Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
dzieki mielone za odp. jeszcze jakbys napisal jaka taktyke obrales grajac tam, bo ja poczatkujacy jestem i kazdej rady chetnie wyslucham.. pozdrawiam !

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623
ja mam pytanie.
nie wystarczy miec konto w neteller musi byc ono jakies zupgrejdowane jak to zrobic ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
tak musi byc
wybierasz Register Bank Account wypelniasz to, na twoje konto bankowe przelewaja jakas sume ponizej dolara,nastepnie ty ta sume wklepujesz i masz wyzszy poziom, na ten przelew od nich czeeka sie do 5 dni roboczych

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
heheh no ja na stoliki wchodzilem zawsze z najmniejsza suma... ale trwalo to tydzien bo gralem zadko ;/ czasami robilem tak ze otwieralem 2 stoliki za 0.10/0.25 wchodzilem na 1 i na 2 stolik z 5$ i gralem staraj sie zadko wchodzic a zdobywac ptk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze leci tez na stawkach 0.5/1$ bo za to ze dostaniesz karty masz 5ptk a nie 3ptk jak na stawkach 0.10/0.25$, a co do taktyki to... troche pogralem i wiem ze np jezeli na Flopie sa 2 karty do koloru i Ty masz 2 karty do koloru to na 85% dojdzie karta do koloru na turnie lub riverQ podobnie jest ze stritami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Jezeli mamy w req np J10 a na flopie lezy np 5 9 Q to na 85% dojdzie K albo 8 (czasami to i to :P) no tak to wyglada mniej wiecej na Poker.com. Ogolnie to fajny ten pokerroomik, przejzysty, i bardzo szybkie wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
Quote
sprawa jest prosta
na PokerPosted tam gdzieś u góry po prawej stronie są trzy rubryczki, ktore wypełniesz w celu tej rejestracji u nich. Później wbijasz się na live czat (link chyba tuż pod tymi rubryczkami). I już później z nimi gadasz. Pytasz, czy mieliby dla Ciebie jakiegoś bonusa. Ja już tam miałem rzucać teksty,ze bardzo taki bonus by mnie ucieszył ble ble ble, a babka (Bonnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) od razu z tekstem : Your Name, później Your e-mail. Nie ma sensu ,żebym tutaj Ci wszystko opisywał bo oni Cię poprowadzą za rączke i wszystko po kolei powiedzą co masz zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

z istotniejszych rzeczy tylko dodam, ze musisz miec certyfikat Netellera. 25$ na Netellerka ,i od razu przelewasz to na poker.com. Przy tym wpisujesz kod który oni Ci podadzą (chyba POSTED25), dzięki czemu po wpłaceniu tych 25$ automatycznie do poker.com dostajesz drugie 25$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

oczywiście w PokerPosted nie tylko jest promocja do poker.com. Również mozna skorzytać z bonusów do innych pokerroomów. Zresztą najlepiej o wszystko spytać bezpośrednio na czacie. Ja z czystym sumieniem ten bonus na poker.com moge polecić, bo sam z niego skorzystałem i wszystko jest Gitt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kiedyś już był temat nt.PokerPosted i ich bonusów, ale gdzieś go wcięło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Załozył go Gropek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gropek też właśnie mnie zachęcił do skorzystania z tego bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i zachęcam tych którzy będą korzystali z tego bonusa, aby w polu Reffered by: wpisali [color:"blue"] 10004 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (to jest nr.ref. tego kolegi)

Osobiście na razie zgarnąłem bonusa, ale jeszcze tam nie gralem na prawdziwe pieniadze. Tylko na play money obejrzalem sobie jak się prezentuje soft i mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Troche kaski mam rozsiane po roznych pokerromach i dlatego teraz zajmuje się "zerowaniem kont" w innych pokerroomach a gre w poker.com zostawiam sobie na sam koniec, bo jestem pewien, ze super będzie się tam grało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


kurde ziomek gadam z tą bonnie mowie zeby mi dała bonusa no deposit a ona ze nie ma, !! nakrecam ja ze wiem ze daje za kase za free a ona ze ma tylko bonusy ale jak cos wpłace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to jest jakis wał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
jak z tym w koncu jest podnosze temat ;/

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
no mi przyznali normalnie bez zadnych problemow... moze widocznie teraz nie maja nic kasy zeby dawac bez depozytu... wiec odezwij sie ponownie za kilka dni a powinni juz Ci cos zaproponowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 92
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 92
Post deleted by Bzyku

Dołączył: May 2006
Posty: 92
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 92
Post deleted by Bzyku

Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
Jednak nie sa tacy zli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Własnie pogadałem z Bonni i dała mi 25$ na poker.com ale okazalo sie ze tam nie moge wplacic wiec wplacilem do TigerGaming gdzie dostane 25$ dodatkowo jak rozegram 100 Rh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Polecam POKERPOSTED !!


Pozdro

Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
Kocham to Bonnie dzisiaj wieczorem znów mi dała ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bonus na tigergaming (25$)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nom ja juz dostalem kase na wszystskie pokerroomki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z Pokerpostaed i w sumie dzieki nim wyplacilem jakies 860zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dziekuje im bardzo za to hihih <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam :0 i Polecam Pokerposted <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
ile czekaliscie na ta kase od bonnie ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
po rozmowie na live chacie... hmmmm z 5 sekund tongue ale z tego co ostatnio mi mowila to nie daja kasy nowym... ;/ chyba ze kiedys juz dostales od nich kase do jakiegos pokerroomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
no to ona jakas klamliwa....najpierw bierze wszystko...maila na neteller...eh.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
... ;/ mozesz zrobic tak ze najpierw Ty wplacisz do jegos pokerroomu pograsz troche oni Ci dadza kase na netellerka za to ze wplaciles i pozniej bonie juz bez problemu bedzie dawala Ci darmowa kase na inne poker roomki z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
Otrzymałem wczoraj od nich na Pourple Lounge 25$ laugh To już chyba 8 bonus jaki od nich dostałem !! Gorąco polecam stronke smile Oni naprawde inwestują w dobrych graczy, tylko najpierw trzeba pokazać na co nas stać laugh

Podczas rejstracji prosze o wpisanie w polu reff by: 10004

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Czy przy rejestracji konta neteller trzeba koniecznie wysyłać skan paszportu albo prawa jazdy nie może to być skan dowodu. Bo nie posiadam poszportu i prawka.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 235
Mozesz wyslac dowód smile

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Nie trzeba nic wysylac. Oni weryfikuja konto przez mikroprzelew.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1