|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95 |
Cześć! Typy na dziś z profa do 14.50. 301. Raymond - Nola "1" 1.4 95% szans (TT-250) Trafiony ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) 301. Raymond - Nola "1" 1.4 274. Kuerten - Vicente "1" 1.28 90% szans AKO 1.79 (TT-250) Trafiony ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) Opis w super typach ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) Dodam, że Kuerten na clayu przegrał w tym roku tylko 1 mecz. Pozdrawiam! [This message has been edited by Tomi (edited 19-04-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 222 |
Witam, Mje typy na dzisiaj STS: 181 Manheim - Muenchen B. "1X" 1.3 305 Raymond - Nola "1" 1.3 AKO 1.69 (TT-100) ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) TRAFIONY ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) Pozdrawiam [This message has been edited by Klaciak (edited 19-04-2001).]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
PROFESJONAL ŚRODA
--tenis-Charleston-g.16.10----------
301 Raymond-Nola 1 1.45 302 Farina-Pratt 1 1.33 ------------------------------------
Ako: 1,92 TT-250
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
STS - 18.04 typ na dokladny wynik
205 Bayern M. - Manchester Utd. - 0:2 ....[10.00] - TT-50
go Manchester go...!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 258 |
Moje typy ma dzis i jutro:
STS 18-19.04 246 1 Atlas-Irapuato 1,6 380 1 Baranq.-Univ.Lima 1,25 AKO 2 (TT-100)
Znowu sugeruje sie róznicą kursów, Intertops za taką kombinację płaci tylko 1,5 (1,35 i 1,1)
376 1 America-Atlante 2,1 (TT-100) Podobna sytuacja IT - 1,65
PROF.18.04
851 1 Philadelp.-Chicago 1,13 857 1 Dallas-Minnesota 1,49 861 1 Phoenix-Utah 1,71 AKO 2,88 (TT-100)
Dallas i Phoenix walczą o jak najwyższe miejsca przed playoffs.
274 1 Kuerten-Vicente 1,27 301 1 Raymond-Nola 1,45 309 1 Mauresmo-Irvin 1,11 311 1 Capriati-DeLosRios 1,17 AKO 2,39 (TT-100)
Tenisa raczej nie gram ale z tych okazji skorzystam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 120 |
Cześć oto nasze typy 18.04.01
STS
164. Philadelphia - Chicago 1 1.10 166. New York - Detroit 1 1.30 183. Bayern - Manchester x2 1.40
Ogólniak 2,00 (TT-200)
STS
182. Real - Galatasaray 1 1,35 182. Bayern - Manchester 2 2,70
Ogólniak 3,65 (TT-100)
STS
164. Philadelphia - Chicago 1 1,10 182. Real - Galatasaray 1 1,35 185. Bayern - Manchester X 1,90 (I poł.)
Ogólniak 2,82 (TT-100)
Powodzenia w typowaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 108 |
18.04 profesjonal
301 raymond-nola 1 1,38 706 real m.-galatasaray(awans) 1 1,35 858 denver-sacramento 2 1,43 852 washington-toronto 2 1,54 859 seattle-s.antonio 2 1,7 kurs 6.97 (TT-200)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58 |
Czesc , witam wszystkich obstawiaczy!!!!! Oto moje typy na dzisiaj. Profesjonał. Pierwszy mecz o 19.30 501.Mannheim-Monachium 1 1.74 706.Real M.-Galatasaray 1 1.35 (awans)
Kurs: 2.35 (TT-250) Pozdrawiam!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
na dzisiejsza noc...
totomix 8 Denver - Sacramento...[1]..3,00 TT-50 (sts-170-1) wprawdzie denver jest oslabione brakiem podstawowych zawodnikow ale mysle ze moze sprawic niespodzianke. We wlasnej hali trudno ich pokonac,a sacramento ma juz zapewniona 2 pozycje na zachodzie i o nic nie walczy. Poza tym przegrali 3 ostatnie mecze w denver.
STS 158 Carolina - New Jersey...[2]..1.80 160 Pittsburgh - Washington...[1]..1.75 (razem 3,15 TT-100)
new jersey prowadzi 3-0 i pewnie bedzie chcialo juz zakonczyc pierwsza runde, a i pittsburg mysle jest zdecydownym faworytem meczu. Lemieux czy Jagr nie powinni miec klopotow ze strzeleniem bramek. Mecze te oplaca sie rowniez postawic jak ktos gra przez inet z handicapem (-1').
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Typy na czwartek rano: STS 164 Philadelphia - Chicago 1, 1,10 170 Denver - Sacramento 2, 1,50 Ogólniak:1,65 TT-100
Profesjonał 862 Golden State - Vancouver 2, 2,05 (STS-173-2) Ogólniak:2,05 TT-100
Phila będzie chciała powiększyć rekord zwycięstw w sezonie, wygrali na Indianie to przed własną publicznością też nie zawiodą. Nie gra Iverson ale za to grają pozostali, w Chicago nie zagra Mercer drugi jeśli chodzi o zdibywanie koszy. Sacramento będzie chciało wygrać w Denver aby zmazać plame za poprzednie wtopy. W Denver nie zagra dwóch najlepszysz strzelców, bez nich mają mizerne szanse. Vancouver 16 lutego 2001 wygrało na Golden 92-72. W Golden nie zagra aż 7 zawodników którzy zdobywają najwięcej koszy. Zagrają dopiero playery które są na 8 miejscu w ilości zdobytych koszy. Może zagrać Jamison, ale jego występ nie jest pewny i prwdopodobnie nie zagra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Witam, Typ na dziś (STS 01:00)
159 Toronto Ottawa "2" 2.40 TT-250
Ottawa przegrywa już 3:0, po ostatnim spotkaniu już wiedzą jak strzelać gole Toronto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 91 |
Środowo-Czwartkowa noc w Stanach:
STS 158 Carolina-New Jersey (2) 1,8 165 Washington-Toronto (2) 1,45 AKO 2,61 TT-150
New Jersey nie ma najmniejszych problemów z rywalem, czy to u siebie, czy na wyjeździe (już 3-0) i podejrzewam, że będą chcieli wszystko szybko zakończyć i odpocząć, zyskując w ten sposób kolejną przewagę nad następnym przeciwnikiem. Carolina z drugiej strony gdyby mogła (a chyba nie jest w stanie) to przypuściłaby szturm już w 3 meczu, teraz na świeżo po porażce 0-4 zapewne nie stoją zbyt dobrze psychicznie.
Toronto powinno wygrać jeśli chce bezapelacyjnie zapewnić sobie 5 miejsce (z mało prawdopodobną szansą na 4, zależy jak zagra Nowy York). W razie porażki i zwycięstwa dzisiaj Charlotte nad Bostonem spadają na 6-te.
I jeszcze mały kuponik do Toto-mixa:
56 Dallas-Minnesota SP (2) 1,8 AKO 4,59 TT-100
Na ogół dużo rzucają.
Ah i mam problem bo nie znam przedziału punktowego Totomixa. Czy mógłby go ktoś tu umieścić? Napewno uQ$ był dziś w punkcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał Rumburak: 56 Dallas-Minnesota SP (2) 1,8 AKO 4,59 TT-100 Ah i mam problem bo nie znam przedziału punktowego Totomixa. Czy mógłby go ktoś tu umieścić? Napewno uQ$ był dziś w punkcie. Dobry jesteś Rumburak, grasz w ciemno nie znając sumy punktów, podziwiam wyczucie ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif) U Hilla total wynosi 207,5. Ten mecz to singiel, bo jeśli tak to aco masz za duże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
STS
165 2 Washington Toronto 1.45 166 1 New York Detroit 1.30 Kurs: 1,88 (tt-250)
169 1 Dallas Minnesota 1.45 171 2 Seattle San Antonio 1.70 Kurs: 2,46 (TT-200)
Seatle ma wyloczonych trzech zawodnikow.
170 2 Denver Sacramento 1.50 Kurs: 1,50 (tt-250)
W Denver nie gra McDyess i jeszcze kilku zawodnikow. Sacra bez uszczerbku kadrowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 91 |
Oryginalnie wysłał SebaS: Dobry jesteś Rumburak, grasz w ciemno nie znając sumy punktów, podziwiam wyczucie U Hilla total wynosi 207,5. Ten mecz to singiel, bo jeśli tak to aco masz za duże.Pomerdało mi się, bo wcześniej miałem tam jescze inny mecz, z którego jednak zrezygnowałem. Oczywiście to singiel. Dzięki za uwagę. A nie gram tak znowu w ciemno bo Totomix tylko nieznacznie zmienia przedziały, więc jest albo 194 albo 195.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Profesjonal 19.04.01 g.20.45 641. Liverpool - Barcelona 1 2.4 (tt-50)
Cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Typy na czwartek: STS 862 Golden State - Vancouver 2, 2,05 (STS-173-2) 708 K`lautern - Alaves 2 1,03 awans Alaves Ogólniak:2,11 TT-250 Phila pewnie przegra, czas podbić stawkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Ale jaja! Phila wygrala 1 punktem. SebaS! ale masz fuksa. ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Cos mi sie porypalo. Mecz jeszcze trwa, ale Phila wygrywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Eee Phila i Sacra wrąbały, zagrały same rezerwy. Gratulacje dla Wszystkich którzy to przewidzieli. Podbicie stawki pomogło i jeszcze wyszedłem na tym do przodu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|