|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
No wlasnie czy granie depozytem tesz sie wlicza do obrotu? Gdyby ja miał sie na ten temat wypowiadać to bym powiedzial ze sie wlicza =P
Ponawiam pytanie... ile czekaliście na przyznanie bonusu tego z pierwszym zakladem po min kursie 1.5 itd... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
wg mnie nie wlicza sie dopoki nie masz na koncie dopisanego bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
punkt z regulaminu:
- Kwota bonusu musi zostać obrócona trzykrotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza bądź transferem do innych produktów.
Moim zdaniem "kwota bonusu" rozni sie od "bonus"! Co oznaczało by iz odpowiednik bonusu (w tym wypadku depozyt) LICZY SIE DO OBROTU! Jesli ktos ma inna informacje to bede dzwieczny za wyprostowanie mojej teorii !
PS. Exp uchodzi, moim zdaniem za najbardziej elastycznego buuka jesli chodzi o bonusy! Z tego co pamietam depozyt (o ile to mozliwe) zawsze liczyl sie do obrotu!
Pozdraviam & zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Byloby to leekim idiotyzmem,gdyby granie depozytem nie wliczalo sie do obrotu. Wiadomo ze depozyt i bonus wynosza 100 PLN,a wiec co to za roznica. Bez sensu byloby czekanie,az Expekt laskawie dopisze bonus i wtedy dopiero mozliwe granie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
A jak mamy minimalny kurs 1.5 wliczajacy sie do obrotu to znaczy 1 zdarzenie musi byc >1.5 czy wystarczy jak ako bedzie >1.5 pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Wykorzystalem tego bonusa w postaci zwrotu stawki, stawiajac na Atlante (NHL-lost), kiedy stawka bedzie zwrócona? (wyslalem im maila z ID i kwota wplaty)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
dopisali juz komus ten bonus powrotny??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
No wlasnie dopisali jusz komukolwiek ten bonus ze zwrotem stawki? Ja czekam już ponad 48h i nie odpowiadają na emaile, nic wogóle, żadnej reakcji z ich strony... ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Byloby to leekim idiotyzmem,gdyby granie depozytem nie wliczalo sie do obrotu. Wiadomo ze depozyt i bonus wynosza 100 PLN,a wiec co to za roznica. Bez sensu byloby czekanie,az Expekt laskawie dopisze bonus i wtedy dopiero mozliwe granie. ale oni moga to miec zautomatyzowane ze dopiero jak masz dopisany bonus to twoje zakaldy zaczynaja robic obrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Byloby to leekim idiotyzmem,gdyby granie depozytem nie wliczalo sie do obrotu. Wiadomo ze depozyt i bonus wynosza 100 PLN,a wiec co to za roznica. Bez sensu byloby czekanie,az Expekt laskawie dopisze bonus i wtedy dopiero mozliwe granie. ale oni moga to miec zautomatyzowane ze dopiero jak masz dopisany bonus to twoje zakaldy zaczynaja robic obrot jak bylo promo podczas MS, to chyba bylo 50% do 400 zeta z tego co mi sie pamieta i tam zaklady przed dopisaniem bonusu wliczaly sie do obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
mam pytanie czy exp pobiera jakas prowizje podczas wypłaty, właciłem przez przelew bankowy i tak tez moge droga wypłacic musze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam pytanie czy exp pobiera jakas prowizje podczas wypłaty, właciłem przez przelew bankowy i tak tez moge droga wypłacic musze z expa mozesz wyplacac ile chcesz i za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
W tej promocji, co należy postawić 200 złotych o kursie minimum 1.5 to ma być singiel czy może być AKO, w którym np. choć jeden zakład ma kurs min. 1.5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
a pozniej do obrotu jak to jest liczone ?? >1.5 moze byc ako czy tez musi zawierac kurs >1.5 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Wcale nie musi byc singiel !!
Slip created Wed 13/12/06 11:57
stawka : 200.00 PLN wygrany 304.00 PLN data zdarzenie rodzaj zaklad rezultat kurs 13/12/06 15:00 Hungary - Poland Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 1 1 (37-21) 1.10 13/12/06 17:00 Austria - Germany Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 2 2 (22-34) 1.15 13/12/06 20:45 Chelsea - Newcastle Eng. Premier League 1 1 (1-0) 1.20 1.52
Ja taki kupon postawiłem.
Pozniej napisalem maila i nastepnego dnia mialem juz bonus na koncie. Tylko że maila nie można wysylac z linku ktory jest w regulaminie bo w adresie brakuje z przodu "pln".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mi juz reload bonus dla starych użytkowników dopisali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Wcale nie musi byc singiel !!
Slip created Wed 13/12/06 11:57
stawka : 200.00 PLN wygrany 304.00 PLN data zdarzenie rodzaj zaklad rezultat kurs 13/12/06 15:00 Hungary - Poland Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 1 1 (37-21) 1.10 13/12/06 17:00 Austria - Germany Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 2 2 (22-34) 1.15 13/12/06 20:45 Chelsea - Newcastle Eng. Premier League 1 1 (1-0) 1.20 1.52
Ja taki kupon postawiłem.
Pozniej napisalem maila i nastepnego dnia mialem juz bonus na koncie. Tylko że maila nie można wysylac z linku ktory jest w regulaminie bo w adresie brakuje z przodu "pln". Taką dostałem odpowiedź od supportu ze musi to być pojedyńczy zaklad. Pozatym niepokoi mnie moja sytuacja, ponieważ od piątku już czekam na bonus i do tej pory go nie mam na koncie =\
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Odpowiedź supportu odnośnie obrotu bonusem przed jego aktywacją:
"Zaklady zawierane przed aktywowaniem bonusu beda wliczane do wymaganego obrotu - jednakze prosze nie dokonywac tego obrotu w calosci zanim bonus zostanie zaksiegowany."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Ile czasu trwa wyplata z expektu na MB ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka