Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 48 1 2 21 22 23 24 25 47 48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
nie wiem czy dałby rade upilnować miotły w toalecie publicznej

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dziś Kraków kolejna wtopa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Cracovia nie przegra Forty


Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419
Likes: 2
przegra ,przegra

Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
L w notesie, wiec x2

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by pacyfista
nie wiem czy dałby rade upilnować miotły w toalecie publicznej

[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
dziś w NLŚ wszystko po czubach

Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Originally Posted by Green Arrow
Za to Polski Jordan dobija za 2 punkty po własnym rzucie grin
dobrze miec Jordana w skladzie aplauz

Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Originally Posted by pacyfista
Balcerowski miał wygrana na dłoni
Balcerowski chyba najslabsze ogniwo, rusza sie jak woz z weglem

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1. kolejka (2 października)

Jagiellonia Białystok - Hamrun Spartans - godz. 18:45

Lech Poznań - Rapid Wiedeń - godz. 18:45

Legia Warszawa - Samsunspor - godz. 21:00

Raków Częstochowa - Universitatea Craiova - godz. 21:00

2. kolejka (23 października)

Szachtar Donieck - Legia Warszawa - godz. 18:45, mecz odbędzie się w Krakowie

RC Strasbourg - Jagiellonia Białystok - godz. 18:45

Lincoln Red Imps - Lech Poznań - godz. 21:00

Sigma Ołomuniec - Raków Częstochowa - godz. 21:00

3. kolejka (6 listopada)

Sparta Praga - Raków Częstochowa - godz. 18:45

NK Celje - Legia Warszawa - godz. 18:45

Skendija Tetovo - Jagiellonia Białystok - godz. 21:00

Rayo Vallecano - Lech Poznań - godz. 21:00

4. kolejka (27 listopada)

Lech Poznań - Lausanne-Sport - godz. 18:45

Raków Częstochowa - Rapid Wiedeń - godz. 18:45

Jagiellonia Białystok - KuPS Kuopio - godz. 21:00

Legia Warszawa - Sparta Praga - godz. 21:00

5. kolejka (11 grudnia)

Noah Erewan - Legia Warszawa - godz. 18:45

Jagiellonia Białystok - Rayo Vallecano - godz. 18:45

Lech Poznań - FSV Mainz - godz. 21:00

Raków Częstochowa - HSK Zrinjski - godz. 21:00

6. kolejka (18 grudnia)

AZ Alkmaar - Jagiellonia Białystok - godz. 21:00

Legia Warszawa - Lincoln Red Imps - godz. 21:00

Omonia Nikozja - Raków Częstochowa - godz. 21:00

Sigma Ołomuniec - Lech Poznań - godz. 21:00

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Originally Posted by 11kera11
2. kolejka (23 października)

Szachtar Donieck - Legia Warszawa - godz. 18:45, mecz odbędzie się w Krakowie
szkoda, że w Krakowie, a nie we Wrocławiu na stadionie Śląska

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
we Wrocku masz kadrę możesz się przejść na Francję tongue chyba że się nie odbędzie bo jeszcze nie zapłacili za stadion laugh ciekawe czy nam zapłaco tongue

swoją drogą Akagi oszukałeś mnie z datą pewnie nie chcesz żebym była na meczu tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by forty
Dziś Kraków kolejna wtopa


o to to to dwa razy w roku się Legiuni kibicuję dziś jest ten dzień tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by alfa
Originally Posted by 11kera11
2. kolejka (23 października)

Szachtar Donieck - Legia Warszawa - godz. 18:45, mecz odbędzie się w Krakowie
szkoda, że w Krakowie, a nie we Wrocławiu na stadionie Śląska
dobrze że na wyjezdzie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Originally Posted by pacyfista
nie wiem czy dałby rade upilnować miotły w toalecie publicznej

nie mów jak na naszą ligę to super transfer

jeszcze ze 3 dziary i chłop będzie nie do przejścia samego wyglądu się każdy przestraszy

z Jedzą na środku będą jak mur chiński

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nic nie oszukałem Młoda Damo, po prostu na stronie zaraz po losowaniu pokazali taką grafikę.
Ale wtedy nie było jeszcze ustalonych konkretnych terminów.

[Linked Image from pbs.twimg.com]


Tak, że wiesz, w jakimś sensie jestem usprawiedliwiony. smile





Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
wiem wiem ino pagiera sprawdzałam czy działa tongue

Vinc jak wpadniesz to zrób ankietę gdzie to Ziółkowski będzie grał w przyszłym sezonie bo w Romie to raczej nie tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
On ma coś w sobie takiego, co powoduje, że jest to ciekawy transfer. [Ziółkowski] jest bardzo agresywny, lubi wyprzedzić przeciwnika, jest niebezpieczny przy stałych fragmentach gry, zarówno w obronie jak i w ataku. Oczywiście wiele rzeczy musi jeszcze poprawić, nauczyć się, ale to pójdzie szybko. Ma charyzmę, wie, czego chce. Da sobie radę – kontynuuje.

Bardzo często dzwonili do mnie dziennikarze i pytali: Zibi, a kto to jest ten Ziółkowski? Do kogo go porównać? Ja trochę odważnie odpowiedziałem, że jak na niego patrzę, to pod względem gabarytów i sposobu grania porównałbym go do Huijsena, który dziś gra w Realu Madryt

Zibi co Ty bieresz laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Zibi od 1999 roku mówi że nie pije, no pamiętam jak tak mówił w sportowej niedzieli

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436
Likes: 19
takie dziś szlagiery w NLŚ to dali o tej samej godzinie ale Wicher Stróża - Pogoń Powsi to każdy musi obejrzeć laugh

Strona 23 z 48 1 2 21 22 23 24 25 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, ANZELMO, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, aker, Sensei, betowiec, $-man), 1,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,375
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1