|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
dzieki mielone za odp. jeszcze jakbys napisal jaka taktyke obrales grajac tam, bo ja poczatkujacy jestem i kazdej rady chetnie wyslucham.. pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623 |
ja mam pytanie. nie wystarczy miec konto w neteller musi byc ono jakies zupgrejdowane jak to zrobic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559 |
tak musi byc wybierasz Register Bank Account wypelniasz to, na twoje konto bankowe przelewaja jakas sume ponizej dolara,nastepnie ty ta sume wklepujesz i masz wyzszy poziom, na ten przelew od nich czeeka sie do 5 dni roboczych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
heheh no ja na stoliki wchodzilem zawsze z najmniejsza suma... ale trwalo to tydzien bo gralem zadko ;/ czasami robilem tak ze otwieralem 2 stoliki za 0.10/0.25 wchodzilem na 1 i na 2 stolik z 5$ i gralem staraj sie zadko wchodzic a zdobywac ptk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze leci tez na stawkach 0.5/1$ bo za to ze dostaniesz karty masz 5ptk a nie 3ptk jak na stawkach 0.10/0.25$, a co do taktyki to... troche pogralem i wiem ze np jezeli na Flopie sa 2 karty do koloru i Ty masz 2 karty do koloru to na 85% dojdzie karta do koloru na turnie lub riverQ podobnie jest ze stritami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Jezeli mamy w req np J10 a na flopie lezy np 5 9 Q to na 85% dojdzie K albo 8 (czasami to i to :P) no tak to wyglada mniej wiecej na Poker.com. Ogolnie to fajny ten pokerroomik, przejzysty, i bardzo szybkie wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
sprawa jest prosta na PokerPosted tam gdzieś u góry po prawej stronie są trzy rubryczki, ktore wypełniesz w celu tej rejestracji u nich. Później wbijasz się na live czat (link chyba tuż pod tymi rubryczkami). I już później z nimi gadasz. Pytasz, czy mieliby dla Ciebie jakiegoś bonusa. Ja już tam miałem rzucać teksty,ze bardzo taki bonus by mnie ucieszył ble ble ble, a babka (Bonnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) od razu z tekstem : Your Name, później Your e-mail. Nie ma sensu ,żebym tutaj Ci wszystko opisywał bo oni Cię poprowadzą za rączke i wszystko po kolei powiedzą co masz zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
z istotniejszych rzeczy tylko dodam, ze musisz miec certyfikat Netellera. 25$ na Netellerka ,i od razu przelewasz to na poker.com. Przy tym wpisujesz kod który oni Ci podadzą (chyba POSTED25), dzięki czemu po wpłaceniu tych 25$ automatycznie do poker.com dostajesz drugie 25$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
oczywiście w PokerPosted nie tylko jest promocja do poker.com. Również mozna skorzytać z bonusów do innych pokerroomów. Zresztą najlepiej o wszystko spytać bezpośrednio na czacie. Ja z czystym sumieniem ten bonus na poker.com moge polecić, bo sam z niego skorzystałem i wszystko jest Gitt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiedyś już był temat nt.PokerPosted i ich bonusów, ale gdzieś go wcięło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Załozył go Gropek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gropek też właśnie mnie zachęcił do skorzystania z tego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i zachęcam tych którzy będą korzystali z tego bonusa, aby w polu Reffered by: wpisali [color:"blue"] 10004 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (to jest nr.ref. tego kolegi)
Osobiście na razie zgarnąłem bonusa, ale jeszcze tam nie gralem na prawdziwe pieniadze. Tylko na play money obejrzalem sobie jak się prezentuje soft i mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Troche kaski mam rozsiane po roznych pokerromach i dlatego teraz zajmuje się "zerowaniem kont" w innych pokerroomach a gre w poker.com zostawiam sobie na sam koniec, bo jestem pewien, ze super będzie się tam grało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurde ziomek gadam z tą bonnie mowie zeby mi dała bonusa no deposit a ona ze nie ma, !! nakrecam ja ze wiem ze daje za kase za free a ona ze ma tylko bonusy ale jak cos wpłace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to jest jakis wał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
jak z tym w koncu jest podnosze temat ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
no mi przyznali normalnie bez zadnych problemow... moze widocznie teraz nie maja nic kasy zeby dawac bez depozytu... wiec odezwij sie ponownie za kilka dni a powinni juz Ci cos zaproponowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 92 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 92 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Jednak nie sa tacy zli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Własnie pogadałem z Bonni i dała mi 25$ na poker.com ale okazalo sie ze tam nie moge wplacic wiec wplacilem do TigerGaming gdzie dostane 25$ dodatkowo jak rozegram 100 Rh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Polecam POKERPOSTED !!
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
Kocham to Bonnie dzisiaj wieczorem znów mi dała ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bonus na tigergaming (25$)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nom ja juz dostalem kase na wszystskie pokerroomki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z Pokerpostaed i w sumie dzieki nim wyplacilem jakies 860zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dziekuje im bardzo za to hihih <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam :0 i Polecam Pokerposted <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
ile czekaliscie na ta kase od bonnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
po rozmowie na live chacie... hmmmm z 5 sekund  ale z tego co ostatnio mi mowila to nie daja kasy nowym... ;/ chyba ze kiedys juz dostales od nich kase do jakiegos pokerroomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
no to ona jakas klamliwa....najpierw bierze wszystko...maila na neteller...eh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
... ;/ mozesz zrobic tak ze najpierw Ty wplacisz do jegos pokerroomu pograsz troche oni Ci dadza kase na netellerka za to ze wplaciles i pozniej bonie juz bez problemu bedzie dawala Ci darmowa kase na inne poker roomki z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
Otrzymałem wczoraj od nich na Pourple Lounge 25$  To już chyba 8 bonus jaki od nich dostałem !! Gorąco polecam stronke  Oni naprawde inwestują w dobrych graczy, tylko najpierw trzeba pokazać na co nas stać Podczas rejstracji prosze o wpisanie w polu reff by: 10004
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Czy przy rejestracji konta neteller trzeba koniecznie wysyłać skan paszportu albo prawa jazdy nie może to być skan dowodu. Bo nie posiadam poszportu i prawka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235 |
Mozesz wyslac dowód 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Nie trzeba nic wysylac. Oni weryfikuja konto przez mikroprzelew.
|
|
|
Link skopiowany do schowka