al:"> al:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Maciejev - tw30

awans : Maciejev
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2002
Posty: 252
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 252
Quote
Oryginalnie wysłał Sc_:
[qb]Witam

Trafilem :

Chicago white sox-Kansas city kurs @1.7 i over rogow w meczy Argentyna-Anglia @1.45 Tym samym wygralem bo ty trafiles tylko jeden kurs @1.45 za Rosje

Pozdrawiam[/qb]
Zgadza się.Pozdrawiam i życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Eternally - Luki
Awans: Eternally

Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]wesul - saymon -35:+15
awans: saymon

Gratulacje i powodzenia dalej.[/qb]
Dzięki za grę wesul <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Dawid- vs Radj
Awans Dawid bez względu na wynik meczu Korea-USA[/qb]
Gratuluje wygranej i powodzenia w kolejnej rundzie/ach

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
w pojedynku Silver-amRO
awans:SILVER
teraz czyja kolei??hehe

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]z pary kura - juan_carlos to mnie udało się awansować
dzięki za grę kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dzięki za pojedynek juan emocje były do końca powodzenia w kolejnych rundach

Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
DJ Bronek ViPeK
awans DJ Bronek

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
pojedynek Acmilan-James
awans: JAMES

thx za gre

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]pojedynek scottie-Twister
awans:Twister
gratuluję! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Naprawde ja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale jaja... nawet nie wiedzialem, myslalem ze totalnie dalem d**** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dzieki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Krompa - raf -337: -343

Awans Krompa

Dzieki raf za walke!

Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
O ile sie nie myle to tunezja miala pierwszy korner wiec wygralem z terminatorem
funkymc +110
terminator -155

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jestem

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Szołmen - klopsikus

Awans klopsikus

Dzieki Szolmen za gre! Wlasciwie od poczatku byles nie zagrozony, ale rzut na tasme mi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i powodenia w przyszlej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Vicente - Adolf 88

A miało byc zupełnie inaczej... :eek:

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Loram-tOOmeq
awans: tOOmeq, dzieki za gre Loram.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał klopsikus:
[qb]Szołmen - klopsikus

Awans klopsikus

Dzieki Szolmen za gre! Wlasciwie od poczatku byles nie zagrozony, ale rzut na tasme mi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i powodenia w przyszlej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Klopsikus z moich wyliczeń wynika że to jednak ja awansowałem ponieważ:
Klopsikus
1# 0
2# 0
3# 0
4# 0
5# 650 Klopsikus na plus 150 zł

Szołmen
1# 205
2# 145
3# 136
4# 245
5# 0 Szołmen na plus 231 zł

Nie wiem moze niech ktoś inny rostrzygnie,wkońcu nie ma ludzi nie omylnych.

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Quote
Oryginalnie wysłał Szołmen:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał klopsikus:
[qb]Szołmen - klopsikus

Awans klopsikus

Dzieki Szolmen za gre! Wlasciwie od poczatku byles nie zagrozony, ale rzut na tasme mi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i powodenia w przyszlej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Klopsikus z moich wyliczeń wynika że to jednak ja awansowałem ponieważ:
Klopsikus
1# 0
2# 0
3# 0
4# 0
5# 650 Klopsikus na plus 150 zł

Szołmen
1# 205
2# 145
3# 136
4# 245
5# 0 Szołmen na plus 231 zł

Nie wiem moze niech ktoś inny rostrzygnie,wkońcu nie ma ludzi nie omylnych.

Pozdrawiam[/qb]
Witam Szołmen!
Moj zysk jest o 100zl wiekszy, bo pierwszy moj typ to byl handicap 0.0, a w meczu padl remis czyli mam zwrot. Czyli bylo tak:
Klopsikus
1# 0
2# -100
3# -100
4# -100
5# +550 Klopsikus na plus 250 zł

Szołmen
1# +105
2# +45
3# +36
4# +145
5# -100 Szołmen na plus 231 zł

Czyli o marne 19 zl wygralem!
Dzieki za pasjonujacy pojedynek.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Mecz daro1981-przemol.
Awans :daro1981

Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
Jaca181 - Batigol

Awans: Batigol

Dzięki za grę.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, kamel, forty, betowiec), 2,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,510
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1