Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
moonlight #856928 12/01/2007 23:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
smile!a ja mam pytanko:)!Jezeli kogos polece to jakie warunki musi spelnic osoba polecona zebysmy zarowno ja jak i on otrzymali bonusy:)?I jaki jest ich obrot?

Bonus: Unibet
remik #857536 13/01/2007 02:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Wystarczy ze spojrzysz na poprzednia strone tego wątku i juz bedziesz wiedział. Czytaj od góry strony...

CarlosMarc #857705 13/01/2007 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Czy w partybets jest zwykle oferta na Polską Ligę Koszykówki?

bursztyk #857748 13/01/2007 09:58
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Originally Posted by bursztyk
Czy w partybets jest zwykle oferta na Polską Ligę Koszykówki?


tydzień temu nie było więc myślę ,że w tym tygodniu tez nie będzie

Conrad #857885 13/01/2007 10:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Conrad
Syko, w tej chwili wyskakuje jakiś błąd jak się klika na rejestrację. smile Konto oczywiście możesz założyć, lecz wśród dostępnych walut nie ma złotówki. Natomiast wpłacać i wypłacać możesz normalnie.

PartyBets oferuje bonus $25 dla nowych userów. Nie trzeba klikać na żaden link tylko w polu bonus code (kod promocji) podać: NEWUSER25.

Natomiast tak jak wspomniałem, w najbliższych miesiącach pewnie nie będzie dostępnej naszej waluty tak więc najlepiej wybrać GBP/EUR/USD.

Czy po wpisanie tego kodu Conrad, tez wystarczy zebrac 5 pkt jako caly obrot, czy sa inne zasady?

Loony25 #858071 13/01/2007 12:27
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Zalozylem konto, chce sie zalogowac i mam:
Twoje konto jest kontem PlayMoney. Nie możesz więc postawiać zakładów zanim nie dokonasz wpłaty na swoje konto PartyAccount.
Jak chce dokonac depozytu przez mb to mam tylko $ (brak euro).. i prosza o: Deposit Bonus Code. Polecil mnie znajomy to jaki kod mam wpisac jesli w mailu od nich przyszlo tylko:
1.Go to http://www.partybets.com.
2.Open an account using bonus code TAF15 and your email address (the one to which this email was sent).
3.Make your first deposit.

Kod TAF15 uzylem przy rejestracji, teraz tez go wpisac? Ten co podal Condrad nie dostalem na maila...wiec go nie wpisze, bo nie mam prawa go znac i pewnie referuje on do niego, a nie do mojego kolegi tongue
z tego co rozumiem mam zagrac za 55.55$ na singla pilki by dostac 25$ i wtedy moj kolega dostanie 50$? I wtedy co? oboje znowu musimy po 5pkt zdobyc? tzn grac za 55.55$ by wyplacic kase?

moonlight #859108 13/01/2007 16:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Gdzie mogę zobaczyc swoje punkty ?
Z tabelki wynika, ze 11,11$ w zakladach pilkarskich odpowiada 1 punktowi. Podobno do wyrobienia bonusa wystarczy 5 punktów. I co dalej, bonus automatycznie dopisza, czy mam wyslac maila?

Pozdro

arkadius #859878 13/01/2007 20:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jesli zarejestrujesz się w PartyBets używając bonus code (kod promocji) NEWUSER25 to bonus $25 zostanie Ci przyznany.

Z tego co wiem to bonus pojawi się na koncie dopiero po dokonaniu 3x obrotu z min. kursem 1.60. Trochę badziewnie to wygląda dawać bonus po (od razu przypomina mi się 5Dimes...), ale tak tam jest...

Conrad #871538 17/01/2007 19:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Conrad
Jesli zarejestrujesz się w PartyBets używając bonus code (kod promocji) NEWUSER25 to bonus $25 zostanie Ci przyznany.

Teraz jest bonus $100 + drugie $100 gratis. Wystarczy podczas rejestracji konta podać bonus code (kod promocji) NEWUSER100 by otrzymać drugą stówkę gratis.

Conrad #871572 17/01/2007 20:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Conrad
Jesli zarejestrujesz się w PartyBets używając bonus code (kod promocji) NEWUSER25 to bonus $25 zostanie Ci przyznany.

Teraz jest bonus $100 + drugie $100 gratis. Wystarczy podczas rejestracji konta podać bonus code (kod promocji) NEWUSER100 by otrzymać drugą stówkę gratis.

1. Jak ktoś ma konto w GB, to promocja go obejmuje ?
2. Jakie warunki obrotu:
a)Najpierw depozyt x 3 po kursie 1.60 (singiel, czy może być ako) ?
b) Jakie warunki obrotu bonusem ?

Szewa #871628 17/01/2007 20:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
1. Tak, jeśli jesteś zarejestrowany w GB to możesz się osobno zarejestrować w PB i otrzymać bonus.
2. Z tego co wiem to trzeba dokonać 3x obrót kwotą bonusa by móc wszystko wypłacić. Min. kurs 1.60, mogą być kombosy/AKO (wtedy liczy się tylko końcowy kurs kuponu).

Nie wiem tylko czy przyznają bonus od razu czy dopiero po 3x obrocie (wtedy jest od razu do wypłacenia). W poprzednim bonusie $25 chyba najpierw trzeba było dokonać obrót...

Conrad #872323 17/01/2007 23:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
czy jeżeli kolega mnie tam poleci, bonus 100 + 100 też się będzie do tego liczył czy nie mozna ich wiązać ?

Conrad #872348 17/01/2007 23:18
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Conrad
1. Tak, jeśli jesteś zarejestrowany w GB to możesz się osobno zarejestrować w PB i otrzymać bonus.
2. Z tego co wiem to trzeba dokonać 3x obrót kwotą bonusa by móc wszystko wypłacić. Min. kurs 1.60, mogą być kombosy/AKO (wtedy liczy się tylko końcowy kurs kuponu).

Nie wiem tylko czy przyznają bonus od razu czy dopiero po 3x obrocie (wtedy jest od razu do wypłacenia). W poprzednim bonusie $25 chyba najpierw trzeba było dokonać obrót...

A co w sytuacji gdy nie zrobi sie trzech obrotow bo kupon w leb na pierwszym obrocie? To juz nie bedzie bonusa smile ?

Bullet #872385 17/01/2007 23:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Masz zakladke bonusy i tam jest kwota, na jaka jeszcze musisz zrobic obrot. Tak wiec wplac i mozesz robic dalej ...

Baqu #872392 17/01/2007 23:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Baqu
czy jeżeli kolega mnie tam poleci, bonus 100 + 100 też się będzie do tego liczył czy nie mozna ich wiązać ?

Nie, bonus jest tylko dla rejestracji z kodu promocji: NEWUSER100.

Conrad #872402 17/01/2007 23:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A jak wplace np. 50$ to dostane 50$ bonusu? To jest podwojenie do 100$ (max) czy po prostu 100 -> 200?

muppet #872407 17/01/2007 23:45
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Do $100 maks., ale a minimalnym depozytem wynoszącym $25.

Tak więc jeśli chcesz to możesz oczywiście wpłacić $50 i otrzymać drugie $50 gratis.

Conrad #872423 17/01/2007 23:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Jakis dziwny ten formularz rejestracji, nie mam zadnego 'submit' ani nic takiego (w pierwszym kroku juz)

A jak naciskam 'enter' to mi pokazuje jakis fatalny blad :/

Problem zarowno w IE jak i w Mozilli

muppet #872435 17/01/2007 23:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Strona powinna działać, ale jak ostatnio testowałem to też były kłopoty.

Najlepiej to zrobić z angielskiej wersji językowej, bo ta strona będzie najpewniejsza.

Conrad #872462 18/01/2007 00:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Hmmmmmmmmmm, strasznie dziwne rzeczy
1. W IE nie pokazuje mi obrazka z kodem, obcina okno ktore wyskakuje (i nie mozna rozciagnac tego okienka). wiec strzelam (a/q, 7/Z szczegolnie mi sie mylily chyba) - i nie trafiam, podany kod jest nieprawidlowy.

2. w Mozilli pojawia sie wraz z kodem, ale tez obcina dolna czesc okienka, przez co nie mam 'submit' ani nic w tym stylu - naciskam wiec enter. I pojawia mi sie komunikat:
Sorry, your registration could not be completed. Please try again. If the problem persists, please contact our Live Floorperson or E-mail us at [email protected]

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1