|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
na Arsenal było od kogo innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
z Niemców nowy scelba do testowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Jak Niemiec to pewnie pierdzi i beka przy stole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
jest paru chłopaków co dobrze rokujo może coś będzie z tego ciekawe czemu tylko chłopaków  ten kolo z Milano to też kiedyś przekot był nie znałam nikogo lepszego od niskich włoskich ale ostatnio coś mi znikł z radarów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
To wygląda jakby holenderka była bossem i miała swoją siatkę chłopaczków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
Ciekawe...czym zmamieni..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Bladą? Sztabkami złota? Strachem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
tak jak by faceta było ciężko skusić wy tylko o jednym cały czas myślicie o samochodach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
To wygląda jakby holenderka była bossem i miała swoją siatkę chłopaczków. nie no siatka się tworzy Niemca to jeszcze z Hamburga znam jak robiłam w rodzinnej fyrmie raz czy dwa byliśmy na St Pauli ogarnia temat ale rzadko coś da dziś z tym Arsenalem wyskoczył ale dałam wcześniej ower od draculi to nie było sensu jeszcze mam kolesia z Argentyny od kosza ichniejszego ogarniętego ale nawet nie wrzucam bo i tak już wszyscy spio a on po nocy przysyła i z Serbii chłopaczka widać że kumaty zwłaszcza te ligi bałkańskie ale jeszcze sam nie wie czego chce od życia coś jak Luki chce być bogaty ale nie wiem jak to zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/yFjkTZgy/20260203-174345.jpg) zajechałem do znajomego do sklepu a tam ryby smażą z Michigan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
ta rybki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
dracula przysłał na jutro ale ostatnio nie ma szczęśliwej ręki
Arsenal - Chelsea ower 2.5
Real Madrid U19 - Marseille U19 ower 3.5
Bologna - AC Milan 2 Instituto - Lanus 2 DNBembargo na pykanie to se pokoloruje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
Gdyby ten Arsenal wszedł lub Pauli strzeliło to wczoraj byłby mega dzień. Nawet Barca BTS zrobiła  . W Libertadores też zaskakująco BTS zrobili kangury pograne ,ale za drobne bo jakoś niezbyt BTSy wychodziły
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
Melbourne Women niezłą niespodzianke odstawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/yFjkTZgy/20260203-174345.jpg) zajechałem do znajomego do sklepu a tam ryby smażą z Michigan Niech te szafki ujebane umyje, strach tam co kupić  jak u zaprzyjaźnionego farmera spod Brzezin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
Brak sensownych pomyslów na dziś . Jakieś BTSy trzeba wykombinować W UEFA Youth League - Play Offs powinno być sporo bramek i BTS też. Legionistów nie ruszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
Buriram - Cebu FC 1 ( - 3.5 )
Benfica U19 - Slavia Prague U19 ower 4.5
Betis U19 - Tottenham U19 ower 3.5
|
|
1 member likes this:
rafal08 |
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,546 Likes: 11 |
Mam już to zagrane w różnych kombinacjach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka