|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał hunter: [qb]Witam
Pojedynek Radj vs hunter
AwAnS hunter
Dzięki za grę PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Gratuluje zasluzonego awansu i zycze dalszych sukcesow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 137 |
goike : leszek1X2
awans goike
dzięki leszek za emocje w końcówce , jeszcze 36 sekund przed końcem mecz Portland prowadził z Lakersami 89:84 i naprawdę nie wiem jak oni to przegrali ku mojej radości, no i pech dla ciebie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka