Oryginalnie wysłał daro1981:
[qb]Witam bet007. Twoj typ nr 5 nie moze sie liczyc, gdyz ten mecz juz dalem ja (patrz pierwszy post na 4 stronie).Pozdrowienia.[/qb]
... no tak, ale w regulaminie jest napisane , że można dawać taki typ jak przeciwnik jeżeli na dane spotkanie są co najmniej 4 rozwiązania , a takie na mecz Meksyk-USA były:
1. meksyk - usa handicap -+0,5p to był twój typ
2. meksyk - usa która drużyna awansuje
3. meksyk - usa 1x2 to był mój typ
4. meksyk - usa wynik do przerwy
Dopiero dziś Conrad zmienił to w regulaminie dla nowej rundy, że nie mozna dawać już nic na taki sam mecz jak przeciwnik, ale w rundzie w której walczyliśmy obowiązywały stare zasady.
Wydaje mi się , ze mogłem podać mój typ , ale mogę się mylić, dlatego prosiłbym moderatora o rozwiązanie problemu ?