Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,325
Ja dzisiaj wpłaciłem dwa razy po 40euro i też nie został mi zaden bonus dopisany a pograłbym na pokerze jeszcze ;-)
Dostałem maila ze nie korzystałem jeszcze z zadnego bonusu więc zdeponowałem dziisaj środki na konto i czekam na bonus .
Prosze odpisz i sprawdz betsson.com moje konto.nick przemek_
Pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Sprawdzę i dam Ci znać.

pzdr
Milo

------------------------------------------
Freeroll Tylko Dla Polaków już w sobotę!!!
Start godz 15.00. Nie przegap Okazji !!!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
Gdzie moge znalezc freerolla tylko dla Polakow?

#663531 09/12/2006 11:26
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
I wszystko jasne ...

Informatycy znowu z czymś sobie ne poradzili, i żeby nie ryzykować zamieszania jak ostatnio, postanowiliśmy przenieść ten turniej na następna sobotę.

Przepraszam za zamieszanie, ale niestety nie zawsze wszystko idzie tak jakbyśmy chcieli.



Te turnieje wywalczyliśmy specjalnie dla Was - nie ma ich w "standardowej ofercie" betssonai ongame, i stąd biorą sie głownie nasze kłopoty.



Zapraszam wszystkich na turniej 16.12 - tym razem musi sie udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Pozdrawiam

Milo
------------------------
Betsson Polska

#663532 09/12/2006 12:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
kurde to lipa a tak sie juz napalilem na ten turniej dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Milo@ mam pytanie, czy ci co nie zalapali sie na ten dodatkowy darmowy turniej w tamtym tygodniu freezout za 2$+0,2$ c(czy jakos tak) to czy maja jeszcze ticket na ten turniej w nast. tygodniu? ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#663533 09/12/2006 12:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
I wszystko jasne ...

Informatycy znowu z czymś sobie ne poradzili, i żeby nie ryzykować zamieszania jak ostatnio, postanowiliśmy przenieść ten turniej na następna sobotę.

Zapraszam wszystkich na turniej 16.12 - tym razem musi sie udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Betsson Polska


Znowu?? Wpadka za wpadka...
Oby chociaz ten pseudo-freeroll dla uzytkownikow meczu wypalil.

PS
Pseudo-freeroll, bo za udzial w nim trzeba wplacic wpisowe (chyba ewenement w skali swiatowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

#663534 09/12/2006 12:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
Quote
I wszystko jasne ...
Zapraszam wszystkich na turniej 16.12 - tym razem musi sie udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

no tak a ja specjalnie ustawilem calutenki dzionek tak zeby zdazyc a tu ZONK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#663535 09/12/2006 12:07
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
Quote
Pseudo-freeroll, bo za udzial w nim trzeba wplacic wpisowe (chyba ewenement w skali swiatowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

no to tylko jest w Polsce mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#663536 09/12/2006 12:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
uzytkownicy mecz.pl maja obiecany zwrot wpisowego. wiec nie wiem w czym problem

#663537 09/12/2006 12:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
uzytkownicy mecz.pl maja obiecany zwrot wpisowego. wiec nie wiem w czym problem

Niby w niczym, ale po co tak kombinowac? Freeroll to freeroll - CelebPoker pokazal, ze mozna zorganizowac taki turniej bez zadnych podtekstow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#663538 09/12/2006 13:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
kurcze szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bardzo się cieszylem na tego turka...

no ale jutro sobie pogramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> już sie nie moge doczekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#663539 09/12/2006 13:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Tez sie napalilem ale przynajniej nie trzeba bedzie na 2 freerolkach grac naraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. 100% koncentracji na 2000$ w expekcie ;]

#663540 09/12/2006 13:44
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Zarejestruj sie do turnieju o 2000$ na betsafe, to ten sam co na expekcie, jak odpadniesz tu to pojdziesz tam :]

#663541 09/12/2006 14:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Nie wiem czyto sie wogole opaca grac. Prawie 8 k osob i eszcze rebuye, trzeba bedzie duzoooo szczescia

#663542 09/12/2006 14:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Odwołuje powyzszego posta tongue
Jesli w 15 minut odpada 2000 ggraczy to moze nie bedzie tak źle tongue

#663543 09/12/2006 14:17
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Quote
Quote
I wszystko jasne ...

Informatycy znowu z czymś sobie ne poradzili, i żeby nie ryzykować zamieszania jak ostatnio, postanowiliśmy przenieść ten turniej na następna sobotę.

Zapraszam wszystkich na turniej 16.12 - tym razem musi sie udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Betsson Polska


Znowu?? Wpadka za wpadka...
Oby chociaz ten pseudo-freeroll dla uzytkownikow meczu wypalil.

PS
Pseudo-freeroll, bo za udzial w nim trzeba wplacic wpisowe (chyba ewenement w skali swiatowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

Bo to nie jest freeroll, to zwykły turniej, w którym gracz z forum mecz.pl będzie w kasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Taka "konstrukcja" sprawia, że jesteśmy w minimalnym stopniu zależni od informatyków, szwedów, turków, różnego rodzaju managerów itd. Mamy pełną kontrolę nad tym turniejem i nie będzie żadnych niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr

Milo
-----------------------
Betsson Polska

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Skąd betsson bierze kursy wymiany przy wpłacie na konto pokera i na konto zakładów? smile Bo troche zdzieracie z graczy wink 3,33 przy wpłacie na konto pokera shocked

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Originally Posted by Kameleon
Skąd betsson bierze kursy wymiany przy wpłacie na konto pokera i na konto zakładów? smile Bo troche zdzieracie z graczy wink 3,33 przy wpłacie na konto pokera shocked

Nie iwem skąd się biorą kursy wymiany.
Podejrzewam, że bardziej jest to kwestia Ongame niż Betsona.
Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście konto główne w dolarach.

Pozdrawiam

Milo
-------------
Betsson Polska

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
W najbliższa sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

Tym razem bez ściemy - tickety są już na Waszych kontach wink

Nagrody:
Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com

Nasze turnieje to wciąż bardzo dobra okazja na łatwe wygrane
20 osób w "kasie", płaska struktura wypłat, wciąż mało graczy ...

Betsson ma w tym momencie jedną z najlepszych ofert turniejowych. Wybór jest naprawdę spory, więc zamiana ticketów na prawdziwą kasę to tylko formalność ...


Zapisy do turnieju zaczynamy 16.12 o 13.30.
Start o godzinie 15.00.

Zapraszam !!!

Pozdrawiam

Milo
--------------------
Betsson Polska

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Milo, możesz sprawdzić czemu sie nie moge zarejestrować na tego freerolla??

username: maycjay

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1