|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
jutro Rymuś Roma robi Inter Udam, że tego nie widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi od Marca 2025 nowy podatek na fajki. Ciesz się Stać mnie, a poza tym podatki i opłaty będą rosły w wielu dziedzinach. Był czas przywyknąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
właśnie komplet 2
ciekawe co na to Rymo mialem obawy ale z notesem nie ma co polemizowac Leszki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
jutro Rymuś Roma robi Inter Roma gra slabo, ale pewnie remis wyciagna, nie ruszam tego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2 |
Znowelizowana ustawa zakłada, że w 2025 r. stawka akcyzy w części kwotowej w przypadku papierosów wzrośnie o 25 proc., w roku 2026 - o 20 proc., a w roku 2027 – o 15 proc. Część kwotowa akcyzy na tytoń do palenia zostanie podniesiona o 38 proc. w roku przyszłym, o 30 proc. w roku 2026 oraz o 22 proc. w roku 2027.
Zgodnie z ustawą stawki akcyzy na cygara i cygaretki w przyszłym roku zostaną podniesione o 25 proc., w roku 2026 o 20 proc., a w roku 2027 – o 15 proc. smiesznie niskie te podwyzki,widac lobby tytoniowe ma się w Polsce super dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
jutro Rymuś Roma robi Inter Roma gra slabo, ale pewnie remis wyciagna, nie ruszam tego Over 2,5 @1,80 Over 3 @2,37 Dobrej niedzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2 |
A ja uderzę w Śląsk w Katowicach .Szkoda takiego kursu nie zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
A może też sobie puszczę, ale dnb @2,93
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
ale ze kolejna dwojka? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2 |
ale ze kolejna dwojka?  A 19 x czerwone pod rząd!Mozliwe>?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Sląsk to dno ,nie ma tam entuzjazmu jak w większości związków z ponad 30 letnim stażem,oczywiście są wyjątki jak erekcja u 60 latka .
Magiera już zapomniał potajemnych taktyk ,trener od rozgrzewki słaby i w słabym proszku pani Stasia pierze sprzęt.
bardzo się zdziwię jak Katowice przegrają
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406 Likes: 2 |
Młody, to wiecznie zdziwiony. Burbi doswiadczony życiowo,czuje skąd kasę mozna podnieść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kiwior niestety wczoraj wędka od Artety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
Czelsi z dziurami w obronie, szczególnie po lewo..szansa dla TAA @9 może jeszcze Żółta dla Węgra @4,60...dla zabawy oczywiście.. O!! I jeszcze to..Karniak w Madrid @2,80
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czelsi z dziurami w obronie, szczególnie po lewo..szansa dla TAA @9 może jeszcze Żółta dla Węgra @4,60...dla zabawy oczywiście.. O!! I jeszcze to..Karniak w Madrid @2,80 dla mnie ogarniętych TAA rozszyfrowuje T tren{d}y Kochanowskiego A Kwaśniewski ,tak chodzi o tego alkusa A ten pan co grał główną rolę w Comando
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Żółta dla Węgra ,
chodzi o wnuczka Ernesta Nemeczka pamiętacie tego co grał kiedyś na gitarze w Chłopcy z placu broni czyli Szoboszlaia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|