|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z pary kuba81-Rozal awans Rozal Dzięki za pojedynek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
z pary Kogut -Ufo
Kogut
Ufo thx za gre
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Slayer-DMK awans:Slayer
gratulacje i dzieki za pojedynek moja nowa taktyka okazala sie bledna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
terminator-Limak awans terminator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Dzieki DMK. Pojedynek bardzo wyrownany, ale ktos musial wygrac. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
STYPEK-Szczygieł
awans: Stypek dzieki za gre
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 216 |
Benek - raiders Awans: raiders
Jeszcze raz dzięki za pojedynek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Walben v xeo
Wybiła północ , a mój przeciwnik nie podał 5 typu więc stosunkiem
+120 do -215 awans xeo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Carnby Vs Dj sosna
Awans:DJ SOSNA
Dziękuję za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
w pojedynku : saba - Kura
awans: Kura
dzięki saba za pojedynek szkoda tylko że musieliśmy spotkac się już w drugiej rundzie bo poziom godny był finału (właśnie NYI 1-0)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
no coz xeo gratulacje! moj piaty typ......mialo to byc sint-truiden z brugge bodajze za 4.50. gralem z toba zza oceanu, i za pozno wstalem by go umiescic. zalowalem bardzo(5:3), wierz mi ze tak bylo, jeszcze raz gratulacje.zostan mistrzem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
wesul - gradus -5 : -143 awans: wesul
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
W pojedynku sawi - arturo awans : arturo
Gratuluje i pozdrawiam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
pojedeynek
comstat - Loram wynik : +391 - +505
awans Loram to bylo na wysokim poziomie ! ale zdecydowal NYI o kilkadziesiat sekund wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki za pojedynek !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Dzieki Wlaben za gre . Cóż gdybyś wstał to bym sie pewnie nie zakwalifikowal do kolejnej rundy , a tak gram dalej .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
Gratuluje Loram
Troche zawyzyles moj bilans, no ale niech tak juz zostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do NYI to nie tyle bylem przekonany o ich zwyciestwie co chcialem Ci zablokowac ta droge przeczuwajac ze to zagrasz. Niestety po bramce na 2-2 w La coruni dostalem paralizu decyzyjnego i stad opoznienie.
Byles zdecydowanie lepszy i mam nadzieje ze zajdziesz daleko - trzymam kciuki
comstat
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
W pojedynku el_macho - luki lepszy okazal sie luki.
Gratulacje luki i powodzenia w kolejnych rundach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Maciejev - sznikers awans: Maciejev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Pojedynek: Gritz-ssebol awans:ssebol
Jeszcze raz dzięki Gritz za zaciętą walkę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka