Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
tmieszko #784273 13/12/2006 22:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
jaki jest wymagany obrot ?

Bonus: Unibet
Kacpro #784278 13/12/2006 23:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Originally Posted by Kacpro
ja mam FF,opere,i nawet IE,każdej używam do innych celów,a w przypadku mojego konta żadna z nich nie pomaga :)tak tylko pisze,skoro temat o bukach,że specjalnie przyjaźnie to nei wypadli przynajmniej u mnie


Tez sie nie moglem zalogowac. Sprawdz na obu wersjach jezykowych, bo mi dziala logowanie tylko na tej, na ktorej sie rejestrowalem wink

A tez juz cos tam u nich wygralem...

tmieszko #784304 13/12/2006 23:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Mam pytanie odnośnie opcji strzeli/nie strzeli w piłce nożnej. Czy ona tam jest, bo wydaje mi się że tak ale są strasznie duże kursy. Z góry dzięki za podpowiedzi.

tmieszko #784327 14/12/2006 00:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by tmieszko
Originally Posted by IcE22
Mi tak samo działa pod IE .Ponawiam pytanie.Czy jest opcja wypłaty na netellera?
Wyplata tylko czek albo na konto bankowe...
Ani netellera ani MB nie ma.
Dzieki za odpowiedz smile

fala #784344 14/12/2006 00:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by f4la
Mam pytanie odnośnie opcji strzeli/nie strzeli w piłce nożnej. Czy ona tam jest, bo wydaje mi się że tak ale są strasznie duże kursy. Z góry dzięki za podpowiedzi.

No to jest dobre pytanie smile

W meczu Colo colo - Pachuca jest GOAL po 1,63 i NO GOAL po 1,98
Moznaby zagrac exact score 0-0 i strzeli po 1,63 i ladny surebet smile
Ale cos mi sie wydaje ze gdzies jest haczyk tongue

barciu #784355 14/12/2006 00:30
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by barciu
GOAL i NO GOAL
Ale cos mi sie wydaje ze gdzies jest haczyk tongue

w "internetowym tlumaczeniu" z wloskiego
The bet consists in pronosticare, GOAL if both the squares mark a goal at least, NOT GOAL if at least one of the two squares does not mark, to the term of the prescribed times (90 minuteren eventual recovery).

Czyli "czy obie druzżyny zdobeda bramke ?"


BAHmVIP #784430 14/12/2006 02:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
No to pewnie tak wlasnie jest

GOAL/NO GOAL - to zaklady czy obie druzyny strzela gole
PARI/DISPARI - czy wynik parzysty czy nieparzysty


barciu #784431 14/12/2006 03:18
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
To sobie ładnie wymyślili ;( ja teraz praktycznie gram strzeli/nie strzeli w sts'ie a tu taki zonk. Ale nic zawsze coś ciekawego sie znajdzie do grania. A ha, miałbym propozycje na pewny temacik mianowicie "WAŁ DNIA" zapewne znalazłoby sie wielu chętnych do umieszczania tam "trafionych" przez siebie wałów. Moimi propozycjami z tego tygodnia byłyby następujące spotkania : Norwegia-W.Brytania w hokeja i Strasbourg-Anwil Wloclawek. Te dwa spotkania klepnęły mnie dość mocno po kieszeni ;(

fala #784490 14/12/2006 08:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Jaki oni mają adres email?Bo dzisiaj dostałem odpowiedź od automatu,nie od nich,że dostarczenie maila sie przedłuży,czy mają jeszcze jakiś inny niż [email protected] ? bo nie moge tam nigdzie znajść.

Kacpro #784523 14/12/2006 09:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
ponawiam jaki jest wymagany obrot

Jakubosiu #784528 14/12/2006 09:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
tego nie wie nikt, nigdzie nic nie pisze, ja zlecilem (na probe) wyplate 10e i o dziwo napisalo mi:

WITHDRAWAL REQUEST HAS BEEN PROCESSED SUCCESSFULLY

Zagralem raz za 10e ale porzadnie smile

Ciekawe czy przelew przyjdzie...

NoRiskNoFun #784774 14/12/2006 12:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
jak ktos wyplaci to dajcie znac bo troche juz tam uciulalem

bkbk #784896 14/12/2006 13:32
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Wysłałem do nich maila jak u nich z wypłatami i odpisali:


Dear Client,

Withdrawal requests are normally processed within five days of being submitted, provided all client registration details are complete and accurate.

Monies paid out via bank transfers normally take two to three working days until credited to the beneficiaries account. Payments by bank draft, which are subsequently mailed to the beneficiary may take up to 15 days to reach their destination due to postal delays. As you may well appreciate, postal delays are of course beyond our control.


Should you require further information, please do not hesitate to contact us.

Lipi #784906 14/12/2006 13:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
no tak ale dalej nie wiadomo jak z obrotem bonusa :/

NoRiskNoFun #784933 14/12/2006 13:52
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by NoRiskNoFun
no tak ale dalej nie wiadomo jak z obrotem bonusa :/

z mojej strony moge Ci powiedzieć jak to u mnie wyglądało;
Zagrałem w sumie 3 kupony za 10 potem za 32.90 i 12.90
Wypłata poszła bez problemów i teraz czekam na cash.
Wydaje mi sie że obrotu żadnego nie ma, jedyny warunek to minimalna wypłata 30 euro.

Lipi #784952 14/12/2006 14:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Toc minimum 10e ...

tmieszko #785071 14/12/2006 14:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
z tego co sie orientuje to nie ma obrotu tyle ze nie mozesz wyplacic samego bonus a tylko to co z niego wygrasz i chyba jeszcze jest jakas oplata za tranzakcje ale glowy nie dam

bkbk #785121 14/12/2006 15:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Wyplacilem od nich cale konto, mail potwierdzajacy wyplate zawieral:

WITHDRAWAL REQUEST ACCEPTED!

Username: tmieszko
Starting amount : 44.26 Euro
Withdrawn Amount : 44.26 Euro
New Balance : 0 Euro

...a wiec chyba sie mylisz Bakubak
Zobaczymy zreszta smile jak/jezeli wyplata dojdzie dam znac...

tmieszko #785183 14/12/2006 15:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Na jakiego maila wysyłcie takie pytania panowie?

Kacpro #785199 14/12/2006 15:50
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by Kacpro
Na jakiego maila wysyłcie takie pytania panowie?

[email protected]

przyszedł jeszcze mail że bank pobiera 10 euro za przelewsmirk

Dear client,

Kindly be informed that bank charges from a withdrawal request are about 10 euros. Please confirm to us if you would like that we process your withdrawal request.


Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1