Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
_Ja$on_ #818188 29/12/2006 18:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Chelsea_fan
Dlaczego nie mam zaznaczonej wygranej, tylko jakieś "wykreślony"??
laugh o pierdoły niekiedy ludziska pytają...
Wystarczy ze poczytasz sobie o tym dlaczego Anja Pärson nie startowała dzisiaj a zrozumiesz dlaczego jest 'wykreslony' a nie 'wygrany'

Bonus: Unibet
Ojro #818747 29/12/2006 22:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31
Support w tym buku to ludzie ktorzy nie wiedza co pisza. Napisalem mejla czy jesli wplace kase to dostane bonus. Odpisali ze tak nie ma problemu jak wplace to sobie uaktywniam bonus i jest ok. Po wplacie patrze ze nie moge sobie uaktywnic bonusa. Napisalem do nich w tej sprawie a koles mi odpisuje ze nie moge skorzystac z tej promocji bo juz gralem u nich za jakis bonus. Jak jest wyraznie napisane ze to bonus od pierwszej w platy a poza tym pytalem sie ich o to czy dostane wczesniej. Zenada nie polecam tego buka. Juz nie wspomne ze na mejle odpisuja po 2 dniach.

pyzax #819562 30/12/2006 11:27
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ciekawe kiedy dadzą zwroty za mecz St.Johnstone? smirk

Bzyku #823784 01/01/2007 09:45
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
Czy ja dobrze widze ?? Czy poza giełda w betssonie nie ma oferty na obecne turnieje w tenisa ?? blush Nie wiem czy to jeszcze "syndrom wczorajszego dnia", może coś gdzieś przeoczyłęm tongue Nie mam nic przeciwko giełdzie, tyle że nie mogę sobie zagrać żadnego dubelka blush Jeśli rzeczywiście się okaże że nie ma tenisa to wielki minus dla Betsson

jurqv #823836 01/01/2007 11:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
panowie szybkie pytanie jak dzis zrobie ten jakis tam przelew przez przelewy24 to bede mial kase na koncie w betson za chwile czy nie?

SPIKEkrn #823845 01/01/2007 11:30
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
ja przelewam z mbanku i kasa jest odrazu, góra 3 minuty czekania. W regulaminie mają że max. 15 minut i kasa na koncie, więc śmiało możesz wpłacac

SPIKEkrn #823846 01/01/2007 11:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Dlaczego betsson nie rozliczył mi jeszcze kuponu za mecz Szwajcaria - Czechy U20?? frown

_Ja$on_ #823858 01/01/2007 11:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Dlaczego to wszystko tak długo trwa?? Zleciłem wypłate na moneybookers i jeszcze nic nie doszło... Oto wpis:

2006-12-27 10:57 -100,00PLN Moneybookers Realizuje

Ile można czekać?? frown

_Ja$on_ #823866 01/01/2007 11:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
spoko ja mam w multibanku i tez kaska jest w momencie :] niewiecie czy beda skoki w ofercie ?

SPIKEkrn #823898 01/01/2007 12:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
No sa skoki tylko ze dzis do 12:00 a turniej o 13:45 se wymyslili wie pamietajcie nastepnym razem trzeba sie spieszyc laugh

wariot22 #823935 01/01/2007 13:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
gupi jestes? blush laugh o 12 byly treningi i wszystkie buki mialy do 12:00 kursy, expekt tylko zaspal z 30 minut. Jak nie masz pojecia to nie pisz.

Qcz #825276 02/01/2007 00:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Na nastepne zawody skoki beda tez po serii probnej przed samym konkursem, lub miedzy 1 a 2 seria.

Banik #829485 03/01/2007 18:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 157
ej tragedia jest ten buk chce sobie skoki obstawic a tu chu..ja niema w ofercie a wszedzie juz jest! jak tylko obruce bonusem zmykam z kasa gdzie indziej

_Ja$on_ #831809 04/01/2007 12:38
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Originally Posted by Chelsea_fan
Dlaczego to wszystko tak długo trwa?? Zleciłem wypłate na moneybookers i jeszcze nic nie doszło... Oto wpis:

2006-12-27 10:57 -100,00PLN Moneybookers Realizuje

Ile można czekać?? frown

Ja też się od 3 dni nie mogę doczekac wypłaty, co z nimi jest?

terkin #832808 04/01/2007 17:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Dlaczego nie ma oferty na LM siatkarzy??

march88 #834298 05/01/2007 09:42
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Chcesz spróbować szczęścia w Ruletce !!!

I wygrać prawdziwe pieniądze !!!

Nie trudnego. Dla Ciebie 1 EURO na Grę w Betsson


1. Zarejestruj się w Betsson
2. Zaloguj się w Betsson
3. Wejdź w zakładkę KASYNO i wybierz Roulette
4. Na twoim koncie wyląduje 1 EURO
5. Pomnażaj pieniądze !!!!

kajtek #835414 05/01/2007 17:00
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Ile mam czekać na maila aktywującego konto?? smirk mam konto na wp.pl

terkin #836180 05/01/2007 20:05
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by terkin
Originally Posted by Chelsea_fan
Dlaczego to wszystko tak długo trwa?? Zleciłem wypłate na moneybookers i jeszcze nic nie doszło... Oto wpis:

2006-12-27 10:57 -100,00PLN Moneybookers Realizuje

Ile można czekać?? frown

Ja też się od 3 dni nie mogę doczekac wypłaty, co z nimi jest?

gdzie wejsc by zobaczyc kiedy sie zrealizowalo wyplate ?

No bo ja wiem ze wczoraj zlecilem wyplate na mb. Nie dostalem zadnego emiala ze zrealizowalem wyplate itp. Realizacja jest niby na nastepny dzien a nie ma ani kasy ani tez emiala od nich np proszacego o skan dowodu co jest grane ??
Prosze o jakas pomoc.

rozmus #836190 05/01/2007 20:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To chyba tylko na moneybookers tak się ślimaczą, bo ja bodaj 3 dni temu zleciłem wypłatę na mbank i standardowo doszła następnego dnia wieczorem.

Bzyku #836472 05/01/2007 22:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
ja tam zawsze mam wyplata na mb w ciagu 24h...
Bardzo sobie to chwale.
jesli nero nie masz konta zweryfikowanego to co sie burzysz? wyslij skany i kasa pojdzie...

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1