|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Duzy + dla Betssona. Wczoraj postawilem mecz Besiktasu w ULEB w dublu z Realem, Okazalo sie ze mecz juz od godziny trwal  Poczatkowo rozliczony zostal jako porazka, wyslalem maila z zapytaniem czy zrobia zwrot za ten mecz, szybka fachowa obsluga i wygrana pomniejszona o ten mecz jest juz na koncie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
w poniedziałek rano zlecona wypłata dzisiaj na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Z większymi wypłatami może być różnie. Niektórzy czekają już tydzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Czy betsson miał kiedyś większą promocję niż te 55 zł. Bo zastanawiam się czy brać czy poczekać na lepsze czasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Czy betsson miał kiedyś większą promocję niż te 55 zł. Bo zastanawiam się czy brać czy poczekać na lepsze czasy? byly 123,100, wiec bierz te 55, bo nie dlugo zejda do 0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58 |
A w jaki sposób doliczają bonus do depozytu. Wpłaciłem 100 zł przez Mtransfer, kasa od razu pojawiła się w Betssonie, ale bonusu ani widu ani słychu.
Napisałem do nich ale po 17.00 a wtedy polski support już nie pracuje. Zobaczymy jutro.
Jak to jest w końcu z tym bonusem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Bodajze dopisuja po polnocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Trzeba samemu go sobie dopisać, w zakładce bonusy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58 |
k***a, dostałem maila że bonusu już mi nie dopiszą, bo przed postawieniem pierwszego zakładu, trzeba sobie go samemu aktywować. Niby jest to napisane w regulaminie.
Miał ktoś już taki przypadek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254 |
Nie k... i nie niby,tylko tak mają właśnie napisane...Szkoda,że nie narysowali...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy betsson wyplaca na MB tylko w dni robocze czy tez rowniez w weekendy? jesli teraz wyplace to kiedy dostane kase na MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498 |
Czy ktos wie jaki jest obrót na kasynie? Te gratisowe 50euro bo nigdzie nic na ten temat znaleźc nie moge! A i czy ten bonus na kasynie jest dopisywany automatycznie?
Ps. Co do bonusów to sprawdzcie skrzynki emailowe mi gamebookers zaproponowal dzisiaj 80zl bonusu mimo ze mialem juz u nich konto i wykorzystalem bonus 100zl! Oplaca sie bo szybko i pewnie wplata na mb wiadomo natychmiastowo wyplata w ciagu godziny zwykle po 5 minutach Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy ktos wie jaki jest obrót na kasynie? Te gratisowe 50euro bo nigdzie nic na ten temat znaleźc nie moge! A i czy ten bonus na kasynie jest dopisywany automatycznie?
Ps. Co do bonusów to sprawdzcie skrzynki emailowe mi gamebookers zaproponowal dzisiaj 80zl bonusu mimo ze mialem juz u nich konto i wykorzystalem bonus 100zl! Oplaca sie bo szybko i pewnie wplata na mb wiadomo natychmiastowo wyplata w ciagu godziny zwykle po 5 minutach Pozdro obrot 25xbonus (nie mozna na ruletce i kosciach) - fajny jest pasek postepu obracania bonusem w zakladce "moje konto" => "aktywne bonusy" , w mailu ktory dostales jest link do "dowiedz sie wiecej o bonusie" bonus dopisywany automatycznie po wplacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48 |
juz nie moge z tego betssona - jedyne co dobre to maja wplaty z mtranswer i przelewy 24 - juz 20:30 a zaklady z popoludnia nieporozliczane - najgorsze jest to ze uciekaja zdarzenia do obstawienia (kupony wisza jako wygrane a nie rozliczone) nie jest to pierwszy taki przypadek - nie rozumiem tego faktu bo nieraz rozliczaja od razu a dzisiaj jakis laaag wielki .... chyba trzeba sie przeniesc na jakiegos dobrego buka !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
juz 20:30 a zaklady z popoludnia nieporozliczane - najgorsze jest to ze uciekaja zdarzenia do obstawienia (kupony wisza jako wygrane a nie rozliczone) u mnie dzis kupony szybko rozliczone max. 30 minut od zakonczenia ostatniego zdarzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
FC Barcelona - Internacional kurs na brcelone widzieliscie 6.75 pomyłka buka gracie zobaczymy jak rozlicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
FC Barcelona - Internacional kurs na brcelone widzieliscie 6.75 pomyłka buka gracie zobaczymy jak rozlicza teraz napewno jakio zwrot  Banik po cos tu czytam, musiales pisac w temacie o tym? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Witam, Jest jakaś promocja teraz dla nowych użytkowników bo mój tata chciał wpłacić do betssona. PS Poważnie moj tata ,nie zeby bylo ze wyludzam bonusy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam, Jest jakaś promocja teraz dla nowych użytkowników bo mój tata chciał wpłacić do betssona. PS Poważnie moj tata ,nie zeby bylo ze wyludzam bonusy  https://www.betsson.com/pl/sportsbook/bonus.asp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623 |
Od 2 dni miałem problemy z wpisaniem mojego hasła, żeby się zalogować. No i próbowałem ąz mi konto zamrozili. Niewiecie ile czasu minie i jaka jest procedura zanim mi konto odmrożą??? Zresztą konto jest na dan koleżanki. Mogą być jakieś problemy??
|
|
|
Link skopiowany do schowka