|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
1. Swiss 2. Canada 3. BH 4. Qatar
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
1. Zwycięzca grupy Swiss@1,80 2. Zwycięzca grupy Canada@3,25 3. BiH odpadnie w 1/16@1,89 4. Katar ostatni w grupie@1,57
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
Ciężka grupa do typowania bo wszystko zależy tu od Szwajcarii. Różnica klas między resztą jest tak duża, ze nawet mogliby przegrać lub zremisować z Katarem a i tak awansują. Moim zdaniem Kanada i Bośnia to bardzo slabe zespoły i mają szczęście, ze trafił im się Katar w grupie. W innym przypadku któraś z nich pewnie odpadlaby w fazie grupowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
Jak ma być w tematach to w tematach
Kanada x2 + Bośnia strzeli Szwajcaria wygra + strzeli minimum 2 bramki + handi +0,5 na Szwajcarcje do HT
Kurs łacznie @3.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19 |
nie wiem dla mnie Kanada 1x to lokata i szła bym w kartki ci z południowej ameryki lubią napokazywać a może być gorąco na boisku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19 |
Szwajcaria może 1/1 ale czy im się będzie chciało wygrać raczej wygrają na spokoju
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19 |
dobra wiadomka masło maślane Szwajcaria wygra ale po tym kursie to lepiej cudów szukać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
Szczescie Kataru chyba sie już skończylo i kolejnego Rolls-Royca nie bedzie. Kanada wygrywa do 0. Szwajcaria żenująca gra i żenujacy wynik z Katarem. Bośnia praktycznie nie przegrywa spotkań i Szwajcaria tak samo. Czy Szwajcaria jest lepsza od Włochów grających w 10. Bardzo wątpie. Kolejny remis ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19 |
Canada v Qatar Kanada wygra ale z ich skutecznością to może być i 1 i 4 Switzerland v Bosnia Helweci dali dupy ale aż tak słabi nie są jak mecz by jeszcze z 10 minet trwał to by w handi wygrali  teraz pod ścianą myślę bts dam 2.1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
Bośnia grała w miare do momentu czerwonej kartki. do tego czasu nudne spotkanie. Sa totalnie nieskuteczni i pewnie dlatego ciągle tylko remisują. Włosi na pewno zadowoleni, że dostali 4:1. Wynik pokazuje jaka to niby mocna Szwajcaria. Nie uważam tak. Brak pomyslu na gre, marnowanie sytuacji. Średnia drużyna, która nie zapisze sie w historii tych Mistrzostw Kanada zagodnie z przewidywaniami pokazała jak słabą drużyna jest Katar. Nie pajacowali jak żałośni Szwajcarzy tylko wpakowali im 6 bramek. Ciekawe czy za czerwone kartki też zawodnicy Kataru dostana po Rollsie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
Kanada dobrze gra w hokeja a Szwajcaria robi dobrą czekolade. Szwajcaria kompromitacja z Katarem. Kanada zniszczyła Katar. Dziś max 1 bramka. Szwajcaria powalczy o 1 miejsce w grupie , ale nie wiem czy im sie to uda przy ich słabej grze. Remis chyba najbardziej prawdopodobny
Na Bośnie mega zaniżone kursy. Jesli nie zarobią czerwonej kartki to może jakimś cudem wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548 Likes: 19 |
Kanada x2 1.65
Bośnia w handi 2.06
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
1. w katarskim bihu - red @5,40 2. Swiss-Can bts@1,82 3. Swiss o1,5@2,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061 Likes: 12 |
MINI PODSUMOWANIE NA KONIEC Burbon trafił kolejność w grupie  . Gdyby nie dziwne i żałosne pierwsze spotkanie Zegarków to nie ma zbytnio o czym pisać. Trzeba zapamiętać i uważac na nich w przyszlosci. Kanada zaskaujaco pozytywnie  . Hokejowy wynik z Katarem, wiec jaki kraj takie wyniki  . Bośnia gra żenująco słabo i wyniki troche przekłamują. Mają szczęście, że zawodnicy Kataru to totalny dramat bo wczoraj byłby remis lub wygrana Kataru. Szkoda,że w barazach wyeliminowali fartownie Włochów bo na pewno byłoby ciekawiej. Pożegnamy ich bardzo szybko  może też jakimś hokejowym wynikiem bo ich obrona to bieda z nędzą. Katar nie jest dobry gdy ma sie go w nosie i nie jest dobry na MŚ. Powinien pozostać przy jakichś Azjatyckich rozgrywkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
1. Zwycięzca grupy Swiss@1,80  2. Zwycięzca grupy Canada@3,25  3. BiH odpadnie w 1/16@1,89 4. Katar ostatni w grupie@1,57  Rafał napisał, że trafiłem kolejność w grupie.. to prawda, bo pierwszy wpis pokazał moje prognozy, ale tutaj wahałem się jeszcze czy aby Kanada nie wygra grupy, więc to rozliczamy..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|