iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
slav007o +126 - uQ$ +150

awans - uQ$

Dzięki Slav za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 252
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 252
Quote
Oryginalnie wysłał Sacx:
[qb]Witam

Hehe widzwe1981 heh.Przeczytaj regulamin.Nie podalem ostatniego typu bo i tak mialem awans , za sotatni typ mam -100 zł.

Widzew1981-Sc

Awans:Sc

Pozdrawiam i zycze powodzenia w przyszlej edycji(w tej miales pecha bo miales te mecze gdzie byly nispodzianki:()[/qb]
Pewnie masz racje bo nie mam zielonego pojęcia o MLB,ale jakbyś mógł to podaj mi wyniki które trafiłeś.Dzięki i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
wesul - saymon -35:+15
awans: saymon

Gratulacje i powodzenia dalej.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Wojtek vs. bet007

awans: bet007

dzięki Wojtek za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Saddam Husejn - Orzel

Awans:orzel

Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
hyde jeden typ niezaliczony (ten sam mecz co ja obstawiles)czyli -100
za dwa nastepne -200
i 2 typow nie podales wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
czyli -500
Scamander 2 trafione 3 nietrafione wsumie -55
awans Scamander

pozdry
Scamander

Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Piotrek - Lider

awans Lider

Kurde szkoda ze mój przeciwnik nie stanął do walki przynajmniej bym ocenił szanse moje na dalsze pojedynki a tak znów niewiadoma.Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
pojedynek Jac-orient

awans: [qb] orient [/qb]

pozdrawiam i dzieki

Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Dinero vs. DMK
Awans: Dinero
Dzieki za pojedynek...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
jacek67m VS SEFE (awans)

Jeszcze raz dzięki za pojedynek .

Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
pojedynek:ssebol - gabriel_f

awans:ssebol

dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
raiders (8) - Gritz

Dzięki za walkę!

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Peter - Set Fisher

Awans : Peter

Gratulacje

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

Trafilem :

Chicago white sox-Kansas city kurs @1.7 i over rogow w meczy Argentyna-Anglia @1.45 Tym samym wygralem bo ty trafiles tylko jeden kurs @1.45 za Rosje

Pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
newcas - piil
+395 : -500 (vo)

taki przyzwoity wynik, a rywal nie stanal do walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
to chyba teraz trafilem na 6 - witam kanion i niech wygra leszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

awansowal newcas :rolleyes:

Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2jot +25
sexmis -340
awans: 2jot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
sexmis-pięknie wytypowałeś Korea-USA za 14
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ale nie można tego uznać w naszej grze -typowałeś po mnie .
Dzięki za grę.

Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
dzieki vanpablo za walke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
byles lepszy
Polska odpada to i ja musze nic tu po mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
z pary kura - juan_carlos to mnie udało się awansować
dzięki za grę kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
AWANS: DJ SOSNA

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]slav007o +126 - uQ$ +150

awans - uQ$

Dzięki Slav za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dzięki za grę uQ$, chociaż nie powiem liczyłem na przejście takiego dobrego zawodnika, mam nadzieję że chociaż jak już ze mną wygrałeś to minimum wygrasz tą edycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i życzę tobie, abyś jako pierwszy zdobył podwójną tarczę, może nie pod rząd, ale to też coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, aker, JelineK, betowiec), 2,007 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,454
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1