|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/Y7gpX5Yd/20260312-075726-1.jpg) Do czego to przejściówka? do monitora
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Dla lepszego oglądania trzeba by coś wymyślić na Lecha i Raków Lech over 2,5 Fiora 1 , może z handi  Jagiellonia tam wygrała, więc teraz stawianie na X2 Rakow  . Może sie myle ,ale raczej Fiora ich pierdyknie Jakieś inne pomysły na te spotkania i ogólnie LE/CL ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
Jaga miała ponad 70 % posiadania u siebie i przegrała 3-0
potem tam wygrała 3-0
w tym meczu wszystko możliwe łącznie z lądowaniem ufo na murawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Do czego to przejściówka? Zapytaj wujka. Ja dzisiaj skorzystałem z jego wiedzy. Przeglądałem jeden z portali i zaciekawiło mnie jedno słowo, którego znaczenia nie znałem, a mianowicie - abdominoplastyka. A to po polsku oznacza operację plastyczną brzucha, którą zrobiła sobie jedna z celebrytek w Turcji. Przy okazji, pozdrawiam sto jedenasty.  Chuj tam wojny, overy, czy insze przypadłości. Ludzi interesuje abdominoplastyka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
nie znam nikogo kto by nie wiedział co to jest abdominoplastyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10 |
Słyszałem tylko o waginoplastyce od holenderki.
Chwaliła się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
Panathinaikos vs Zalgiris Kaunas Over 170.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
Słyszałem tylko o waginoplastyce od holenderki.
Chwaliła się mojej to już żadna plastyka nie pomoże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723 Likes: 10 |
Słyszałem tylko o waginoplastyce od holenderki.
Chwaliła się mojej to już żadna plastyka nie pomoże  E tam Nie jest jeszcze tak źle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
Din. Samarkand - Nasaf Qarshi Ower 2.5
OKMK - Sogdiana ower 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Svay Rieng OVER 3,5 + Difai Agsu STRZELI  Pazerny dwa razy traci. Over 2,5 wszedł i był szybko w drugiej połowie. Mogłem brać cash out,ale no cóż 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,442 Likes: 19 |
czego to jeszcze nie wymyśli  Tanzania Prisons - Young Africans ower 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Mnie to jeszcze zastanawia ta dewa i kurs ok 1,25 na nich. Słabo gra ten zespół. Mało strzela. Pierwsze przegrali 0:1 , wiec muszą wygrać by awansowac . Manila bramek napiernicza równo, prawie ich nie tracąc. Handi na nich już zagrałem,ale sie jeszcze nad X2 zastanawiam. 0:2  55 minuta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Persis lub Bali mogliby ta jeszcze jedną strzelic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Bali strzelać bo mi popsujecie bardzo ciekawie zapowiadający się rozpis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Dla lepszego oglądania trzeba by coś wymyślić na Lecha i Raków Lech over 2,5 Fiora 1 , może z handi  Jagiellonia tam wygrała, więc teraz stawianie na X2 Rakow  . Może sie myle ,ale raczej Fiora ich pierdyknie Jakieś inne pomysły na te spotkania i ogólnie LE/CL ? Fiora mecz o 6 pkt w poniedziałek..oni nawet nie wiedzą z kim grają dziś...jak 3 garnitur wyjdzie to Raków ma handicap przynajmniej do ht
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Persis 3 i mamy to  A dewa rewelacja do gry na Live. 3:2 lub 2:3 żeby sie skończyło to mega Kużwa cofneli Persis 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Persis 3 w 100 minucie  . Mozna,można  Dewa 2:2 poezja spotkanie po kursie 1,25 Fiora nie spadnie. Drugim czy 3 garniturem wciagną ich nosem  . nie no żartuje, aż tak pewny tego nie jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,976 Likes: 12 |
Tak dla zabawy wszystkie spotkania i wybrania czegoś na kupon/rozpis. Zobaczymy czy połowe trafię CL Alkmaar 1 (DNB) Lech Poznań over 1,5 i 2,5 Rijeka 1(handi+1,5)/ STRZ/1X Samsunspor over 1,5 i 2,5 Celje over 1,5 i 2,5 Crystal Palace 2(handi+2,5) (na siłe) Fiorentina 1/ 1(handi - 1,5) over 1,5 i 2,5 Sigma Ołomuniec 1(handi+1,5)/1X LE Bologna ROMA STRZ (na siłe) Lille 1(handi+1,5) nie czuje tego meczu kompletnie Panathinaikos 1(handi+1,5) Stuttgart over 1,5 i 2,5 Celta Vigo over 1,5 i 2,5 Ferencvaros over 1,5 i 2,5/ BTS Genk totalny brak pomysłu 0:0 lub 1:1  Nottingham 1/ ov 1,5 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Rozpis w remisy: Lille, Bologna, Panata, Genk, Lech, Celje, AZ i dwie jedynki Samsun i Ferencz - 3z5 i 2z4. Jest sieka, jest zabawa!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|