|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ja mam z 400 na sprzedaz z MB, przyjmuje mbank, inteligo GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
juz nieaktualne, udana wymiana z fiduczek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
posiadam 250zł na MB oczekuje mbank..kilka wymian za soba GG 5215381
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
Sprzedam 300zł na mbank oczekuje na netteler lub mb. kontakt priv z numerem gg jak coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Udana wymiana z michauek! Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
potwierdzam wymiane z Kazikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
posiadam 250zł na MB oczekuje mbank..kilka wymian za soba GG 5215381 Udana wymiana z HERBI'm na 60 zł Dzieki wielkie za wymiane takiej malej sumy Pozdrawiam Wszystko przebieglo szybko i bezstresowo POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
posiadam 250zł na MB oczekuje mbank..kilka wymian za soba GG 5215381 Udana wymiana z HERBI'm na 60 zł Dzieki wielkie za wymiane takiej malej sumy Pozdrawiam Wszystko przebieglo szybko i bezstresowo POLECAM potwierdzam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
Zostało 250PLL na mBanku.Sprzedam .Przyjme na Netellera lub mb jak kto woli. Proszę podać numer gg na priva to się odezwę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Około 600 pln przyjmę na MB, oddaję mbank, ktoś chce sie pozbyć z MB zapraszam, ważne tylko jeszcze przez 2h.peosze o priv z gg lub od razu gg jak ktos moje ma. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274 |
Kupie 150 PLN na MB
bardzo szybko potrzebuje.
Wplacam jako 2
Kilkanascie udanych wymian mimo krotkieog stazu zapraszam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
kupie 65zl na mb place z Inteligo, sporo wymian na koncie pilniee pliss najlepiej ktos zaufany niech pomoze  moje gg: 733252 jestem ciagle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
I kupie 100 na MB. Kontak na PW Ciągle potrzebuje ... gadu: 7004371
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 2 |
Sprzedam bon do bet-at-home.com.Wpłata tylko na moneybookers.com
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325 |
napisz jaki masz ten bon i za ile go chcesz sprzedac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20 |
potrzebuje min. 40 PLN na moneybookers
gg 4283348
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
Sprzedam 1050zł na MB. Dostępny na gg od około 14. Oferty kierować na gg lub priv. moje gg: 2775789
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Myśle,że mam ciekawą i fajną oferte. CZY JEST KTOŚ Z KRAKOWA?Mi też zależy na czasie i szybkośći,a przyadłoby mi sie ze 100zł na MB lub Nettellerku.Żeby było sprawnie i szybko pieniążki dam poprostu z ręki do ręki,dlatego pytam tylko o ludzi z Krakowa.Czy byłby ktoś chętny? Miałem jakieś tam wymiany tu dawno,ale nic wielkiego.Tak czy tak moja propozycja wydaje sie być ok i dla mnie i dla drugiej osoby. O oszustów się nie martwie,KO ;)Z rączki do rączki w razie czego hehe;) A jakby ktoś wcześniej chciał dodatkowej wiarygodności,to jeden z moderatorów tutaj może potwierdzić bo mnie zna itp,ponieważ wpłaty na MB/Neteller oczekiwałbym najpierw.
Zapraszam
gg 2226774 Przy okazji bysmy sie poznali i ewentualne wymiany w przyszłości już w typowo przyjacielskiej atmosferze ciągle aktualne  Aktualne jeszcze tylko dzisiaj przez cały dzien,chętni jeśli się znajdą to prosze o zostawienie wiadomości na gadu gadu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Sprzedam pienaizki na mb, wzmiana mbank. Wiele wymian za soba zweryfikwoany na stronei kanciastego. zero prowizji. GG: 2213038 wplacam drugi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|