Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#679563 04/12/2006 08:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Warto sie rejestrowac u tego buka? konkretna firma mozna u nich pograc?
I jak z tym freebet ?

Bonus: Unibet
#679564 04/12/2006 15:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Quote
czy ktos wie do kiedy mozna wykorzystac te promocyjne 20zl z dzisiejszej przedswiatecznej promocji na livie ?

Codziennie jest nowa promocja i jest ona ważna tlyok tego dnia co się odbyła.

#679565 04/12/2006 15:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Quote
jak to jest teraz z tym pierwszym depozytem do betway bo w regulaminie dokladnie tego nie napisali, tzn że jak wpłace 100zł i zagram zaklad po kursie 2,50 to wygrywam 250zl i dostaje freebeta za kwote 100zl po czym gram kolejny kupon za kwote tego freebeta np. po kursie 1,80 to mam wygranej 180zł a wiec razem 250zl + 180zł = 430zl ?

z reg. betway:
Dokonałeś zakładu za kwotę 100 złotych na mecz piłki nożnej z kursem 2.50, jeśli twój zakład okaże się wygrany otrzymasz 150 złotych wypłaty do swojego konta gracza – wygrana 250 złotych minus stawka 100 złotych = 150 złotych.

Grasz za freebeta 100 zł na mecz po kursie np. 1.80 to dla ciebie tylko zysk czyli 80 zł

#679566 04/12/2006 15:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Quote
Warto sie rejestrowac u tego buka? konkretna firma mozna u nich pograc?
I jak z tym freebet ?

Ja nie mam żadnych problemów, wypłacalny, nie robią żadnych problemów, a i często maja jakieś konkursy.

#679567 08/12/2006 11:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
Quote
Quote
Warto sie rejestrowac u tego buka? konkretna firma mozna u nich pograc?
I jak z tym freebet ?

Ja nie mam żadnych problemów, wypłacalny, nie robią żadnych problemów, a i często maja jakieś konkursy.
Ja ich nie polecam miałem z nimi problem policzyli mi jako przegrany kupon który moim zdaniem jest poprawny

#679568 08/12/2006 12:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
A ja ich polecam. Szybkie wyplaty zadnych problemow, gdyby tylko poszerzyli oferte under/over

#679569 08/12/2006 18:58
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
A wypłacą mi kasę na konto bankowe gdy wpłaciłem poprzez Moneybookers. Nie chodzi o bonus tylko normalny depozyt

Logan #780044 12/12/2006 07:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Logan
A ja ich polecam. Szybkie wyplaty zadnych problemow, gdyby tylko poszerzyli oferte under/over
to mam takie banalne pytanie ktore pewnie było ze sto razy laugh

Ile sie czeka na wyplate na moneybookers ? :-)

I drugie pytanie :
O co biega z wyskakujacym tekstem "You must enter your stakes" ??? Po zmniejszeniu stawki idzie bez problemu , ale nie sadze zeby to były limity bo kwoty nie powalaja na kolana smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
Święta już naprawdę za chwilę i chcielibyśmy dać ci wczesny prezent! Z przyjemnością oferujemy specjaljnie dla Ciebie darmowy zakład o wartości 30 złotych, który możesz wykorzystać na spotkania Premier League, jakie pozostały do końca 2006 roku!

Jak to działa? To proste!

1. Dokonaj wpłaty depozytu (jeśli nie posiadasz środków na swoim koncie gracza)
2. Zagraj zakład za 60 złotych na mecze Premier League (co najmniej dwa spotkania na kuponie) aby otrzymać natychmiast 30 złotych darmowego zakładu do wykorzystania na mecze Premier League!
3. Swoje darmowe zakłady znajdziesz po zalogowaniu się do swojego konta gracza i po kliknięciu w zakładkę "Zarządzaj swoim kontem" i "Moje darmowe zakłady"
4. Wybierz mecz(e) jakie chciałbyś zagrać i zaznacz malutkie okienko na swoim kuponie, aby wykorzystać swój darmowy zakład - to wszystko!

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
obserwuję ich od dłuższego czasu i te ich promocje schodzą na psy , takie obostrzenia wymyslają , a to wysokie ako a to teraz minimalna ilość zdarzeń , jak tak dalej pójdzie to za 10 zł. bonusu będzie trzeba min 4 zdarzenia i min ako 8 - a tak dobrze się zapowaiadali , chyba ich trochę nasi rodacy na kasę stuknęli .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Originally Posted by prenumerator_GW
Święta już naprawdę za chwilę i chcielibyśmy dać ci wczesny prezent! Z przyjemnością oferujemy specjaljnie dla Ciebie darmowy zakład o wartości 30 złotych, który możesz wykorzystać na spotkania Premier League, jakie pozostały do końca 2006 roku!

Jak to działa? To proste!

1. Dokonaj wpłaty depozytu (jeśli nie posiadasz środków na swoim koncie gracza)
2. Zagraj zakład za 60 złotych na mecze Premier League (co najmniej dwa spotkania na kuponie) aby otrzymać natychmiast 30 złotych darmowego zakładu do wykorzystania na mecze Premier League!
3. Swoje darmowe zakłady znajdziesz po zalogowaniu się do swojego konta gracza i po kliknięciu w zakładkę "Zarządzaj swoim kontem" i "Moje darmowe zakłady"
4. Wybierz mecz(e) jakie chciałbyś zagrać i zaznacz malutkie okienko na swoim kuponie, aby wykorzystać swój darmowy zakład - to wszystko!
czyli co,jak przegram to stawki nie zwracaja i jestem 30zl w plecy??

jackm #805423 22/12/2006 23:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dla mnie promocja nie warta zachodu. Wolę postawić dowolne zdarzenia za te 60 PLN, a nie ograniczać się do ligi angielskiej. A wszystko po to żeby dostać biednego freebeta.

Szewa #805431 22/12/2006 23:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
nie mowie ze chce zagrac,bo dopiero tam konto otwieram..pytam bo moze ktos wie a w regulaminie nie ma na tan temat info..

jackm #805445 22/12/2006 23:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A nie ma już tej promocji 200 + 200 dla nowych ?

Jeżeli chodzi o promocję obecną to ja rozumiem tak: stawiasz 60 PLN, bez względu na rezultat dopisują Ci 30 PLN freebeta. Czyli jak przegrasz te 60 PLN, to Twoim zyskiem będzie jedynie to co ugrasz z tych 30 dopisanych złotych. Dla mnie osobiście słaby interes.

Szewa #805465 23/12/2006 00:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
tak samo rozumie ta ich promocje.. marny interes dla nas,dobry dla nich wink...dlatego tak jak mowisz,lepiej zagrac za te szesc dyszek cos samemu niz ogladac sie na nich,wieksze szanse na wygrana.

jackm #805717 23/12/2006 10:06
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by jackm
nie mowie ze chce zagrac,bo dopiero tam konto otwieram..pytam bo moze ktos wie a w regulaminie nie ma na tan temat info..

to nie lepiej ci otworzyć w unibecie ? masz 100 + 100 bonusu

crossmen #809106 24/12/2006 12:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
Witam,
Wczoraj w nocy zawarłem zakład w meczu Memphis - Utah na gospodarzy z handi + 4,5
Dzis ten zakład widnieje w historii mojego konta jako przegrany a spread jest zmieniony na -4,5 - jak wiadomo wynik był 100:97 dla Utah. Memphis wczoraj nie było faworytem i wszystkie buki dawały na nich dodatnie handi wahające sie od 3 do 4,5 punkta. Zanim napiszę do supportu betway chciałem zapytać czy ktoś z Was grał może w tym meczu na Utah i jak mu to rozliczyli.
pozdrawiam

didi #810402 25/12/2006 20:35
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 274
ja z nimi nigdy nie mi alem problemow wiec jak najbardizej polecam

RaFaŁeQ #814498 27/12/2006 21:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
Podbijam moje pytanie ponieważ bardzo mi zależy na odpowiedzi a nie wierzę żeby nie było osoby ktora nie zawarła zakładu na mecz Memphis - Utah który miał miejsce 23 grudnia. Memphis w tym meczu nie było faworytem i absolutnie wszystkie buki oferowały na nich dodatni handicap, jak już pisalem w historii moich zakładów to spotkanie mam rozliczone jako przegrane a handicap na Memphis zmieniony na -4,5 zamiast +4,5. Jeśli ktoś to grał a nie chce pisać tutaj na forum jak mu to rozliczono to bardzo proszę o kontakt na priv, zrewanżuję się finansowo za informację
pozdrawiam

didi #815348 28/12/2006 13:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Wplacal ktos z was karta Inteligo visa electron ta wypluka?
Czy pieniadze byly od razu na koncie?

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1