Zaczynamy Grudniową gre o 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Kupon 1 [color:"orange"]STS [/color]
FC Kopenhaga- Celtic
1x - 1.40
Rhein Koeln -
Olympiakos -1.25
Cl.Bologna -
Prokom +7.5 -1.80
Stawka : 100 zł.
Kurs ogólny :3.15
Zakładana wygrana : 283.50 zł.
pózno już wiec bez zbednych analiz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Dlaczego
FC Kopenhaga ?
Celtowie maja już zapewniony awanas do nastepnej rundy CHL , wiec licze że motywacja bedzie wieksza po stronie Kopenhagi dla którychjest to pozegnanie z Europejskimi pucharami a że ambicji im nie brakuje i umiejetnosci też , pokazał już mecz z Man Utd. , który wygrali 1-0 !!
Dlaczego
Olimpiakos ?
Grecki zespół już przegrał jeden mecz w tej fazie Euroligi i wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dlaczego
Prokom +7.5 ?
cytat z
www.plk.pl [
plk.pl]
Prokom Trefl wygra w Bolonii, albo zaczną się problemy. Limit porażek w pierwszej rundzie został już wyczerpany. Climamio dopiero przed tygodniem wygrało pierwszy mecz w Eurolidze.
Przed meczem w Bolonii należy wiedzieć o dwóch rzeczach. Jedna wiadomość jest dla mistrzów Polski dobra, druga jest zła. Dobra to taka, że włosi są jak na razie najsłabszym zespołem w grupie. Pod względem kadrowym w znacznym stopniu ustępują sopocianom. Prokom Trefl ma miażdżącą przewagę zwłaszcza pod tablicami. Teoretycznie więc zespół trenera Kijewskiego będzie faworytem tego spotkania.
Zła wiadomość jest jednak taka, że Climamio po pięciu porażkach z rzędu, wreszcie się przełamało i wygrało mecz. W drużynie pojawił się nowy trener, do gry po kontuzji wrócił Tyus Edney i Włosi niespodziewanie pokonali w Istambule Efes Pilsen. Jeśli nie była to jednorazowa eksplozja formy, mistrzowie Polski mogą się zacząć obawiać Mysle że Trefelki nie posypią sie w tym meczu i powalcza jak z Tau Ceramica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />