|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Dzien dobry,
Jak na ofertę wyścigów na piachu, jest dziś mnóstwo gonitw, ja spośród nich wybrałem jedną, jedyną.
2.50 Buy On The Red, gram na EW
Jako propozycje dla odwaznych i lubiacych ryzyko 5.20 Valentino - place, zgodze się z twierdzeniem iż polski SECAM, powinien poprawić ostatni wynik. Z drugiej strony jest zbyt słaby aby wygrać tę gonitwę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Zupełnie umknął mojej uwadze bieg o godzinie
2:15 , Beauchamp Viceroy, nie powinien mieć problemow z minięciem celowanika jako pierwszy, coż ale ten kurs. Dobrym rozwiazaniem jest zagranie dubla z 5.20 Valentino - place, oczywiscie za niezbyt wygorowana stawkę. Jeśli zainteresuje kogoś z forumowiczów taki manewr, bedzie to utrudnione, gdyż taki zakład mozliwy jest do realizacji tylko w Betfairze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Witam!
Na dzisiaj:
25/ 15/12/2006 3.00 Uttoxeter Ferimon 1,75pkt WIN @5,00 willhill 26/ 15/12/2006 5.20 Kempton Rowan Warning 1,00pkt WIN @2.87 vcbet
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Witam, po raz drugi w dniu dzisiejszym. Kolejna mała okazja, w biegu o 3.55 wypadła prawie cała żelazna czołówka faworytów, został tylko jeden, z tego wzgledu gram
"Buscador" na EW, a wiec
3.55 Buscador - EW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
[quote=Antytalent]Witam.
Na dzisiaj 5 typów:
Ascot: 16:10 JERICHO III - kurs 16,5 - 4,2,
Wolverhampton: 16:20 SWEET INDULGENCE - 4,9 - 1,72, quote]
Poprsze o wiecej takich kąsków !! Gratuluje !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Podsumowanie dnia: to był mój dzień.
5 typów: 3 x I m, 2 x II m.
Zysk: + 25,91 jedn.
Stan po 15 dniach: 124,87 jedn.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
podsumowanie po 15/12/2006: typy: 26; stawka: 39,55pkt; zysk: +6,38pkt; yield: 16,13% Panowie, mam dwie prośby. Skunks, czy nie sprawiło by Ci kłopotu podawać orientacyjne kursy swoich faworytów w momencie dodawania selekcji ? Czasem nie mam czasu analizować wszystkich typów, a przyjżałbym się ciekawszym kąskom  . Antytalent dla ujednolicenia podsumowań, czy nie mógłbys wyliczyć yield lub ROI (jak zwał tak zwał :)), po dzisiejszym dniu wynik jest doskonały więc pewnie zrobisz to z przyjemnością  . I krótka dygresja. Granie konie wymaga dużej odporności psychicznej na serie przegranych, co po raz kolejny udowodnił przypadek Antytalenta. Mam pytanie do Skunksa i Alkiego jak zarządzacie swoim budżetem, tzn ilu procentom budżetu odpowiada 1j ??? Gracie tak jak Antytalent tj. 2% na konia, czy też grubiej ? Moje stawki wahają się od 1 do 4%. GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Dla mnie najważniejszą sprawą jest czysty zysk, ale jak kogoś interesuja statystyki to je przedstawię w formie jak podaje alki.
Po 15 dniach:
41 win; 76 lost; overall 117; SR 35%; profit + 24,87; yield + 21,2%.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
cześć, Kolejny dzień przyjemnych zmagań z angielskimi torami. Oferta podobna do wczorajszej, choć biegi równie trudne do analizy. Przygotowałem 2 typy: 12.55 City For Conquest, EW - grałem na niego 2 dni temu, wtedy zajął drugie miejsce, dziś licze na poprawę wyniku. 3.40 Qadar, EW - bardzo wyrównany bieg (klasa B), w którym mamy silną grupę faworytów między innymi z Areyoutalkingtome na czele. Jego czas minał, uważam iż tym razem pora na innego rumaka, również ze względu na wagę skłaniam się do grania na Qadar. PostawNaKonie, skłaniam się do najprostyszych rozwiązań. Kapitał mam podzielony na 40 równych części, grajac na EW, każdy zakład gram za płaską stawkę 1 jendostkę (tj.1 na win i 1 na place czyli w rzeczywistosci 2 jednostki). Teoretycznie jestem przygotowany na serię 40 pudeł z rzędu, (typów na place i win). Stawkę podwyższam gdy osiągam podwojenie kapitału (po wygraniu 40 jednostek, podwajam stawkę itd.) trwa to w nieskończonść... no może do pierwszego wygranego miliona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Jescze podsumowanie
2.50 Buy On The Red, EW, drugie miejsce, 1.8 - place 3.55 Buscador - EW, trzecie miejsce, 2.8 - place
28 win; 30 lost; overall 58; SR 48%;profit +22.54;ROI +38% seria: LWWWWLWLWLLLWLLLWWLLWWWWLWLWLLLLLWWLWLLWWLLLLLWWWWWLWLWLW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, PostawNaKonie, oczywiście zastosuję się do twojej prośby z kursami,lecz jak widzisz moje typy to dramat w niekończącej się ilości aktów.W związku z tym ideę rozgrywania LIGI TYPERÓW będę forsował jak zaczną się ścigać po "zielonym". Co do budżetu to istna kana galilejska,nie mam żadnych metod opartych na jakichkolwiek algorytmach matematycznych.Po prostu jak czuję konia gram go grubiej.Szczerze mówiąc ostatnio poluję na dwójki i trójki zresztą bez sukcesów. mój bilans: 2 win; 34 lost; overall 36; SR 6%,profit -32,5 seria:LLLLLLLLLLWLLLLLWLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
za jakiś czas cokolwiek o dzisiejszych biegach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Na dziś na razie:
27/ 16/12/2006 13.35 Haydock HAUTCLAN 0,875pkt e/w @8.00 Ladbrokes
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Skunks !
Takie dramaty, często przeradzają się w złotą serię :)) Cierpliwości...
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Na dzisiaj 4 typy:
Haydock: 14:35 KILBEGGAN BLADE - kurs 4,9 - 2,1 (b. groźny Ranelagh Gray), 15:35 GALLANT APPROACH - 4,9 - 2,18, 16:35 ALFABET SOUK - 13,5 - 3,5 (groźny Crocodiles Rock),
Ascot: 14:40 TARLAC - 6,2 - 2,12 (biega 20 koni).
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Wsparty piszę o LINGFIELD Moje typy: 12.55- QUALITY STREET - EW (6.00 WH) (Alki,jakos nie pasuje mi tutaj CITY FOR CONQUEST,mój wybranek jak miałby w siodle lepszego jeźdźca to grałbym go zdecydowanie,w stawce podoba mi się FAST HEART)
2.00- SWEENEY - win (2,25 WH) (niby cięższe zadanie lecz myślę,że jeszcze poprawi, do niego na II msc -NORDIC AFFAIR )
2.40- VORTEX - EW ( 3,50 WH ) (liczę na Jimmiego Quinna , do niego KINDLELIGHT DEBUT )
Alki,zgadzam się na twego QUADARa ale musi pokonać WOODNOCK i PERFECT STORY a nie będzie to bułka z masłem.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 120 |
Jeszcze jedna rzecz na dziś:
28/ 16/12/2006 15.10 Lingfield HAPPY AS LARRY 1pkt win @3.25 Coral, Ladbrokes
GLuck!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
2.00- SWEENEY - win (2,25 WH) (niby cięższe zadanie lecz myślę,że jeszcze poprawi, do niego na II msc -NORDIC AFFAIR )
2.40- VORTEX - EW ( 3,50 WH ) (liczę na Jimmiego Quinna , do niego KINDLELIGHT DEBUT ) Skunks, nie wiem czy warto grac SWEENEY z takim kursem, osobiscie zagralbym za mniejsza stawke NORDIC AFFAIR. Szanse maja porownywalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
A w KEMPTON Moje typy: 4.20-NOU CAMP - win (2.37 WH) (nie ma konkurenta)
5.20-MILLION PERCENT -EW (7.5 WH) (przeważyła jazda najlepszego "piachowca" Georga Bakera,choć na bombkę kusi DEEPER IN DEBT)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam.
Podsumowanie całkiem niezłego dnia - każdy koń dał parę groszy.
4 typy: 1 x I m; 2 x II m; 1 x III m.
Zysk dzienny: + 6,80 jedn.
Po 16 dniach:
Stan: 131,67 jedn.
46 win; 79 lost; overall 125; SR 36%; profit + 31,67; yield + 25,3%.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Witam, Jako,że dzisiaj rozpoczynam rajd po Polsce i Europie,będę nieobecny na forum przynajmniej do przyszłej soboty,dla Was pomnażania portfela i wielu celnych typów życzę. mój bilans: 4 win; 40 lost; overall 44; SR 9%,profit -33,8 seria:LLLLLLLLLLWLLLLLWLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLWWLLL pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|