|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
jaki jest wymagany obrot ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
ja mam FF,opere,i nawet IE,każdej używam do innych celów,a w przypadku mojego konta żadna z nich nie pomaga :)tak tylko pisze,skoro temat o bukach,że specjalnie przyjaźnie to nei wypadli przynajmniej u mnie Tez sie nie moglem zalogowac. Sprawdz na obu wersjach jezykowych, bo mi dziala logowanie tylko na tej, na ktorej sie rejestrowalem  A tez juz cos tam u nich wygralem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Mam pytanie odnośnie opcji strzeli/nie strzeli w piłce nożnej. Czy ona tam jest, bo wydaje mi się że tak ale są strasznie duże kursy. Z góry dzięki za podpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Mi tak samo działa pod IE .Ponawiam pytanie.Czy jest opcja wypłaty na netellera? Wyplata tylko czek albo na konto bankowe... Ani netellera ani MB nie ma. Dzieki za odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Mam pytanie odnośnie opcji strzeli/nie strzeli w piłce nożnej. Czy ona tam jest, bo wydaje mi się że tak ale są strasznie duże kursy. Z góry dzięki za podpowiedzi. No to jest dobre pytanie  W meczu Colo colo - Pachuca jest GOAL po 1,63 i NO GOAL po 1,98 Moznaby zagrac exact score 0-0 i strzeli po 1,63 i ladny surebet  Ale cos mi sie wydaje ze gdzies jest haczyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
GOAL i NO GOAL Ale cos mi sie wydaje ze gdzies jest haczyk  w "internetowym tlumaczeniu" z wloskiego The bet consists in pronosticare, GOAL if both the squares mark a goal at least, NOT GOAL if at least one of the two squares does not mark, to the term of the prescribed times (90 minuteren eventual recovery). Czyli "czy obie druzżyny zdobeda bramke ?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
No to pewnie tak wlasnie jest
GOAL/NO GOAL - to zaklady czy obie druzyny strzela gole PARI/DISPARI - czy wynik parzysty czy nieparzysty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
To sobie ładnie wymyślili ;( ja teraz praktycznie gram strzeli/nie strzeli w sts'ie a tu taki zonk. Ale nic zawsze coś ciekawego sie znajdzie do grania. A ha, miałbym propozycje na pewny temacik mianowicie "WAŁ DNIA" zapewne znalazłoby sie wielu chętnych do umieszczania tam "trafionych" przez siebie wałów. Moimi propozycjami z tego tygodnia byłyby następujące spotkania : Norwegia-W.Brytania w hokeja i Strasbourg-Anwil Wloclawek. Te dwa spotkania klepnęły mnie dość mocno po kieszeni ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Jaki oni mają adres email?Bo dzisiaj dostałem odpowiedź od automatu,nie od nich,że dostarczenie maila sie przedłuży,czy mają jeszcze jakiś inny niż [email protected] ? bo nie moge tam nigdzie znajść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
ponawiam jaki jest wymagany obrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
tego nie wie nikt, nigdzie nic nie pisze, ja zlecilem (na probe) wyplate 10e i o dziwo napisalo mi: WITHDRAWAL REQUEST HAS BEEN PROCESSED SUCCESSFULLY Zagralem raz za 10e ale porzadnie Ciekawe czy przelew przyjdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
jak ktos wyplaci to dajcie znac bo troche juz tam uciulalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Wysłałem do nich maila jak u nich z wypłatami i odpisali:
Dear Client, Withdrawal requests are normally processed within five days of being submitted, provided all client registration details are complete and accurate. Monies paid out via bank transfers normally take two to three working days until credited to the beneficiaries account. Payments by bank draft, which are subsequently mailed to the beneficiary may take up to 15 days to reach their destination due to postal delays. As you may well appreciate, postal delays are of course beyond our control. Should you require further information, please do not hesitate to contact us.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
no tak ale dalej nie wiadomo jak z obrotem bonusa :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
no tak ale dalej nie wiadomo jak z obrotem bonusa :/ z mojej strony moge Ci powiedzieć jak to u mnie wyglądało; Zagrałem w sumie 3 kupony za 10 potem za 32.90 i 12.90 Wypłata poszła bez problemów i teraz czekam na cash. Wydaje mi sie że obrotu żadnego nie ma, jedyny warunek to minimalna wypłata 30 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
z tego co sie orientuje to nie ma obrotu tyle ze nie mozesz wyplacic samego bonus a tylko to co z niego wygrasz i chyba jeszcze jest jakas oplata za tranzakcje ale glowy nie dam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Wyplacilem od nich cale konto, mail potwierdzajacy wyplate zawieral: WITHDRAWAL REQUEST ACCEPTED! Username: tmieszko Starting amount : 44.26 Euro Withdrawn Amount : 44.26 Euro New Balance : 0 Euro ...a wiec chyba sie mylisz Bakubak Zobaczymy zreszta  jak/jezeli wyplata dojdzie dam znac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Na jakiego maila wysyłcie takie pytania panowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Na jakiego maila wysyłcie takie pytania panowie? [email protected]przyszedł jeszcze mail że bank pobiera 10 euro za przelew  Dear client, Kindly be informed that bank charges from a withdrawal request are about 10 euros. Please confirm to us if you would like that we process your withdrawal request.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|