|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Karny lub red...@2,20 @2,30 średnio w lm..ktoś wie gdzie ? Jeszcze jeden..ten @2,30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11 |
Na golach w PSG odrobiłem głupote ze Sportingiem  3 x handicap - 2,5 . Tylko w tym najważniejszym nie w ta strone o jakiej myslałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11 |
Sporting był mega żałosny. Mam nadzieje,że Bodo awansuje dalej  . Należy im sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,170 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,170 Likes: 19 |
Argentinos vs Rosario 1 -
Bogota vs Tigres x2 +
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
A jakby tak Bodo wygrało wszystko jako kopciuszek?
Piękna historia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
i ledwo 5 lat temu L lała tych leszczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
W Birmingham, dwie nudne drużyny - chciałbym nudnego remisu @3,70 od 6' nic sie nie zmieniło niestety 1-0  Kanarki odżyły, a Środa radzi sobie tez całkiem dobrze, btsu @1,67 oczekuję 2-1  Bromłycz, realna groźba spadku, remisy to za mało, Święci..po słabym starcie, złapali swoja falę i płyną w stronę baraży..chciałbym jednak punktów dla gospo, może chociaż 1X @1,60 1-1  Liga Mistrzów..żeby nie grać wszystkiego na jebał pies, jak leci ( trzeba się kontrolować ), tylko dwa typy - w Madrid o2,5@1,68 3-0  (a taki piękny remis 2-2 @12, to for fun tylko) i Sporting dnb@2,19 3-0  Dziękuję. Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
W rewanżu Sporting handi do ht pokryte będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Chciałbym dzisiaj jednego, takiego ułożonego, kontrolowanego od początku do końca beta zagrać..jak z nut takiego..ech.. A tu pewnie znowu wszystko zagram, na jebał pies.. ![[Linked Image from reactiongifs.me]](https://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/08/doctor-who-rain-sad.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11 |
W rewanżu Sporting handi do ht pokryte będzie  Nawet za 20 groszy tego nie zagram  Jakieś takie sobie te mecze dziś w LE I LC. Pożniej pomyśle o nich. Jakies dwa overy trzeba bedzie znależc lub BTSY Na razie nie kumam czemu niby Strasbourg, Aek ( tu moze być strzelaniana), Mainz  tacy faworyci  Ferencvaros moze postrzelaja Fiorentina raczej dzis wygra a potem u Nas wpierdol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Ja dam..20 groszy kładę na szalę.. Może do rosołu dziś..Kalisz, bo wpadł mi w oko przy kawie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11 |
Kangury jakies malo znane graja sobie z rana . Wynik już 4:2 . jedni strzelaja. Drudzy strzelaja a nie jakieś zjebane Sportingi co w bramke nie potrafią strzelic i snuja sie po tym boisku jak dziwki po sobocie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11 |
Ja dam..20 groszy kładę na szalę.. Może do rosołu dziś..Kalisz, bo wpadł mi w oko przy kawie.. Patrzyłem to spotkanie. Myslałem o overze. Dwa bolki z dołu tabeli. Tylko,że ten Kalisz nic nie strzela. Może tam sami obrońcy grają  . Nawet w towarzyskich kupe grali. Zakładając,że Kalisz ma strzelić gole to już wolałbym chyba over grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Łks jako gospodarz a grają w Kaliszu. Patrzam, że w lutym jakieś wypożyczenia zrobili, dobra, ćpamy KKS o1,5 @1,96 za 20GR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,611 Likes: 11 |
Zagrałem LKS strzeli bo praktycznie zawsze coś strzeli i Overa Bali. Czyli 2:1 dla Kalisza pasuje Nam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Wstrzymałem się..może poczekać na lajwa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Zagrałem LKS strzeli bo praktycznie zawsze coś strzeli i Overa Bali. Czyli 2:1 dla Kalisza pasuje Nam  Dobra, gram..nie wypada teraz sie zatrzymywać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|