|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
Na to Bayswater kangurowate trzeba uważać, w każdej kategorii wiekowej. Było tu kiedyś podawane i ich zapamiętałem. Niby wielcy faworyci i wysokie overy do gry a oni często odwalają. Teraz gra ich U23 i też padaczka totalna na razie. 1,15 kurs początkowy a over od 5,5 sie zaczynał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Rabotnicki - Arsimi ower 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
W przerwie na ten Bayswater over 2,5 było już 2,35. 63 minuta i 1:1. Raczej go zrobią. Chyba, że to jacys totalni przekręciarze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
Rabotnicki - Arsimi ower 2.5 Dołozyłem to teraz do kangura. Ale chyba jeszcze over 3,5 zagram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
W przerwie na ten Bayswater over 2,5 było już 2,35. 63 minuta i 1:1. Raczej go zrobią. Chyba, że to jacys totalni przekręciarze  Kangur dał fajnie zarobić, ale i tak bardzo trzeba z nimi uważać. Kurs na wygraną 1,15. Mecz: pierwsza połowa 0:0. A w drugiej 1:0 1:1 1:2 i 2:2 w ostatnim momencie  Na remis chyba z 7 lub wiecej było bo tam remisy wysokie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Slaven Belupo - Lokomotiva 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Bristol City U21 - Watford U21 ower 3.5 +
Leixoes U23 - Famalicao U23 ower 3.5 - -
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,929 Likes: 19 |
Rabotnicki - Arsimi ower 2.5 -
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Bristol City U21 - Watford U21 ower 3.5 +
Leixoes U23 - Famalicao U23 ower 3.5 - - Dzięki.  Ja w kolejce do kasy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Trzeba wygrać w Radomiu, to już środek tabeli będzie na wyciagnięcie ręki. Nie wiem jak, bo dalej gramy padakę, ale wygrać trzeba.  nie czuje tego, trzeba to żeby Radom wygrał z Katowicami, pewnie remis będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Zobacz kera jaki macie terminarz.
Powiedzieć że macie przejebane, to jak nic nie powiedzieć:)
A Jagusia spacerki u siebie eleganckie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Radom zawsze się kładł przed wami z wypięta dupą tak jak Warta Lechowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Przyglądam się.. Wigan @2,71, które chyba wreszcie zrozumiało, że darmo utrzymania nikt nie daje.. Reading @3,20, bo niby skąd pomysł, że Mansfield jest faworytem tej potyczki ( pewnie o czymś nie wiem) Millwal...tu też nie rozumiem faworyzacji Lwów, chociaż bardzo lubię tę drużynę- draw @3,30 Leicester..ponad dwa miesiące beż wygranej, spadek coraz bliżej @2,31
Coś może z tego poskładam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
Slaven i Flora dawać na 3:1  . To tylko 5 bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Zobacz kera jaki macie terminarz.
Powiedzieć że macie przejebane, to jak nic nie powiedzieć:)
A Jagusia spacerki u siebie eleganckie:) J takie spacerki jak z L czy jak z Radomiakiem? Stachu, gdyby to była przewidywalna liga to może i by tak było ale to NLŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
A na LM jakies pomysły ? Ja żadnych . Over 3,5 w każdym meczu  czy z underami zaszaleja bo za ładnie bramki wygladaja w każdym spotkaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
A na LM jakies pomysły ? Ja żadnych . Over 3,5 w każdym meczu  czy z underami zaszaleja bo za ładnie bramki wygladaja w każdym spotkaniu  Gol Galata@1,38, Talanta @1,36, Totki @1,58 i z bonusem mamy @3,26 Życzeniowo dla mnie, niespodzianki z iks Stambuł@2,04 Bergamo@2,24 Madrid@2,19
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|