|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Witam. Mam do sprzedania/wymiany bony o wartości 5E do Starbetu. Jest to bukmacher wypłacalny z wysokimi kursami. Obrót 3x, bony aktualne do 30maja 2006roku. Aktualnie ponad 500sztuk. Zapraszam na gg. 5469851.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
kupię euro na Netteler (ewentualnie Inteligo lub mbank) wysyłam na moneybookers jestem zweryfikowany, mam juz za soba udane wymiany wpłacam drugi szybka wymiana dzieki pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
romek czytaj uwaznie to co ci pisze. Wyslales mi pw i prrosze cie nie mow ze tego nie zrobiles. ALe forum bylo i jest w przebudowie dlatego ja napisalem to na forum bo pw nie moglem wyslac., Dostalem oid ciebie wiadoosc, ze gdzie sa moje pieniadze i ze zlodziej jestem bylo to okolo 12:48. DLatego napisalem to na forum. Nie wiem dlaczego nie poprosiles o pw przed wymiana nie bylo by problemu i wtedy mialbysz stuprocentowa pewnoosc z kim sie wymieniasz. I prosze cie nie nazywac mnie oszutsem bo niestety ale nie masz dowodow zadnych na to z kim robiles wymiane. A gdzie dostaleś tą wiadomość?, w sobotę forum nie było w przebudowie i wszystko jeszcze działało. Chłopie kręcisz ile się da.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
Tobie chyba na oczy kotku poszlo. Sluchaj zrobiles wymiane nie wiadomo zkim. wystarczylo ze ktos ci podal na gg nic a ty bez potwierdzenia czy to naprawde jego nick wyslales mu kaske.Potem wysylas mi pw ze cie okradlem to ja odpisuje ze nie tylko ze nie moglem napisalem ze jak wroce to wyjasnie sprawe. Bezpodstawnie oskarzasz mnie a nie masz zadnego dowodu na to ze to ja z toba robilem wymiane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
Na pw chyba przeciez nie przez kurierano nie. Ja nie moglem wyslac pw ale to chyba moja wina byla bo mialem nieskasowane pw wyslane dlatego nie moglem nastepnego wyslac - zreszta malo wazny powod, nie moglem pw napisalem na forum. I pisz do mnie teraz pw a nie na forum zasmiecamy temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Tobie chyba na oczy kotku poszlo. Sluchaj zrobiles wymiane nie wiadomo zkim. wystarczylo ze ktos ci podal na gg nic a ty bez potwierdzenia czy to naprawde jego nick wyslales mu kaske.Potem wysylas mi pw ze cie okradlem to ja odpisuje ze nie tylko ze nie moglem napisalem ze jak wroce to wyjasnie sprawe. Bezpodstawnie oskarzasz mnie a nie masz zadnego dowodu na to ze to ja z toba robilem wymiane. Słuchaj po pierwsze, nie mów do mnie kotku bo nie jestem jakimś pedalem, bo moze ty nim jesteś. To powiedz mi jaki masz wpisany adres zamieszkania i miejsce urodzenia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 77 |
na pw ci podalem i nie piszmy tu juz tylko przez pw,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Post deleted by Sagat
Last edited by Experto; 12/12/2006 18:26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
potwierdzam udaną wymianę z dymeczkiem
mam jeszcze kase na moneybookers, w zamian chcę otrzymać na Netteller, Inteligo lub mBank
jestem zweryfikowany, wpłacam drugi
Pozdro, art
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78 |
Potwierdzam udaną wymiane z A.S.Romek, w dalszym ciągu posiadam kasę na moneybookers.
GG: 231636
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Panowie, mam pytanie, czy jest ktoś na forum kto pracuje w banku, obojętnie jakim ? To proszę napisać mi wiadomość na PW. To dla mnie bardzo ważne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 27 |
wymienie 200zl zMb na mbank gg;5566295
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114 |
POŻYCZĘ 50zl NA MOENYBOOKERS, LUB INTELIGO, ODDAJĘ W PRZYSZŁYM TYGODNIU 100,00
MAM JUŻ KILKANAŚCIE WYMIAN ZA SOBĄ, WIĘC JESTEM PEWNY!!
PILNE!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
martenka  chyba nikt tutaj taki sie nie znajdzie Sprzedam kase na Netellera przyjmuje na INTELIGO potrzeba mnie akurat w najblizszych kilku godzinach, okolo 500zl. daje napiwki, wiec zglaszac sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
...a ja nadal chętnie kupię jakieś 200-210 zł na MB (płacę w mBank), jak na razie zero odzewu od zaufanych userów. mama za sobą wiele udanych wymian.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
oczekuje zwrotu 40zl od uzytkownika koszalek, ktory pozyczyl w niedziele, planowal oddac w poniedzialek, do tej pory nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114 |
POŻYCZĘ 50zl NA MOENYBOOKERS, LUB INTELIGO, ODDAJĘ W PRZYSZŁYM TYGODNIU 100,00
MAM JUŻ KILKANAŚCIE WYMIAN ZA SOBĄ, WIĘC JESTEM PEWNY!!
PILNE!!! Ponawiam... no zlitujcie się... najdalej za tydzień oddaję.. Ok. niech będzie 120,00zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
200 pln na MB kupię, oddaję mbankiem, jako 2gi, bardzo dużo wymian za soba oczywiście wszystkie w 100% pewne. Jesli ktos ma zbednę prosze o priv z gg lub od razu gg jak ma ktos moje. pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114 |
Ok, jakubosu już pozyczył.. dziękówa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|