|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Dlaczego nie mam zaznaczonej wygranej, tylko jakieś "wykreślony"??  o pierdoły niekiedy ludziska pytają... Wystarczy ze poczytasz sobie o tym dlaczego Anja Pärson nie startowała dzisiaj a zrozumiesz dlaczego jest 'wykreslony' a nie 'wygrany'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31 |
Support w tym buku to ludzie ktorzy nie wiedza co pisza. Napisalem mejla czy jesli wplace kase to dostane bonus. Odpisali ze tak nie ma problemu jak wplace to sobie uaktywniam bonus i jest ok. Po wplacie patrze ze nie moge sobie uaktywnic bonusa. Napisalem do nich w tej sprawie a koles mi odpisuje ze nie moge skorzystac z tej promocji bo juz gralem u nich za jakis bonus. Jak jest wyraznie napisane ze to bonus od pierwszej w platy a poza tym pytalem sie ich o to czy dostane wczesniej. Zenada nie polecam tego buka. Juz nie wspomne ze na mejle odpisuja po 2 dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ciekawe kiedy dadzą zwroty za mecz St.Johnstone? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618 |
Czy ja dobrze widze ?? Czy poza giełda w betssonie nie ma oferty na obecne turnieje w tenisa ??  Nie wiem czy to jeszcze "syndrom wczorajszego dnia", może coś gdzieś przeoczyłęm  Nie mam nic przeciwko giełdzie, tyle że nie mogę sobie zagrać żadnego dubelka  Jeśli rzeczywiście się okaże że nie ma tenisa to wielki minus dla Betsson
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157 |
panowie szybkie pytanie jak dzis zrobie ten jakis tam przelew przez przelewy24 to bede mial kase na koncie w betson za chwile czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618 |
ja przelewam z mbanku i kasa jest odrazu, góra 3 minuty czekania. W regulaminie mają że max. 15 minut i kasa na koncie, więc śmiało możesz wpłacac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Dlaczego betsson nie rozliczył mi jeszcze kuponu za mecz Szwajcaria - Czechy U20?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Dlaczego to wszystko tak długo trwa?? Zleciłem wypłate na moneybookers i jeszcze nic nie doszło... Oto wpis: 2006-12-27 10:57 -100,00PLN Moneybookers Realizuje Ile można czekać?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157 |
spoko ja mam w multibanku i tez kaska jest w momencie :] niewiecie czy beda skoki w ofercie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392 |
No sa skoki tylko ze dzis do 12:00 a turniej o 13:45 se wymyslili wie pamietajcie nastepnym razem trzeba sie spieszyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
gupi jestes?  o 12 byly treningi i wszystkie buki mialy do 12:00 kursy, expekt tylko zaspal z 30 minut. Jak nie masz pojecia to nie pisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Na nastepne zawody skoki beda tez po serii probnej przed samym konkursem, lub miedzy 1 a 2 seria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157 |
ej tragedia jest ten buk chce sobie skoki obstawic a tu chu..ja niema w ofercie a wszedzie juz jest! jak tylko obruce bonusem zmykam z kasa gdzie indziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Dlaczego to wszystko tak długo trwa?? Zleciłem wypłate na moneybookers i jeszcze nic nie doszło... Oto wpis: 2006-12-27 10:57 -100,00PLN Moneybookers Realizuje Ile można czekać??  Ja też się od 3 dni nie mogę doczekac wypłaty, co z nimi jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Dlaczego nie ma oferty na LM siatkarzy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265 |
Chcesz spróbować szczęścia w Ruletce !!!
I wygrać prawdziwe pieniądze !!!
Nie trudnego. Dla Ciebie 1 EURO na Grę w Betsson
1. Zarejestruj się w Betsson 2. Zaloguj się w Betsson 3. Wejdź w zakładkę KASYNO i wybierz Roulette 4. Na twoim koncie wyląduje 1 EURO 5. Pomnażaj pieniądze !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ile mam czekać na maila aktywującego konto??  mam konto na wp.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Dlaczego to wszystko tak długo trwa?? Zleciłem wypłate na moneybookers i jeszcze nic nie doszło... Oto wpis: 2006-12-27 10:57 -100,00PLN Moneybookers Realizuje Ile można czekać??  Ja też się od 3 dni nie mogę doczekac wypłaty, co z nimi jest? gdzie wejsc by zobaczyc kiedy sie zrealizowalo wyplate ? No bo ja wiem ze wczoraj zlecilem wyplate na mb. Nie dostalem zadnego emiala ze zrealizowalem wyplate itp. Realizacja jest niby na nastepny dzien a nie ma ani kasy ani tez emiala od nich np proszacego o skan dowodu co jest grane ?? Prosze o jakas pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
To chyba tylko na moneybookers tak się ślimaczą, bo ja bodaj 3 dni temu zleciłem wypłatę na mbank i standardowo doszła następnego dnia wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
ja tam zawsze mam wyplata na mb w ciagu 24h... Bardzo sobie to chwale. jesli nero nie masz konta zweryfikowanego to co sie burzysz? wyslij skany i kasa pojdzie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka