Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
lleyt1 #790055 16/12/2006 15:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
No wlasnie czy granie depozytem tesz sie wlicza do obrotu? Gdyby ja miał sie na ten temat wypowiadać to bym powiedzial ze sie wlicza =P

Ponawiam pytanie... ile czekaliście na przyznanie bonusu tego z pierwszym zakladem po min kursie 1.5 itd... ?

Bonus: Unibet
vegos00 #790254 16/12/2006 15:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wg mnie nie wlicza sie dopoki nie masz na koncie dopisanego bonusa

Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
punkt z regulaminu:

- Kwota bonusu musi zostać obrócona trzykrotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza bądź transferem do innych produktów.


Moim zdaniem "kwota bonusu" rozni sie od "bonus"!
Co oznaczało by iz odpowiednik bonusu (w tym wypadku depozyt) LICZY SIE DO OBROTU!
Jesli ktos ma inna informacje to bede dzwieczny za wyprostowanie mojej teorii !

PS. Exp uchodzi, moim zdaniem za najbardziej elastycznego buuka jesli chodzi o bonusy! Z tego co pamietam depozyt (o ile to mozliwe) zawsze liczyl sie do obrotu!

Pozdraviam & zycze powodzenia

DoQ #792639 17/12/2006 10:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Byloby to leekim idiotyzmem,gdyby granie depozytem nie wliczalo sie do obrotu. Wiadomo ze depozyt i bonus wynosza 100 PLN,a wiec co to za roznica. Bez sensu byloby czekanie,az Expekt laskawie dopisze bonus i wtedy dopiero mozliwe granie.

lleyt1 #792679 17/12/2006 10:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
A jak mamy minimalny kurs 1.5 wliczajacy sie do obrotu to znaczy 1 zdarzenie musi byc >1.5 czy wystarczy jak ako bedzie >1.5
pozdro

Cambell #792711 17/12/2006 10:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Wykorzystalem tego bonusa w postaci zwrotu stawki, stawiajac na Atlante (NHL-lost), kiedy stawka bedzie zwrócona? (wyslalem im maila z ID i kwota wplaty)

necrolust #792965 17/12/2006 12:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
dopisali juz komus ten bonus powrotny??

przyborro #793019 17/12/2006 12:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
No wlasnie dopisali jusz komukolwiek ten bonus ze zwrotem stawki? Ja czekam już ponad 48h i nie odpowiadają na emaile, nic wogóle, żadnej reakcji z ich strony... ;/

lleyt1 #793082 17/12/2006 13:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by lleyt1
Byloby to leekim idiotyzmem,gdyby granie depozytem nie wliczalo sie do obrotu. Wiadomo ze depozyt i bonus wynosza 100 PLN,a wiec co to za roznica. Bez sensu byloby czekanie,az Expekt laskawie dopisze bonus i wtedy dopiero mozliwe granie.


ale oni moga to miec zautomatyzowane ze dopiero jak masz dopisany bonus to twoje zakaldy zaczynaja robic obrot

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by andrzejek_84
Originally Posted by lleyt1
Byloby to leekim idiotyzmem,gdyby granie depozytem nie wliczalo sie do obrotu. Wiadomo ze depozyt i bonus wynosza 100 PLN,a wiec co to za roznica. Bez sensu byloby czekanie,az Expekt laskawie dopisze bonus i wtedy dopiero mozliwe granie.


ale oni moga to miec zautomatyzowane ze dopiero jak masz dopisany bonus to twoje zakaldy zaczynaja robic obrot

jak bylo promo podczas MS, to chyba bylo 50% do 400 zeta z tego co mi sie pamieta i tam zaklady przed dopisaniem bonusu wliczaly sie do obrotu

yaaho #793200 17/12/2006 13:35
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
mam pytanie czy exp pobiera jakas prowizje podczas wypłaty, właciłem przez przelew bankowy i tak tez moge droga wypłacic musze

radek__c #793206 17/12/2006 13:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by radek__c
mam pytanie czy exp pobiera jakas prowizje podczas wypłaty, właciłem przez przelew bankowy i tak tez moge droga wypłacic musze

z expa mozesz wyplacac ile chcesz i za darmo smile

yaaho #793727 17/12/2006 15:08
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
W tej promocji, co należy postawić 200 złotych o kursie minimum 1.5 to ma być singiel czy może być AKO, w którym np. choć jeden zakład ma kurs min. 1.5?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Musi być singiel.

vegos00 #795129 17/12/2006 20:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
a pozniej do obrotu jak to jest liczone ??
>1.5 moze byc ako czy tez musi zawierac kurs >1.5 ??

Cambell #795603 18/12/2006 07:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Wcale nie musi byc singiel !!

Slip created Wed 13/12/06 11:57

stawka : 200.00 PLN
wygrany 304.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zaklad rezultat kurs
13/12/06 15:00 Hungary - Poland Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 1 1 (37-21) 1.10
13/12/06 17:00 Austria - Germany Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 2 2 (22-34) 1.15
13/12/06 20:45 Chelsea - Newcastle Eng. Premier League 1 1 (1-0) 1.20
1.52

Ja taki kupon postawiłem.

Pozniej napisalem maila i nastepnego dnia mialem juz bonus na koncie. Tylko że maila nie można wysylac z linku ktory jest w regulaminie bo w adresie brakuje z przodu "pln".

Pav__ #795653 18/12/2006 09:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mi juz reload bonus dla starych użytkowników dopisali smile

Pav__ #795658 18/12/2006 09:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Originally Posted by John Boone
Wcale nie musi byc singiel !!

Slip created Wed 13/12/06 11:57

stawka : 200.00 PLN
wygrany 304.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zaklad rezultat kurs
13/12/06 15:00 Hungary - Poland Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 1 1 (37-21) 1.10
13/12/06 17:00 Austria - Germany Group I - Euro 2006 (SWE)Handball EC Women 2 2 (22-34) 1.15
13/12/06 20:45 Chelsea - Newcastle Eng. Premier League 1 1 (1-0) 1.20
1.52

Ja taki kupon postawiłem.

Pozniej napisalem maila i nastepnego dnia mialem juz bonus na koncie. Tylko że maila nie można wysylac z linku ktory jest w regulaminie bo w adresie brakuje z przodu "pln".

Taką dostałem odpowiedź od supportu ze musi to być pojedyńczy zaklad.

Pozatym niepokoi mnie moja sytuacja, ponieważ od piątku już czekam na bonus i do tej pory go nie mam na koncie =\

vegos00 #795728 18/12/2006 11:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Odpowiedź supportu odnośnie obrotu bonusem przed jego aktywacją:

"Zaklady zawierane przed aktywowaniem bonusu beda wliczane do wymaganego obrotu - jednakze prosze
nie dokonywac tego obrotu w calosci zanim bonus zostanie zaksiegowany."

Szewa #795736 18/12/2006 11:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Ile czasu trwa wyplata z expektu na MB ?

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1