|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
bodo co robi w CL a w rankingu.. https://rankinguefa.pl/rankingi.htmlmamy dokładnie tyle samo punktów co Czesi po odjęciu punktów za sezon 21/22
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,062 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,062 Likes: 12 |
Koniec LIVE dziś  . Kolejny gol kończący sporo po 90 minucie. Mam dość. Teraz tylko ogladanie i cyferki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Fores@1,50 Selta @2,02 ( rymo lubi to) Majc @1,69
Dziękuję. Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
Dla lepszego oglądania trzeba by coś wymyślić na Lecha i Raków Lech over 2,5 Fiora 1 , może z handi  Jagiellonia tam wygrała, więc teraz stawianie na X2 Rakow  . Może sie myle ,ale raczej Fiora ich pierdyknie Jakieś inne pomysły na te spotkania i ogólnie LE/CL ? Fiora mecz o 6 pkt w poniedziałek..oni nawet nie wiedzą z kim grają dziś...jak 3 garnitur wyjdzie to Raków ma handicap przynajmniej do ht no niezbyt wiedzą do zapowiedzi meczu zamiast herbu Rakowa dali herb Wisły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,062 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,062 Likes: 12 |
Dla lepszego oglądania trzeba by coś wymyślić na Lecha i Raków Lech over 2,5 Fiora 1 , może z handi  Jagiellonia tam wygrała, więc teraz stawianie na X2 Rakow  . Może sie myle ,ale raczej Fiora ich pierdyknie Jakieś inne pomysły na te spotkania i ogólnie LE/CL ? Fiora mecz o 6 pkt w poniedziałek..oni nawet nie wiedzą z kim grają dziś...jak 3 garnitur wyjdzie to Raków ma handicap przynajmniej do ht no niezbyt wiedzą do zapowiedzi meczu zamiast herbu Rakowa dali herb Wisły  Dla nich to bez znaczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
Dla lepszego oglądania trzeba by coś wymyślić na Lecha i Raków Lech over 2,5 Fiora 1 , może z handi  Jagiellonia tam wygrała, więc teraz stawianie na X2 Rakow  . Może sie myle ,ale raczej Fiora ich pierdyknie Jakieś inne pomysły na te spotkania i ogólnie LE/CL ? Fiora mecz o 6 pkt w poniedziałek..oni nawet nie wiedzą z kim grają dziś...jak 3 garnitur wyjdzie to Raków ma handicap przynajmniej do ht no niezbyt wiedzą do zapowiedzi meczu zamiast herbu Rakowa dali herb Wisły  Dla nich to bez znaczenia  tak jak i dla mnie w formie ciekawostki dałam bo dawno żadnych ciekawostek nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
Din. Samarkand - Nasaf Qarshi Ower 2.5 -
OKMK - Sogdiana ower 2.5 +
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
BRO nie odpowiedziałeś na pytanie każdy się musi wypowiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
Keruś też i Kamel co całymi dniami siedzi a słowa nie napisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Nie urywam, bo mi się nie chce. Do automatu też nie zanoszę, bo też mi się nie chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
To ciekawe jak pijes z gwinta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
Ksyś poczytaj o tych szklankach może 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
To już pić z gwinta nie można? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
Holenderka kiedys chciałaś jakieś rzeczy z serwerowni. Przyjeżdzaj i zabieraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
już byłam aleś uciekł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
Co by żona murzynka powiedziała, jakbym sprowadzał jakieś baby do naszej sypialni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,549 Likes: 19 |
trójkonkcik coś Ci to mówi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,062 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,062 Likes: 12 |
Overowo  15 minut , 2 bramki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
Policjant zatrzymuje kobietę do kontroli drogowej i mówi: – Dobry wieczór, aspirant Nowak. Czy jest trójkącik? Kobieta (nieco zmieszana, ale uśmiechnięta): – Ojej, panie władzo... Tak od razu? No nie wiem, a ma pan jakiegoś kolegę? Policjant (z westchnieniem): – Pani mężuś już jest w radiowozie, tylko na panią czekamy. Chodzi o trójkąt ostrzegawczy!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|