patrzyłem na te potęgi z grupy B i nie wiem kto tam ma te gole Szwajcarom strzelić
To typy na cały turniej. Im Szwajcaria zajdzie dalej tym lepiej dla mnie a jak nie zajdzie daleko to znaczy ze musi przegrac wiec stracic wiecej goli. A w grupie tez ma z kim stracic.
patrzyłem na te potęgi z grupy B i nie wiem kto tam ma te gole Szwajcarom strzelić
To typy na cały turniej. Im Szwajcaria zajdzie dalej tym lepiej dla mnie a jak nie zajdzie daleko to znaczy ze musi przegrac wiec stracic wiecej goli. A w grupie tez ma z kim stracic.
Łatwo będzie znależć. Wystarczy wpisać Haiti w szukaj
Czyli ceremonia otwarcia jest tylko w Meksyku czy w USA i Kanadzie też coś robia ? Tak mi przyszło teraz do głowy bo sie tym wczesniej nie interesowałem
Łatwo będzie znależć. Wystarczy wpisać Haiti w szukaj
Czyli ceremonia otwarcia jest tylko w Meksyku czy w USA i Kanadzie też coś robia ? Tak mi przyszło teraz do głowy bo sie tym wczesniej nie interesowałem
Łatwo będzie znależć. Wystarczy wpisać Haiti w szukaj
Czyli ceremonia otwarcia jest tylko w Meksyku czy w USA i Kanadzie też coś robia ? Tak mi przyszło teraz do głowy bo sie tym wczesniej nie interesowałem