Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Ktos wyzej pisal jeszcze, ze rowniez kwalifikacje na Olimpiade.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
No właśnie czytałem to, ale chciałbym się upewnić, ale nie wiem gdzie to sprawdzić, pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by Scobas
Ktos wyzej pisal jeszcze, ze rowniez kwalifikacje na Olimpiade.

Tak napisali we wczorajszym Przeglądzie i raczej to mi się wydaje bardziej realne niż promocja na Olimpiade. Chocby dlatego, że do Igrzysk jeszcze dwa lata no i za rok są Mistrzostwa Świata, gdzie o takowe nominacje będzie się raczej walczyć.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
No to w końcu co daje zwycięstwo Węgierkom?? I czym się różni kwalifikacja od promocji, bo nie rozumiem?? Poza tym Rosjanki powinny dać radę Niemkom, w sumie ze słabą Macedonią się męczyły ostatnio Niemki, więc jakby były przemęczone, tyle ode mnie, pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Pierwszym moim typkiem, jest under w meczu o 5 miejsce. Jak wiemy stawka tego spotkania jest bardzo wysoka.. Węgierki może i sporo rzucają, ale Szwedki pokazały w tych mistrzostwach że potrafią się bronić. W moim odczuciu będzie to bardzo nerwowy i bliski remisu pojedynek który rostrzygnie się w koncowce meczu.. Powinno być sporo kar i wiele cennych sekund ucieknie poprzez różne przerwy. Akcje Szwedek są długo budowane i na wszelka cene starają się one dojść do jak najlepszych sytuacji strzeleckich, w tej druzynie nie ma miejsca na akcje na "hura" - to takze sprzyja mojemu typowi.
Kurs na Szwedki (gospodynie) chyba jednak troszke przesacowany i handi +4.5 wydaje się opłacalne.
Stawiam under i ten też typ popiera wielu skandynawów. Pozdro cop

Węgry - Szwecja @ under 53.5 @ 1.952 Pinnacle
Węgry - Szwecja @ Szwecja +4.5 @ 1.85 Betsson

Dołączył: Jul 2003
Posty: 462
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 462
Pierwsze 5 zespołów wchodzi do przyszłorocznych mistrzostw swiata bez kwalifikacji smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
ja mysle, ze Wegierki zmiota Szwedki z parkietu, ktore maja juz powoli po dziurki w nosie gre na maxymalnych obrotach fizycznych i ambicji z jednoczesnym brakiem umiejetnosci wink. Tak naprawde nie ogladalem spotkan Szwecji, ale z tego co widzialem w PŚ te dziewczyny nie maja umiejetnosci na rowna walke z Wegierkami, ktore maja calkiem mocna ekipe, zeby tylko skutecznosc skrzydlowych byla lepsza niz w meczu z nami, to tam undera nie widze...w betako wegierki -2,5 po 1.7. Pozdro, co do pozostalych 1/2 to Rosja i Norwegia w finale, ja bym upatrywal over 50,5 w Nor-Fra, mistrzostwa faktycznie underowe, ale nie Norwezki wink.

Miara #788836 16/12/2006 09:48
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Originally Posted by Miara
Pierwsze 5 zespołów wchodzi do przyszłorocznych mistrzostw swiata bez kwalifikacji smile
A można wiedzieć, gdzie to wyczytałeś?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
z oficjalnej strony mistrzostw:

"Hungary and Sweden will try to leave euro2006 on a high note as the teams face off in the battle for fifth place.

The winner of the match will qualify directly for the World Championship next year in France and also for the 2008 Women’s European Championship in FYRO Macedonia. The loser must play play-off matches."

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
A co sądzicie o parach półfinałowych?? Który mecz pewniejszy??

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Rosja - niemki - patrzac na wyniki z turniju to pewna 1, do tego ruskie nie odpuszcza medali i final Ruskie - Norweżki raczej pewny, dlatego takie zlodziejskie kursy na te dwie druzyny.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 175
Mi się wydaje, że Niemki są już zmęczone, co pokazał mecz z Macedonią (wymęczone zwycięstwo), a o Francuzkach to nie wiem, dla mnie to jedna wielka niespodzianka, pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Moj under i hp "wszedl' popisowo laugh


under w meczu rosjanek i over u Norwezek (niska linia) tak to widzę..


Niemki mysle ze powalcza przed czesc meczu, pojniej rosjanki je zajada fizycznie.. Wedlug m,nie 1 czesc meczu w miare wyrownana.. pozniej rosjanki odjada i utrzymaja kilku bramkowe prowadzenie do konca meczu - tak to widzę, meczyk juz za chwile.. Powodzonka cop

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja proponuję under 4.5 Lunde 1.7 w unibecie.mecz zapowiada sie na ok.50 bramek,średnia dla tej zawodniczki 3.33 w ME.

nawoj #792057 16/12/2006 21:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Jutro o medale.Niestety,w obu meczach nie widze zdecydowanego faworyta,dlatego gram 2 remisy.

nawoj #792547 17/12/2006 08:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Polska para w finale Mistrzostw Europy!


Spełniło się marzenia polskiej pary arbitrów. Doskonałą pracę na boisku dostrzegli przedstawiciele EHF i wyznaczyliMarka Góralczyka i Mirosława Bauma do sędziowania niedzielnego finału Mistrzostw Europy kobiet odbywających się w Szwecji.


„Każda impreza jest nowym wyzwaniem i do każdej przygotowujemy się tak samo starannie. Warto dodać, że będą to dla nas dopiero drugie mistrzostwa Europy. Pierwszy raz prowadziliśmy mecze w takich finałach w 2000 roku w Rumunii” – mówili obaj zgodnie, na łamach nowego miesięcznika „Handball Polska”, przed wyjazdem do Szwecji.

Góralczyk i Baum jako pierwsza w historii polska para arbitrów, w Atenach, sędziowała finał olimpijski w grach zespołowych (mecz kobiet Dania-Korea Płd.). Nasz międzynarodowy duet oprócz wymienionych greckich igrzysk prowadził finał Igrzysk Panamerykańskich (2003) Brazylia-Argetyna), w finał Mistrzostw Afryki (2006) Tunezja-Egipt oraz dwukrotnie finał Ligi Mistrzyń.
źródło: www.zprp.org.pl [zprp.org.pl]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
W Expekcie 2.35 na Norwegie, 1.80 na Rosje - widze tu zdecydowanie value na Norwegie, myslalem przed meczem, ze kursy beda co najmniej odwrotne... meczow Rosji nie widzialem na tych ME, widzialem za to kilka razy Norwegie i bardzo mi sie ich gra podobala, bardzo szybka , super gra na skrzydlach.
Jesli ktos widzial Rosjanki niech napisze jak widzi ten mecz.
Pozdr

nitek #792638 17/12/2006 10:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
No nie wiem Norwezki wczoraj z Francją przegrałyby, gdyby nie kary dla Francuzek w tym dla mnie dyskusyjna kara na 4 minuty przed koncem meczu.Dla mnie dzis zwycięstwo Rosji.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
a co myslicie o meczu o 3 miejsce ... ja znow na przekor mysle o Francuzkach, Niemki maja przestoje zbyt czesto, moze to zmeczenie ?? Francja bardzo mocno zmotywowana bylo to widac najlepiej wczoraj, gdzie mogla nawet sprawic niespodzianke, grala z Norwegia jak rowny z rownym ..2.70 na Francje to jest value, naprawde nie rozumiem tutaj bukow. ..

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ogladalem tylko ostatnie 15 minut wczorajszego polfinalu Norwegia-Francja i musze powiedziec ze to byl bardzo ciezki mecz dla Norge. Ledwo co daly rade z bardzo dobrze broniacymi Francuzkami. Mialem grac w finale na Norge ale ze nie widzialem ani jednego spotkania Rosjanek i nie mam pojecia jak graja, postawie wiec na over 55,5. Obie druzyny powinny rzucic po okolo 27 bramek, a ta ktora zdobecie minimalnie wiecej wygra turniej.

W meczu o braz powinny wygrac Niemki @1,70

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker, Sensei, poozon), 2,532 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,328
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1