|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Zastanawiam sie kto wygra tego roku plebiscyt PS i choc juz sam postawilem w Unibecie to jestem ciekaw waszych opinii.
Moi faworyci w kolejnosci alfabetycznej:
Adamek Jedrzejczak Smolarek
mocni moga byc rowniez pozostali plywacy i Kowalczyk oraz Sikora, a ze wzgledu na popularnosc siatkowki rowniez Swiderskiemu moze sie cos udac, choc zastanawiam sie dlaczego dali akurat jego, a nie Zagumnego albo Wlazlego. Jesli chodzi o faworyta bukmacherow, czyli Kubice, to osobiscie uznam to za nieporozumienie jesli on wygra, bo z calym szacunkiem , ale nie zasluzyl na to (jeszcze nie).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja uważam podobnie - zwycięzcą powinien być ktoś z trójki:
Tomasz Adamek Otylia Jędrzejczak Sebastian Świderski (choć też się dziwię, że akurat on. Mariusz Wlazły powinien być nominowany).
Ja osobiście w takiej właśnie kolejności widział bym pierwszą trójkę.
Kubica będzie pewnie wysoko ze względu na popularność, ale gdyby był w ścisłej czołówce, było by to nieporozumienie. 3 miejsce w jednym z wyścigów to jego największy sukces, a sama obecność w elicie to jednak zbyt mało. Wszak mamy innych polskich sportowców, którzy nie tylko są w elicie, ale także są najlepsi na świecie, czego o Kubicy nie można powiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
dla mnie powinien wygrać bezapelacyjnie Tomasz Adamek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Adamek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Moze bedzie mozna gdzies obstawic kto wygra?  ja rowniez stawiam na Adamka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Panowie, prosze zobaczyc do Unibetu, ale prosze sie mocno trzymac, bo to co zobaczycie przechodzi wszelkie ludzkie pojecie ...;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
o kurde  30  nie mam pytan jutro wplacam kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
ej no Adamek powinnien wygrac prawda ? :| zagram na niego za 50 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Właśnie zobaczyłem - toż to skandal  Wszyscy, którzy lubią wysokie kursy powinni walić tam drzwiami i oknami i to jak najszybciej! Kubica, R 1.75 Jędrzejczak, O 2.75 Świderski, S 3.50 Smolarek, E 6.00 <--- Małysz, A 7.50 Radwańska, A 7.50 <--- Boruc, A 12.00 <--- Kizierowski, B 20.00 Korzeniowski, P 20.00 Adamek, T 30.00 <---  Nie wiem, czy Adamek wygra, ale ten kurs to jest kosmos. Natomiast po przyjrzeniu się nominacjom, ja bym głosował tak: 1. Tomasz Adamek - Za tytuły mistrza świata w boksie zawodowym. 2. Otylia Jędrzejczak - Choć pierwsze pół roku za sprawą wypadku albo wogóle nie pływała, albo pływała słabo, to później z każdym dniem coraz lepsze wyniki. I medale. 3. Sebastian Świderski - Choć uczciwie trzeba przyznać, że o ile w przypadku innych kandydatur, są oni jakby pojedynczymi jednostkami, to Sebastian jest jednak bardziej reprezentantem całej męskiej siatkówki w tym rankingu. I pewnie wielu (w tym ja) oddając głos na niego, będą mieli przed oczami de facto całą naszą kadrę. 4. Tomasz Sikora5. Monika Pyrek6. Adam Małysz7. Bartosz Kizierowski8. Artur Boruc9. Robert Kubica10. Agnieszka Radwańska
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
panowie no to wysylam wszyscy kupony na tomka i kasa nasza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Rowniez uwazam ze Kubica po takim kursie to lekkie nieporozumienie, w tradycyjnym glosowaniu nie ma szans jest jedno male ale: Ponizej zasady glosowania Obliczanie głosów
18. Przy obliczaniu głosów bierze się pod uwagę wszystkie ważne kupony oraz głosy SMS lub/i audiotele.
19. Obliczenia głosów dokonuje Komisja, o której mowa w pkt. 5 lub - na jej zlecenie - osoby prawne albo fizyczne.
20. Jeden kupon dostarcza wymienionym w nim sportowcom sumy pięćdziesięciu pięciu punktów według kolejności: 1. miejsce - 10 pkt.; 2. miejsce - 9 pkt.; 3. miejsce - 8 pkt.; 4. miejsce - 7 pkt.; 5. miejsce - 6 pkt.; 6. miejsce - 5 pkt.; 7. miejsce - 4 pkt.; 8. miejsce - 3 pkt.; 9. miejsce - 2 pkt.; 10. miejsce - 1 pkt. Każdy kupon zawiera informację o punktach, przyznawanych za poszczególne miejsca. Każdy oddany głos drogą telefoniczną (SMS lub/i adiotele) przyznaje wybranemu sportowcowi 5 punktów.
21. Końcową kolejność 72. Plebiscytu ustala się na podstawie sumy punktów zdobytych przez sportowców na wszystkich ważnych kuponach oraz sumie głosów SMS i audiotele.
To nie jest zwykle glosowanie jeden glos tylko plebiscyt gdzie podajemy nasza dziesiatke .
Wg mnie jest to o tyle istotne ze Kubica u wszystkich glosujacych bedzie wysoko, no przynajmniej u wiekszosci, a taki Adamek juz nie koniecznie, nie kazdy lubi i zna sie na boksie ale kazdemu sie wydaje ze zna sie na tak z pozoru prostej dysyplinie jak formula;-)
Moze okazac sie ze Kubica bedzie mial duzo 2, 3 miejsc a Adamek bedzie mial wieksza rozbieznosc w plebiscycie i juz typ robi sie watpliwy. Oczywiscie nie faworyzuje ani jednego ani drugiego, mimo ze Adamek jest sporym zaskoczeniem z takim kursem.
Inna sprawa ze przegladajac ostatnich zwyciezcow to wiekszosc z nich osoby ktore cos zdobyly w danym roku.
Takie luzne przemyslenia bo na pierwszy rzut oka ten Kubic mi byl zbyt pewny, pozniej jakby mnie, a teraz sam juz nie wiem;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Każdy oddany głos drogą telefoniczną (SMS lub/i adiotele) przyznaje wybranemu sportowcowi 5 punktów.Moze okazac sie ze Kubica bedzie mial duzo 2, 3 miejsc a Adamek bedzie mial wieksza rozbieznosc w plebiscycie i juz typ robi sie watpliwy. SMS i Audiotele z kolei mogą być dużą przewagą takiego Adamka i Jędrzejczak nad Kubicą i resztą stawki. Właśnie z tego powodu, że zapewne wielu ludzi będzie widziało Kubicę wysoko, ale raczej nie na pierwszym miejscu. Więc ludziska wysyłamy smsy na Adamka i kurs 30 nasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Również podobnie uważam że kurs @30 jest TROSZKĘ przesadzony  :Grin: ALE, moja 10, wygląda tak: 1. Sebastian Świderski - też się zastanawiam, dlaczego akurat Świder, a nie Wlazły albo Zagumny (jeden nominowany do MVP, drugi wybrany najlepszym rozgrywającym) ale dobra... Ta nominacja, to jakbym widział całą reprezentację i dlatego 1 miejsce! Bo sami przyznajcie... kiedy my byliśmy wiceMISTRZAMI w sportach drużynowych... 2. Tomasz Adamek - Oczywiście za te kapitalne walki, ale i za to ma u mnie plusa, że potrafi być normalnym człowkiem, mam przed nim respect... 3. Otylia Jędrzejczak - Za to że potrafiła się odnaleźć, (super psychologowie...blabla) ale to trzeba chcieć... i za to że znowu błyszczy nasza Otylka... 4. Tomasz Sikora 5. Robert Kubica 6. Adam Małysz 7. Bartosz Kizierowski 8. Agnieszka Radwańska 9. Artur Boruc 10. Monika Pyrek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
najpierw musimy sie skonsultować z "guru" PS Romanem K <lol2> !!!! Może uchyli rąbka tajemnicy, kto wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
szkoda, że kursy są tylko na zwycięzcę. A nie np. tak jak w formule1, gdzie można obstawić, że ktoś zajmie miejsce 1-3. Gdyby tak było, to wyczyściłbym sobie konto waląc na Adamka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dokladnie Bzyku, szkoda, ze Unibet od razu o tym nie pomyslal  . No nic, ja juz tylko czekam na wyniki  . Aha, nie wiadomo czy zaakaceptuja wam za grubsza kase...Trzeba czekac na akceptacje niestety. Poki co mi jeszcze przyjeli, ale jak taka masowka pojdzie to kto wie ile kurs poleci. Wejdzie czy nie wejdzie, ale kurs to po prostu bajka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Ale Kubica zyskal najwieksza popularnosc ostatniego czasu wsrod polskich mediach w peryferyjnym sporcie w Polsce i mimo wszystko on pewnie wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
Tak 1-3 możnaby postawić,ale 1 miejsce nawet po kursie 30 bardzo,bardzo wątpliwe. Już chyba wolałbym postawić Swiderskiego-siatka na topie teraz. Kubica ma szanse duze na win,ale czy po takim kursie.Raczej nie. A może Małysz zaszaleje w turnieju 4 skoczni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Dreczy mnie ten plebiscyt:] Kolejny etap przemyslen:P Zgadzam sie z kolega wyzej, sport ktory wczesniej interesowal w Polsce mala grupe kibicow, nagle pojawia sie Kubica i staje na pudle, to nie przeszlo bez echa, beda dwie grupy glosujacych, Ci od kuponow wysylanych listem w wiekszosci ludzie ktorzy znaja sie na sporcie, docenia kogos z 3 siatkarz, bokser, plywaczka i tuz za nimi Kubica. Druga grupa smsowcow to beda czesto lamerzy i sezonowcy ktorzy wszechobecnego Kubice wylapuja na kazdym kroku, mysle ze wsrod nich bedzie faworytem, nie ma niby jeszcze zbyt wielkiej "kubicomani" ale zapisal sie w swiadomosci rodakow w tym roku dosc wyraznie, pilkarze wg mnie odpadaja MS byly klapa, a sukcesy Leo nie sa na tyle wyraziste zeby po nich prognozowac tu jakas wieksza szanse na chocby miejsca 1-3. Tak wiec ten kurs na Kubice wg mnie nie jest taki z kosmosu:) Choc Adamka z tym kursem sobie zgram za jakas spokojna staweczke bo kurs mimo powyzszego jest tego godny;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Jestem przekonany, ze Kubica tego nie ma prawa wygrac. Bedzie daleko w tyle za Swiderskim. Malysz? Chocby ustanowil 4 rekordy skoczni i wygral wszystkie konkursy 4 skoczni, nie ma juz zadnych szans  .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|