Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
_Ja$on_ #824941 01/01/2007 19:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
nie potrzeba skanów do wypłaty

Bonus: Unibet
Hajzel #824954 01/01/2007 19:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Originally Posted by Fantomas
nie potrzeba skanów do wypłaty

na 100%?? Czyli jak teraz wpłace przez Moneybookers 100PLN to będe mógł z czasem wypłacić na MB bez żadnych problemów (skanów itd.)?? Dziękuje piwo wink

_Ja$on_ #824957 01/01/2007 19:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
nie będą chcieli smile

_Ja$on_ #824962 01/01/2007 19:51
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Chelsea_fan
Originally Posted by Fantomas
nie potrzeba skanów do wypłaty

na 100%?? Czyli jak teraz wpłace przez Moneybookers 100PLN to będe mógł z czasem wypłacić na MB bez żadnych problemów (skanów itd.)?? Dziękuje piwo wink


1 wypłata na konto bankowe wink

Landzaat #824966 01/01/2007 19:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Landzaat
Originally Posted by Chelsea_fan
Originally Posted by Fantomas
nie potrzeba skanów do wypłaty

na 100%?? Czyli jak teraz wpłace przez Moneybookers 100PLN to będe mógł z czasem wypłacić na MB bez żadnych problemów (skanów itd.)?? Dziękuje piwo wink


1 wypłata na konto bankowe wink


Sorka powaliły mi się tematy smile ten i powyższy do kasacji smile

Landzaat #824968 01/01/2007 19:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Landzaat w Betgun od kiedy??

Landzaat #824973 01/01/2007 19:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Originally Posted by Landzaat
Originally Posted by Chelsea_fan
Originally Posted by Fantomas
nie potrzeba skanów do wypłaty

na 100%?? Czyli jak teraz wpłace przez Moneybookers 100PLN to będe mógł z czasem wypłacić na MB bez żadnych problemów (skanów itd.)?? Dziękuje piwo wink


1 wypłata na konto bankowe wink

Na serio taka parodia?? frown To jakiego buka polecacie, żeby nie bylo problemów z wypłatą, z tymi skanami i miał dobre kursy na NBA i tenisa?? Dziękuje serdecznie i pozdrawiam... piwo

_Ja$on_ #824978 01/01/2007 19:58
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Mozesz wyplacac na moneybookers. Nie musisz na konto. tongue

_Ja$on_ #824979 01/01/2007 19:58
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Chelsea_fan
Originally Posted by Landzaat
Originally Posted by Chelsea_fan
Originally Posted by Fantomas
nie potrzeba skanów do wypłaty

na 100%?? Czyli jak teraz wpłace przez Moneybookers 100PLN to będe mógł z czasem wypłacić na MB bez żadnych problemów (skanów itd.)?? Dziękuje piwo wink


1 wypłata na konto bankowe wink


Na serio taka parodia?? frown To jakiego buka polecacie, żeby nie bylo problemów z wypłatą, z tymi skanami i miał dobre kursy na NBA i tenisa?? Dziękuje serdecznie i pozdrawiam... piwo


Nie, normalnie są wypłaty na MB. Temat mi się pomylił z Unibetem smile Sorka za zmyłkę. Tutaj masz dobre kursy na tenisa

Landzaat #828933 03/01/2007 16:15
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Witam
Czy betgun wypłacił komuś w nowym roku?
Zleciłem wypłate na moneybookers 1-ego stycznia i do tej
pory nie mam kasy na koncie!!!

milan1231 #829429 03/01/2007 17:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
tak, jak wypłacałem na mb wczoraj, dzisiaj kasa jest na koncie (Inteligo).

pcZKS #829433 03/01/2007 17:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Sorry - napisałem oczywistą głupotę - wypłata była na konto, nie mb. Przez mb jedynie wpłacałem.

pcZKS #830893 03/01/2007 23:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Zakłady na Under/Over w NHL liczone są z dogrywką czy bez?

rangiz9 #831714 04/01/2007 12:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
bez dogrywek

[g]um[p] #831770 04/01/2007 12:23
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
natomiast koszykowka z handicapem liczona z dogrywka co w niektorych przypadkach moze zezloscic gracza tongue

milan1231 #834744 05/01/2007 14:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
niech mi ktos napisze czy jesli chce grac sobie kupony po 100 zl dziennie czasem wiecej to da rade w tym buku czy zaraz beda limity? (kursy jakie bede gral to 1.7-4)

silvah #836204 05/01/2007 20:15
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Dla mnie jest to niewiarygodny buczek ,po tym jak zostałam przez
nich potraktowana jednym słowem OSZUKANA nie polecam ,jak
będziesz przegrywał do nie będziesz miał żadnych limitów.
Tylko zaczniesz wygrywać ,zobaczysz limity i problemy ,a jak
spróbujesz coś wypłacić to Ci konto zablokują tak jak mi ,do tej pory nie wiem dlaczego,ale to już inny problem.
Pozdrawiam.

mariola29 #836987 06/01/2007 09:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Współczuję, ale ja dla odmiany miałem limity od samego początku... na 1 zakład 400 PLN na drugi 100. Ostatecznie trochę byłem do przodu, ale wartość limitów od tego się nie zmieniła. To tylko moje osobiste doświadczenia, z opcji "kierowania kuponu do akceptacji" nie korzystałem nigdy.

pcZKS #836989 06/01/2007 09:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
dodam tylko, że kilka dni pod rząd grałem właśnie kupony po 400 zeta bo w sumie silvah o to chodziło, czy takie granie wpływa na limity.

pcZKS #843061 07/01/2007 19:41
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
P
member
member
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 163
Dlamnie buk bardzo dobry tylko te ich dziwne limity...

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1