Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Banik #782709 13/12/2006 14:41
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Duzy + dla Betssona. Wczoraj postawilem mecz Besiktasu w ULEB w dublu z Realem, Okazalo sie ze mecz juz od godziny trwal grin Poczatkowo rozliczony zostal jako porazka, wyslalem maila z zapytaniem czy zrobia zwrot za ten mecz, szybka fachowa obsluga i wygrana pomniejszona o ten mecz jest juz na koncie.
piwo

Bonus: Unibet
Chaoz #782862 13/12/2006 16:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
w poniedziałek rano zlecona wypłata dzisiaj na koncie smile

stingus #784667 14/12/2006 11:21
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Z większymi wypłatami może być różnie. Niektórzy czekają już tydzień.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Czy betsson miał kiedyś większą promocję niż te 55 zł. Bo zastanawiam się czy brać czy poczekać na lepsze czasy?

terkin #784691 14/12/2006 11:41
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by terkin
Czy betsson miał kiedyś większą promocję niż te 55 zł. Bo zastanawiam się czy brać czy poczekać na lepsze czasy?

byly 123,100, wiec bierz te 55, bo nie dlugo zejda do 0 tongue

jadanek #786138 14/12/2006 20:51
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
A w jaki sposób doliczają bonus do depozytu. Wpłaciłem 100 zł przez Mtransfer, kasa od razu pojawiła się w Betssonie, ale bonusu ani widu ani słychu.

Napisałem do nich ale po 17.00 a wtedy polski support już nie pracuje. Zobaczymy jutro.

Jak to jest w końcu z tym bonusem???

SOLARI #786450 14/12/2006 21:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Bodajze dopisuja po polnocy smile

Chaoz #786656 15/12/2006 02:56
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Trzeba samemu go sobie dopisać, w zakładce bonusy.

terkin #787410 15/12/2006 15:49
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
k***a, dostałem maila że bonusu już mi nie dopiszą, bo przed postawieniem pierwszego zakładu, trzeba sobie go samemu aktywować. Niby jest to napisane w regulaminie.

Miał ktoś już taki przypadek?

SOLARI #787670 15/12/2006 17:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
Nie k... i nie niby,tylko tak mają właśnie napisane...Szkoda,że nie narysowali...

maroox #788757 16/12/2006 08:09
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy betsson wyplaca na MB tylko w dni robocze czy tez rowniez w weekendy? jesli teraz wyplace to kiedy dostane kase na MB?

maverick #788849 16/12/2006 10:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
Czy ktos wie jaki jest obrót na kasynie? Te gratisowe 50euro bo nigdzie nic na ten temat znaleźc nie moge! A i czy ten bonus na kasynie jest dopisywany automatycznie?

Ps. Co do bonusów to sprawdzcie skrzynki emailowe mi gamebookers zaproponowal dzisiaj 80zl bonusu mimo ze mialem juz u nich konto i wykorzystalem bonus 100zl! Oplaca sie bo szybko i pewnie wplata na mb wiadomo natychmiastowo wyplata w ciagu godziny zwykle po 5 minutach Pozdro

pezet40 #789212 16/12/2006 12:30
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Originally Posted by pezet40
Czy ktos wie jaki jest obrót na kasynie? Te gratisowe 50euro bo nigdzie nic na ten temat znaleźc nie moge! A i czy ten bonus na kasynie jest dopisywany automatycznie?

Ps. Co do bonusów to sprawdzcie skrzynki emailowe mi gamebookers zaproponowal dzisiaj 80zl bonusu mimo ze mialem juz u nich konto i wykorzystalem bonus 100zl! Oplaca sie bo szybko i pewnie wplata na mb wiadomo natychmiastowo wyplata w ciagu godziny zwykle po 5 minutach Pozdro

obrot 25xbonus (nie mozna na ruletce i kosciach) - fajny jest pasek postepu obracania bonusem w zakladce "moje konto" => "aktywne bonusy" , w mailu ktory dostales jest link do "dowiedz sie wiecej o bonusie"

bonus dopisywany automatycznie po wplacie

maverick #791537 16/12/2006 19:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 48
juz nie moge z tego betssona - jedyne co dobre to maja wplaty z mtranswer i przelewy 24 - juz 20:30 a zaklady z popoludnia nieporozliczane - najgorsze jest to ze uciekaja zdarzenia do obstawienia (kupony wisza jako wygrane a nie rozliczone) nie jest to pierwszy taki przypadek - nie rozumiem tego faktu bo nieraz rozliczaja od razu a dzisiaj jakis laaag wielki .... chyba trzeba sie przeniesc na jakiegos dobrego buka !

saviolka #791837 16/12/2006 20:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by saviolka
juz 20:30 a zaklady z popoludnia nieporozliczane - najgorsze jest to ze uciekaja zdarzenia do obstawienia (kupony wisza jako wygrane a nie rozliczone)

u mnie dzis kupony szybko rozliczone max. 30 minut od zakonczenia ostatniego zdarzenia smile

Chaoz #792118 16/12/2006 21:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
FC Barcelona - Internacional kurs na brcelone widzieliscie 6.75 pomyłka buka gracie zobaczymy jak rozlicza

oiram #792244 16/12/2006 22:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by oiram
FC Barcelona - Internacional kurs na brcelone widzieliscie 6.75 pomyłka buka gracie zobaczymy jak rozlicza

teraz napewno jakio zwrot smirk Banik po cos tu czytam, musiales pisac w temacie o tym? smirk

Chaoz #795821 18/12/2006 13:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Witam,

Jest jakaś promocja teraz dla nowych użytkowników bo mój tata chciał wpłacić do betssona.

PS

Poważnie moj tata ,nie zeby bylo ze wyludzam bonusy smile

Maciek #795829 18/12/2006 13:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Maciek
Witam,

Jest jakaś promocja teraz dla nowych użytkowników bo mój tata chciał wpłacić do betssona.

PS

Poważnie moj tata ,nie zeby bylo ze wyludzam bonusy smile

https://www.betsson.com/pl/sportsbook/bonus.asp

yaaho #798832 20/12/2006 09:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Od 2 dni miałem problemy z wpisaniem mojego hasła, żeby się zalogować. No i próbowałem ąz mi konto zamrozili. Niewiecie ile czasu minie i jaka jest procedura zanim mi konto odmrożą??? Zresztą konto jest na dan koleżanki. Mogą być jakieś problemy??

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,170 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,555
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1