|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Maciejev - tw30
awans : Maciejev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
Oryginalnie wysłał Sc_: [qb]Witam
Trafilem :
Chicago white sox-Kansas city kurs @1.7 i over rogow w meczy Argentyna-Anglia @1.45 Tym samym wygralem bo ty trafiles tylko jeden kurs @1.45 za Rosje
Pozdrawiam[/qb] Zgadza się.Pozdrawiam i życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203 |
Eternally - Luki Awans: Eternally
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb]wesul - saymon -35:+15 awans: saymon
Gratulacje i powodzenia dalej.[/qb] Dzięki za grę wesul <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]Dawid- vs Radj Awans Dawid bez względu na wynik meczu Korea-USA[/qb] Gratuluje wygranej i powodzenia w kolejnej rundzie/ach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
w pojedynku Silver-amRO awans:SILVER teraz czyja kolei??hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb]z pary kura - juan_carlos to mnie udało się awansować dzięki za grę kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] dzięki za pojedynek juan emocje były do końca powodzenia w kolejnych rundach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
DJ Bronek ViPeK awans DJ Bronek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
pojedynek Acmilan-James awans: JAMES
thx za gre
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał scottie: [qb]pojedynek scottie-Twister awans:Twister gratuluję! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Naprawde ja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jaja... nawet nie wiedzialem, myslalem ze totalnie dalem d**** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dzieki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Krompa - raf -337: -343
Awans Krompa
Dzieki raf za walke!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
O ile sie nie myle to tunezja miala pierwszy korner wiec wygralem z terminatorem funkymc +110 terminator -155
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Szołmen - klopsikus
Awans klopsikus
Dzieki Szolmen za gre! Wlasciwie od poczatku byles nie zagrozony, ale rzut na tasme mi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i powodenia w przyszlej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Vicente - Adolf 88
A miało byc zupełnie inaczej... :eek:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Loram-tOOmeq awans: tOOmeq, dzieki za gre Loram.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał klopsikus: [qb]Szołmen - klopsikus
Awans klopsikus
Dzieki Szolmen za gre! Wlasciwie od poczatku byles nie zagrozony, ale rzut na tasme mi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i powodenia w przyszlej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Klopsikus z moich wyliczeń wynika że to jednak ja awansowałem ponieważ: Klopsikus 1# 0 2# 0 3# 0 4# 0 5# 650 Klopsikus na plus 150 złSzołmen 1# 205 2# 145 3# 136 4# 245 5# 0 Szołmen na plus 231 złNie wiem moze niech ktoś inny rostrzygnie,wkońcu nie ma ludzi nie omylnych. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Oryginalnie wysłał Szołmen: [qb] Oryginalnie wysłał klopsikus: [qb]Szołmen - klopsikus
Awans klopsikus
Dzieki Szolmen za gre! Wlasciwie od poczatku byles nie zagrozony, ale rzut na tasme mi wyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i powodenia w przyszlej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Klopsikus z moich wyliczeń wynika że to jednak ja awansowałem ponieważ: Klopsikus 1# 0 2# 0 3# 0 4# 0 5# 650 Klopsikus na plus 150 złSzołmen 1# 205 2# 145 3# 136 4# 245 5# 0 Szołmen na plus 231 złNie wiem moze niech ktoś inny rostrzygnie,wkońcu nie ma ludzi nie omylnych. Pozdrawiam[/qb] Witam Szołmen! Moj zysk jest o 100zl wiekszy, bo pierwszy moj typ to byl handicap 0.0, a w meczu padl remis czyli mam zwrot. Czyli bylo tak: Klopsikus 1# 0 2# -100 3# -100 4# -100 5# +550 Klopsikus na plus 250 złSzołmen 1# +105 2# +45 3# +36 4# +145 5# -100 Szołmen na plus 231 złCzyli o marne 19 zl wygralem! Dzieki za pasjonujacy pojedynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
Mecz daro1981-przemol. Awans :daro1981
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
Jaca181 - Batigol
Awans: Batigol
Dzięki za grę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka