Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]Kiedy zacznie się ten konkurs?
Prosze o odpisanie!
Dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
W poniedziałek.
I chyba wszyscy, oprócz Ciebie o tym wiedzą, bo Conrad dość wyraźnie to napisał. I tu jest cały problem, nie czytasz innych postów, lub nie rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Spróbuj poczytać forum, zrozumieć zasady tu panujące, a są spore szanse, że kiedyś założysz temat, który nie wkurzy połowy użytkowników. A jak Ci się naprawdę niepodoba, to przecież są fajne czaty i inne fora... Zastanów się!