiem zerkałem, na casha)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
25 na plusie w Stambule a koło 3 stopni, wiatr i trochę deszczu w godzinie meczu. Gospodarze w ostatnich 20 meczach europejskich pucharów, 16 zwycięstw a na liczniku min takie kluby jak: Roma, AZ, Celtic.. Gumoleum, na którym goście, nie chcieli pobiegać rozpoznawczo na treningu.. 5 spotkań Besiktasu na norweskiej trudnej ziemi, bilans 1-1-3 19 lat temu w Bodo 1-1 Pewnie, że każdy mecz jest inny i żadne statystyki nie grają, ale pójdę z gospodarską falą.. Bodo @2,20  Pięknie 3-1 i jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Degerfors nie ma już nic do stracenia..tylko atak!! Tylko 3 pkt!! Tym bardziej, że Bromma przegrała...@2,60 jazda !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
To niech spadają razem z dzisiejszym rywalem w niebyt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Ciekawie będzie dzisiaj w Norge.. Pierwszy mecz z tzw drabinki do ekstraligi. Pierwszy z pięciu, a wszystkie trzeba wygrać, czyli strasznie daleka droga. Fachowcy piszą, że Startu nie stać już na grę w drugiej lidze i jak nie awansują i nie zgarną przy okazji trochę kasy,to w przyszłym sezonie, budżet cięty o jakieś 12 mln koron. Może być nerwowo, ale zaryzykuje coś w stronę gospodarzy ..coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Taki klub jest w Anglii, Terriers mają przydomek. Polecam obserwację. Nie chce mi się dokładnie sprawdzać, który to trener w sezonie ( trzeci?) ale ten właśnie, znany jest z zamiłowania do ofensywnej gry, bez kalkulacji. Były pierwsze efekty dziś..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Jasne, że Peking w przebudowie, wiele nowych twarzy, słaby preseson, ale..@2,04 u siebie na wykładzinie z drugoligowcem ?.. Zabawowo za monety dam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
To był prezent dziś. Chyba nikt się nie spodziewał, że będzie tak łatwo..buk szczególnie 4-0 i z monet zrobione papierki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Żeby licznik przekręcił sie na trójkę z przodu, to na dziś zabawowo, do bildera podaję propozycję : Jan Boril ( Slavia ) karton + o3,5 rr Slavia @4,33 Ederson ( Talanta) karton + o1,5 gola @3,80 Generalnie, jak gdzieś można zagrać tylko karton zawodnika, to Ederson mój faworyt ( ten cały bilder we fortunie, to dramat..kursowy jest ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Słabe to było, ale częściowo nie z mojej winy... W Tuluzie bts @1,69 W Kolonii bts @1,67 Zaragoza o1,5 @1,78
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Słabe to było, ale częściowo nie z mojej winy... W Tuluzie bts @1,69 2-3 W Kolonii bts @1,67 1-5 Zaragoza o1,5 @1,78 2-0 Zdecydowanie lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
wyrastasz na główną ( jedyną ) scelbą forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Raz w roku to i nienabita strzelba wypali.. Jakby mi Mod, co miesiąc 500 PLN free betów nie przelewał, to bym zamknął temat.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Kobieca drużyna Hacken... Było kilka spotkań, startującej po zimowej przerwie, fazy pucharowej KLM, gdzie z pozycji outsidera sprawiły dużą niespodziankę. Niestety od ostatniego meczu o punkty, minęło trochę czasu, a na dodatek..nastąpiły zmiany w składzie. Odeszły dwie bardzo dobre, kluczowe zawodniczki - West Ham i Dash Huston, do tego przyplątało sie kilka kontuzji. Skład już jest, mecz za "chwilę"... PSG, to nie ta półka co Paris FC, nie widzę dziś kolejnej niespodzianki ( póki co oczywiście  ) PSG/o2,5 @1,87
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Znowu się udało..1-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,471 Likes: 19 |
mówiłam scelba nomber łan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Albacete..są pieniążki na bycie średniakiem ligi, a trzeba walczyć o..spadek. Ferrol..mało pieniążków a szasnse na..awans. Pieniazkito nie wszystko.. Bts @2,15...bo już grają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Chociaż ten niewykorzystany karny dla gości, troche mnie zdenerwował, to na całe szczęście ten stan nie trwał długo. Znowu się udało 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Takie derby, chociaż miasta dzieli prawie 60 km.. Zamieszki pośród kibiców..prawdopodobne - znaczy bluzgi tzw w obu kierunkach. Zdecydowanie większa jakość piłkarska po stronie gości, ale jak to mówią..zobaczymy co sie urodzi.. Degerfors dnb @1,70
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Było ostro...niestety wynik mnie zasmucił..może red i karny był przyczyną?? Ech...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|