|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19 |
Akagi to człowiek renesansu malarstwo ( Podkowiński ) muzyka ( akordeon ) historia (nick ) bukmacherka ( tylko legalne ) i wymieniać by można do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19 |
a tego monety to nie znam  do jakiej Ty szkoły chodziłaś?  do mojej wystarczyło opłacić czesne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
to do jakiej szkoły Ty chodziłeś, że uczyli tam o "Szale uniesień" Podkowińskiego? Do państwowej. Ale jak we wszystkich szkołach i uczelniach. To nie jest kwestia czego uczy szkoła, ale tego co Ty chcesz wiedzieć poza tym.  Ja chcę wiedzieć jak uzbierać na mieszkanie. trzeba malować po ASP (albo nie), uzurpować własną śmierć i sprzedać to, co sie namalowało.. proste
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19 |
upozorować wiem słownik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
a tego monety to nie znam  do jakiej Ty szkoły chodziłaś?  do mojej wystarczyło opłacić czesne  i to wystarczyło?.. czesne???? to nawet Akagi do państwowej chodził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
upozorować wiem słownik  hahaha dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19 |
no u mnie się to nazywało indywidualny tok nauczania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Akagi to człowiek renesansu malarstwo ( Podkowiński ) muzyka ( akordeon ) historia (nick ) bukmacherka ( tylko legalne ) i wymieniać by można do jutra zaraz mnie (i Burbona) zemdli na te słodkości...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no u mnie się to nazywało indywidualny tok nauczania  naughty girl musi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
albo nie.. 'mean girl' bardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2 |
Tak kemp, to jest myśl. Tylko nie wiem jak się uśmiercić a jednak dalej żyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19 |
pogadaj z Izdebskim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja chcę wiedzieć jak uzbierać na mieszkanie. Jest wiele możliwości, ale przecież miałeś do Amazonii jechać łapać pytony. To jest zarobek, mało to bogatych, co mają kaprys na pytona w domu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2 |
Holenderka to jest ‘cow girl’ Albo Ania z zielonego wzgórza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19 |
on to by wolał w majtkach mieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,018 Likes: 19 |
Holenderka to jest ‘cow girl’ Albo Ania z zielonego wzgórza  wybieram opcje ‘cow girl’
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2 |
Ja chcę wiedzieć jak uzbierać na mieszkanie. Jest wiele możliwości, ale przecież miałeś do Amazonii jechać łapać pytony. To jest zarobek, mało to bogatych, co mają kaprys na pytona w domu?  Nigdy nie myślałem, że mógłbym zarobić na takim wyjeździe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,304 Likes: 2 |
on to by wolał w majtkach mieć  Gdybym dobrze poszukał to może i bym znalazł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
raczej nie można ot tak sobie pytonów z Amazonii wywozić
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|