Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#7829181 28/05/2026 11:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
1. Swiss
2. Canada
3. BH
4. Qatar

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
1. Zwycięzca grupy Swiss@1,80
2. Zwycięzca grupy Canada@3,25
3. BiH odpadnie w 1/16@1,89
4. Katar ostatni w grupie@1,57

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
Ciężka grupa do typowania bo wszystko zależy tu od Szwajcarii. Różnica klas między resztą jest tak duża, ze nawet mogliby przegrać lub zremisować z Katarem a i tak awansują.
Moim zdaniem Kanada i Bośnia to bardzo slabe zespoły i mają szczęście, ze trafił im się Katar w grupie. W innym przypadku któraś z nich pewnie odpadlaby w fazie grupowej.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Ja faworyzuję Kanadę.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
Jak ma być w tematach to w tematach

Kanada x2 + Bośnia strzeli
Szwajcaria wygra + strzeli minimum 2 bramki + handi +0,5 na Szwajcarcje do HT

Kurs łacznie @3.60

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
nie wiem dla mnie Kanada 1x to lokata i szła bym w kartki ci z południowej ameryki lubią napokazywać a może być gorąco na boisku

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Szwajcaria może 1/1 ale czy im się będzie chciało wygrać raczej wygrają na spokoju

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
dobra wiadomka masło maślane Szwajcaria wygra ale po tym kursie to lepiej cudów szukać

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
Szczescie Kataru chyba sie już skończylo i kolejnego Rolls-Royca nie bedzie. Kanada wygrywa do 0.

Szwajcaria żenująca gra i żenujacy wynik z Katarem. Bośnia praktycznie nie przegrywa spotkań i Szwajcaria tak samo. Czy Szwajcaria jest lepsza od Włochów grających w 10. Bardzo wątpie. Kolejny remis ? hmm

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Canada v Qatar Kanada wygra ale z ich skutecznością to może być i 1 i 4


Switzerland v Bosnia Helweci dali dupy ale aż tak słabi nie są jak mecz by jeszcze z 10 minet trwał to by w handi wygrali tongue teraz pod ścianą myślę bts dam 2.1

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
Bośnia grała w miare do momentu czerwonej kartki. do tego czasu nudne spotkanie. Sa totalnie nieskuteczni i pewnie dlatego ciągle tylko remisują. Włosi na pewno zadowoleni, że dostali 4:1. Wynik pokazuje jaka to niby mocna Szwajcaria. Nie uważam tak. Brak pomyslu na gre, marnowanie sytuacji. Średnia drużyna, która nie zapisze sie w historii tych Mistrzostw

Kanada zagodnie z przewidywaniami pokazała jak słabą drużyna jest Katar. Nie pajacowali jak żałośni Szwajcarzy tylko wpakowali im 6 bramek. Ciekawe czy za czerwone kartki też zawodnicy Kataru dostana po Rollsie laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
Kanada dobrze gra w hokeja a Szwajcaria robi dobrą czekolade. Szwajcaria kompromitacja z Katarem. Kanada zniszczyła Katar. Dziś max 1 bramka. Szwajcaria powalczy o 1 miejsce w grupie , ale nie wiem czy im sie to uda przy ich słabej grze. Remis chyba najbardziej prawdopodobny

Na Bośnie mega zaniżone kursy. Jesli nie zarobią czerwonej kartki to może jakimś cudem wygrają

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Kanada x2 1.65

Bośnia w handi 2.06

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
1. w katarskim bihu - red @5,40
2. Swiss-Can bts@1,82
3. Swiss o1,5@2,35

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
MINI PODSUMOWANIE NA KONIEC

Burbon trafił kolejność w grupie aplauz. Gdyby nie dziwne i żałosne pierwsze spotkanie Zegarków to nie ma zbytnio o czym pisać. Trzeba zapamiętać i uważac na nich w przyszlosci. Kanada zaskaujaco pozytywnie dobrze2 . Hokejowy wynik z Katarem, wiec jaki kraj takie wyniki laugh. Bośnia gra żenująco słabo i wyniki troche przekłamują. Mają szczęście, że zawodnicy Kataru to totalny dramat bo wczoraj byłby remis lub wygrana Kataru. Szkoda,że w barazach wyeliminowali fartownie Włochów bo na pewno byłoby ciekawiej. Pożegnamy ich bardzo szybko papa może też jakimś hokejowym wynikiem bo ich obrona to bieda z nędzą. Katar nie jest dobry gdy ma sie go w nosie i nie jest dobry na MŚ. Powinien pozostać przy jakichś Azjatyckich rozgrywkach.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Originally Posted by burbon
1. Zwycięzca grupy Swiss@1,80 worek
2. Zwycięzca grupy Canada@3,25 x
3. BiH odpadnie w 1/16@1,89
4. Katar ostatni w grupie@1,57 worek



Rafał napisał, że trafiłem kolejność w grupie.. to prawda, bo pierwszy wpis pokazał moje prognozy, ale tutaj wahałem się jeszcze czy aby Kanada nie wygra grupy, więc to rozliczamy..

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, JelineK, $-man, alfa), 1,353 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,739
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1