|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Grają w Kaliszu więc to już plus dla nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Svay Rieng OVER 3,5 + Difai Agsu STRZELI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Grają w Kaliszu więc to już plus dla nich Żeby Ci te plusy, nie przesłaniały minusów, to tylko wspomnę, że w ich pierwszym meczu w Kaliszu było 1:0. Ale to było w sierpniu ub. roku i o niczym nie świadczy.  A patrzyłeś Persis - Bali? Bali w meczach wyjazdowych ma średnią 4,1 bramki na mecz. Persis u siebie 2,9.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Tak. Mam zagrane to Persis ,ale ostatnio non stop overy w Indonezji. Powinien byc kolejny,ale trafia im sie 0:0 i 1:0 czasami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Svay Rieng OVER 3,5 + Difai Agsu STRZELI  Pierwsza częśc wykonana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/nMwXB3gc/20260312-070209.jpg) Ten chuj co to wymyślił niech spół ie. Urywasz nakrętkę to zostają ostre ogonki przez które możesz skaleczyć wargę. Tośmy zrobili postęp... Inżynierowie po szkołach podstawowych musieli to zaprojektować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19 |
bo to właśnie chodzi o to żeby nie urywać  jak kto gupi urwie to niech se ryja porysuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19 |
inżynierowie po podstawówkach wymyślili jeszcze coś bardziej przerażającego nazwali to szklanką masakra jakaś mówię Ci bo chyba nie znasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Chyba znowu mnie fantazja poniosła z tą Azją  . Oni są tak ciągle overowi jak Bodo cały czas odpadające z LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
inżynierowie po podstawówkach wymyślili jeszcze coś bardziej przerażającego nazwali to szklanką masakra jakaś mówię Ci bo chyba nie znasz  Będę szklankę do pracy woził Chyba Cię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Zawsze urywam i będę urywał!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Zawsze urywam i będę urywał! Ja też urywam. Wkurwia mnie to masakrycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19 |
Akagi Ty też urywasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Akagi nie urywa
Jest podporządkowany systemowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi Ty też urywasz  Nie, nie urywam, ale wkurwia mnie, bo przy piciu, szczególnie soków, trzeba poprawiać ustawienie nakrętki, aby nie pobrudzić nią nosa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19 |
BRO a Ty urywasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
O, ten Wasz Kalisz już dwie czerwone.
O bts może być trudno, ale over dobrze rokuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/Y7gpX5Yd/20260312-075726-1.jpg) Do czego to przejściówka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Mnie to jeszcze zastanawia ta dewa i kurs ok 1,25 na nich. Słabo gra ten zespół. Mało strzela. Pierwsze przegrali 0:1 , wiec muszą wygrać by awansowac . Manila bramek napiernicza równo, prawie ich nie tracąc. Handi na nich już zagrałem,ale sie jeszcze nad X2 zastanawiam. A w pierwszym meczu Phnom odrabia. Jeszcze dwa gole i bedzie dogrywka czyli ustawka  . Cos mi to przypomina z LM  . Tylko wynik 0:3 nie do końca mnie satysfakcjonuje 1:4 to już co innego. Trzeba przeglądnąc bardziej tą LE i CL. Zagrać jakis jeden kupon i rozpis i tyle na dziś. Na siłe nie ma co szukać Kalisz 2 czerwone, wiec raczej ciezko bedzie o wygrana  . Mnie ŁKS jedną strzelił
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|