|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
slav007o +126 - uQ$ +150
awans - uQ$
Dzięki Slav za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
Oryginalnie wysłał Sacx: [qb]Witam
Hehe widzwe1981 heh.Przeczytaj regulamin.Nie podalem ostatniego typu bo i tak mialem awans , za sotatni typ mam -100 zł.
Widzew1981-Sc
Awans:Sc
Pozdrawiam i zycze powodzenia w przyszlej edycji(w tej miales pecha bo miales te mecze gdzie byly nispodzianki:()[/qb] Pewnie masz racje bo nie mam zielonego pojęcia o MLB,ale jakbyś mógł to podaj mi wyniki które trafiłeś.Dzięki i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
wesul - saymon -35:+15 awans: saymon
Gratulacje i powodzenia dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Wojtek vs. bet007
awans: bet007
dzięki Wojtek za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Saddam Husejn - Orzel
Awans:orzel
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
hyde jeden typ niezaliczony (ten sam mecz co ja obstawiles)czyli -100 za dwa nastepne -200 i 2 typow nie podales wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> czyli -500 Scamander 2 trafione 3 nietrafione wsumie -55 awans Scamander
pozdry Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Piotrek - Lider
awans Lider
Kurde szkoda ze mój przeciwnik nie stanął do walki przynajmniej bym ocenił szanse moje na dalsze pojedynki a tak znów niewiadoma.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
pojedynek Jac-orient
awans: [qb] orient [/qb]
pozdrawiam i dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Dinero vs. DMK Awans: Dinero Dzieki za pojedynek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
jacek67m VS SEFE (awans)
Jeszcze raz dzięki za pojedynek .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
pojedynek:ssebol - gabriel_f
awans:ssebol
dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
raiders (8) - Gritz
Dzięki za walkę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
Peter - Set Fisher
Awans : Peter
Gratulacje
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam
Trafilem :
Chicago white sox-Kansas city kurs @1.7 i over rogow w meczy Argentyna-Anglia @1.45 Tym samym wygralem bo ty trafiles tylko jeden kurs @1.45 za Rosje
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
newcas - piil +395 : -500 (vo)
taki przyzwoity wynik, a rywal nie stanal do walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to chyba teraz trafilem na 6 - witam kanion i niech wygra leszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
awansowal newcas :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
2jot +25 sexmis -340 awans: 2jot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sexmis-pięknie wytypowałeś Korea-USA za 14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale nie można tego uznać w naszej grze -typowałeś po mnie . Dzięki za grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
dzieki vanpablo za walke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> byles lepszy Polska odpada to i ja musze nic tu po mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
z pary kura - juan_carlos to mnie udało się awansować dzięki za grę kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]slav007o +126 - uQ$ +150
awans - uQ$
Dzięki Slav za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dzięki za grę uQ$, chociaż nie powiem liczyłem na przejście takiego dobrego zawodnika, mam nadzieję że chociaż jak już ze mną wygrałeś to minimum wygrasz tą edycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i życzę tobie, abyś jako pierwszy zdobył podwójną tarczę, może nie pod rząd, ale to też coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SLAV
|
|
|
Link skopiowany do schowka