|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Slayer vs Pierre -30 - -295
Awans: Slayer
Dzieki Pierre za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37 |
Jarkołak vs Goodman +1925 - -500 Awans:Jarkołak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
WayeThe - vanpablo
awans: vanpablo
podziękowania za grę dla mojego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
THOM - saba
awans: saba
THOM, szkoda, że końcówkę oddałeś bez walki dając niskie kursy, ale dzięki za grę.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
No i tak znowu moglem zrobic z przeciwnikiem wszystko co chccialm i wybralem najwieksze zlo - Niski kursna ostatni typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Szakal - leon
Awans: leon
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Jarkołak: [qb]Jarkołak vs Goodman +1925 - -500 Awans:Jarkołak[/qb] Wiem że to większego znaczenia już raczej nie ma bo pewne już że Jarkołak awansował dalej, ale czy przypadkiem źle nie policzyłeś zysku, bo jeżeli nie i wszystko się zgadza to nieżle ześ sobie typy dobrał, żeby mień taki zysk, no no. :eek: SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 148 |
Dzięki Szakal myślałem że wygrasz ale ten tenisista cię zawiódł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Może w następnym turnieju się spotkamy. Nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Potwierdzam awans Slayera
Dzięki za grę i powodzenia Slayer w następnych rundach.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173 |
bArTess vs majox +432 - +72
awans: bArTess
jeszcze raz brovarek za gierke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ...i obaj jestesmy na + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dad-allshaq awans allshaq powodzenia w dalszej grze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2002
Posty: 37 |
slav007o masz rację...szóstka zamieniła się w dziewiątkę...ale wynik +1625 też jest chyba niezły... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
Mam pytanie,a jak ktoś nie wyśle np.żadnego typu to ma +500zł???
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
Benek - Markii awans Markii Przez tego dupka Ferrero grasz dalej!!! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i sukcesów w nastepnej rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Oryginalnie wysłał Widzew1981: [qb]Mam pytanie,a jak ktoś nie wyśle np.żadnego typu to ma +500zł???
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] 3.1. Co tydzień każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Każdy nie wysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do półudnia (12:00) w poniedziałek (partz punkt 8 poniżej) będzie liczony jako -100zł. W każdej parze, osoba z najlepszym wynikiem (największy zysk lub najmniejsza strata) awansuje do następnej rundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
w pojedynku Slonic - Kuba81
Awans Kuba81
Dzieki Slonic za gre tym razem wyczekiwanie sie oplacilo.
Pozdrawiam i zycze powodzenie w nastepnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
udało się wygrać awans hpc
dzięki arti za pojedynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
smoq34 - Kafel Jr.
awans : Kafel Jr.
dziekuje smoq za pasjonujaca walke
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270 |
witam pojedynek LEXM-ARROW
awans: ARROW dzieki Lexm za gre,pozdrawiam czesc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
legias-tomkris Awans: legias
|
|
|
Link skopiowany do schowka