|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Przepraszam Conrad za założenie tematu ale jeśli nie przekładamy playoff o tydzień to chciałbym podać typ który niedługo się zaczyna. Jeśli w tym tygodniu nie gramy to wykasuj ten temat , i mój typ będzie wtedy chyba jako nieważny.
Witam Wesul i oto mój pierwszy cios #1 29.04.2002 15:55 7091 Słowacja-Ukraina Typ:Słowacja -2,5 kurs: 1,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
czesc nie znajac swego przeciwnika z pary orient-kanion rozpoczynam pojedynek II rundy playoff
na poczatek dosc ryzykownie":
typ #1/5 29-04-2002 18:55 6434 Örgryte IS - AIK Solna [email]1@2[/email],35 Piłka nożna-Szwecja-Allsvenskan
i do boju. Pzdr Kogut
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
1#29.04.2002 19:55 7064 USA - Łotwa Hokej na lodzie-Mistrzostwa świata 1.75 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
Witam Conrad w III rundzie.
#1 29.04.2002 (18:55) 6432 Elfsborg - Landskrona BoIS (2) 4.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Cześc Loram , jestem pod wrażeniem stylu w jaki doszedłeś do III rundy .
#1 unibet dziś
18:55 6434 Örgryte IS - AIK Solna Piłka nożna-Szwecja-Allsvenskan typ 1 2.35
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam mojego przeciwnika #1/5 29.04.2002r. UNIBET 18:55 6434 Örgryte IS - AIK Solna Piłka nożna-Szwecja-Allsvenskan [email] [email protected][/email]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał KogutPB: [qb]czesc nie znajac swego przeciwnika z pary orient-kanion rozpoczynam pojedynek II rundy playoff
na poczatek dosc ryzykownie":
typ #1/5 29-04-2002 18:55 6434 Örgryte IS - AIK Solna [email]1@2[/email],35 Piłka nożna-Szwecja-Allsvenskan
[/qb] KOGUT a ty przypadkiem to nie jestes dolna czesc tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
widzę że Liga Szwedzka dzisiaj króluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To może i ja się skuszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
#1 29.04.02 godz:18-55 ====================================== 6433 Hammarby IF - Malmö FF 1 (1.90) ======================================
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
witam xeo 1# 2004-04-30
18:55 7148 Valsarna - Västervik "2" 3,3 Żużel-Szwecja-Elitserien
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
Sorki pomylilem linki Spadam na dól
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
2# 05:25 Colorado Avalanche - Los Angeles Kings Hokej na lodzie-NHL 1.80 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
#1 dzisiaj Unibet
20:55 6465 Bolton - Arsenal "2" 1.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Witam stypek.
No no, ale zaczales!!!
To ja moze zaczne tak:
#1 30.04.2002 03.25 7078 Colorado Avalanche - Los Angeles Kings Hokej na lodzie-NHL
Typ: Colorado -1,5 Kurs: 2,55
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
No i od razu drugi typ:
#2 30.04.2002 0.55 7073 Montreal Canadiens - Boston Bruins Hokej na lodzie-NHL
Typ: 1 Kurs: 2,55
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
no i Słowacy mnie załamali więc trzeba coś mocniejszego #2 30.04.2002 0.55 7077 Montreal Canadiens - Boston Bruins Typ:Boston -1,5 kurs:3,5
No jak to mi nie wejdzie to bede musiał zasięgnąć innej dyscypliny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Wesul <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał saymon: [qb]Witam Conrad w III rundzie.
#1 29.04.2002 (18:55) 6432 Elfsborg - Landskrona BoIS (2) 4.4[/qb] Witaj Saymon, Jeśli postawiłeś to także w realu to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Piękne to było!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
powineinem po twojej pierwszej wtopie czekac ale nie lubie jak fajne mecze uciekaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2# 2004-04-30 00.55
7073 Montreal Canadiens - Boston Bruins "2" 2,30 Hokej na lodzie-NHL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb] Oryginalnie wysłał saymon: [qb]Witam Conrad w III rundzie.
#1 29.04.2002 (18:55) 6432 Elfsborg - Landskrona BoIS (2) 4.4[/qb] Witaj Saymon, Jeśli postawiłeś to także w realu to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Piękne to było![/qb] Zagrałem to w realu razem z Arsenalem, dlatego kibicowałem tobie przy pierwszym kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzięki Conrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
No to chyba podaruje Ci zwyciestwo Wesul .. #3 2004-04-30 18:55 7148 Valsarna - Västervik 2 @ 3,3 Żużel-Szwecja-Elitserien
|
|
|
Link skopiowany do schowka